Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 27. oktobris
Bude: Manam modes namam tūlīt būs 30 gadi, bet valsts šajā laikā vēl nav noteikusi savas prioritātes

Bude: Manam modes namam tūlīt būs 30 gadi, bet valsts šajā laikā vēl nav noteikusi savas prioritātes

Ar viedokli dalās modes dizainers Gints Bude.
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
ao
Arturs Ozols 2020. gada 27. oktobris

Budes kungs ,ļoti labi un pareizi teikts ! Izteikumi raidījumā bija piemēriem bagāti un argumentēti . Varēja redzēt ,ka pārējiem dalībniekiem ,ieskaitot vadītāju , teiktajā bija nedzirdēti fakti . Ar 30-it gadi apsveicu ,jo maz mums tādu firmu kas tirgū būtu šādu ievērojamu laika sprīdi .

zc
Žanis Ciršs 2020. gada 27. oktobris

To Arturs Ozols. Huawey Ķinai no debesīm nenokrita.... Tik pat labi tāds, varbūt mazāks varēja būt uz Alfas-VEF-Radiotehnikas pamata, bet Latvijā visu likvidēja.... Kādreiz mopēdus ražoja Rīgā... ak nu jā - nepareizs nosaukums bija rūpnīcai.... Esmu elektriķis - sadales, rozetes, slēdži no Polijas, caurules, rozetes, slēdži no Lietuvas, no Latvijas ražojumiem tikai REML rozetes kuras nekad nepērku.... Mūsu problēma visticamāk ir bezatbildība. Mentalitāte??? Nu laikam jā, palika šeit mentālie muldētāji, visi normālie jau sen ārzemēs, pat prezidentu no vietējiem ne katru reizi varam ievēlēt..... Vispār skaists gājiens - izlēkt no vienas savienības kur bijām priekšgalā un pa fikso ielēkt citā kur esam pēcpusē.... Kur tad neatkarība????

ao
Arturs Ozols 2020. gada 27. oktobris

Žana ieraksts ir emocionāls un neuzrāda izpratni par lietu kārtību . Ķīna konkurē ar ASV ne jau ar Mao rūpnīcām ,bet gan ar vislielāko vismodernāko rūpniecisko robotu skaitu pasaulē .Un padomijā nekāda Huawey pat tuvumā nebija ! Pat Rietumeiropa šodien neko tādu nespēj dabūt gatavu . Mūsu problēma ir ,acīmredzot ,mentalitāte ,jo prioritāšu nenoteikšana ir kolektīvas valdošo koalīciju mērķtiecīgas domas trūkums. Priekšvēlēšanu saldo un it kā pareizo runu plūdus šie ļaudis nespēj konkretizēt reālu Latvijas interešu izvēršanai .