Cookie izmantošana

XTV izmanto sīkfailus, lai saglabātu interfeisa uzstādījumus, uzskaitītu lapas apmeklētājus, palīdzētu lietotājiem izmantot XTV pakalpojumus, aizsargātu lietotāju datus, kā arī  lai parādītu piemērotākās reklāmas vai atcerētos lietotāja reklāmu iestatījumus.

XTV izmantoto sīkfailu veidi

1. Iestatījumi

Izmantojot šos sīkfailus, XTV vietnēs tiek saglabāta informācija, kas maina vietnes darbību, noklusējama uzstādījumus un izskatu.

Zaudējot preferenču sīkfailā saglabāto informāciju, vietnes lietošana var būt ar uzstādījumiem pēc noklusējuma, tomēr vietne joprojām darbosies.

No pārlūkprogrammas šis sīkfails kopā ar pieprasījumiem tiek nosūtīts uz XTV vietnēm. Sīkfails satur unikālu identifikatoru, ko XTV izmanto, lai saglabātu lietotāju preferences un citu informāciju.

2. Drošība

XTV izmanto drošības sīkfailus, lai autentificētu lietotājus, novērstu pretlikumīgu informācijas izmantošanu krāpnieciskos nolūkos un aizsargātu lietotāju datus no nepilnvarotām trešajām pusēm.

XTV izmanto sīkfailus ar nosaukumu “SSID”, kuros ir elektroniski parakstīti un šifrēti ieraksti ar lietotāja XTV konta identifikatoru un pēdējās pierakstīšanās laiku. Izmantojot šos divus sīkfailus reizē, var bloķēt dažāda veida uzbrukumus, piemēram, mēģinājumus nozagt to veidlapu saturu, kurus lietotājs  ievadījis tīmekļa lapās.

3. Procesi

Izmantojot procesu sīkfailus, vietne var darboties un nodrošināt pakalpojumus (Flash spēles atbalstam tiek izmantots sīkfails ar nosaukumu “has_flash”).

4. Reklamēšana

XTV izmanto sīkfailus ar nosaukumu “bx”, lai lietotājiem būtu redzama reklāma. Sīkfaili tiek lietoti, lai parādītu reklāmu, pamatojoties uz lietotāja interesēm, lietotāja datiem (vecumu un dzimumu) un izvairītos no atkārtotu reklāmu rādīšanas vienam lietotājam.