Lietošanas noteikumi

Vispārīgie noteikumi

XTV.LV ir profesionāla video publicēšanas un straumēšanas platforma. XTV.LV domēns pieder SIA “XTV”, kas ir arī platformas īpašnieks, turētājs un veidotājs.

XTV.LV lietotājs ir jebkura fiziska vai juridiska persona, kura apmeklē XTV.LV un izmanto tā sniegtos pakalpojumus. XTV.LV lietošanas noteikumi ir saistoši visiem vietnes apmeklētājiem. Apmeklējot portālu XTV.LV, lietotājs automātiski piekrīt šeit publicētajiem Noteikumiem.

SIA ”XTV” ir tiesīgs bez iepriekšēja brīdinājuma ierobežot vai liegt lietotājam pieeju tīmekļa vietnei, kā arī dzēst vai izņemt jebkuru informāciju.

Autortiesības

Šajā tīmekļa vietnē ievietotie sižeti, video materiāli un to saturs ir partneru intelektuālais īpašums, ja vien pie konkrētā materiāla nav norādīta cita informācija.

XTV.LV publiskotie un ievietotie materiāli ir aizsargāti ar LR Autortiesību likumu. Jebkāda portālā publicēto materiālu izmantošana (reproducēšana, publiskošana, pārpublicēšana, u.c.) ir kategoriski aizliegta bez SIA “XTV” rakstiskas atļaujas.

Bez SIA “XTV” atļaujas drīkst izmantot materiālus tikai izņēmuma gadījumos, kuri norādīti LR Autortiesību likumā. Šādos gadījumos obligāti norādāms: atsauce, jeb materiāla avots.

Komentāru pievienošanas noteikumi

XTV.LV administrācija nav atbildīga par pievienoto lietotāju komentāru saturu.

Lai pievienotu komentāru XTV.LV, lietotājam jābūt autorizētam ar kādu no sociālo tīklu portāliem.

XTV.LV ir tiesības pārtraukt komentāru pievienošanu, dzēst komentārus un/vai bloķēt lietotāju, ja, tas neievēro komentāru pievienošanas noteikumus.

XTV.LV var ziņot LR tiesību aizsardzības iestādēm par komentāriem, kas pārkāpj vietnes lietošanas Noteikumus.

Lai pievienotu komentāru XTV.LV, Jums jāievēro šādas prasības:

Nelietot aizskarošas frāzes un necenzētu, agresīvu valodu.

Izteikties pieklājīgi un ievērojot savstarpējās ētikas un morāles normas. Neaizskart cilvēka godu un cieņu. Nelietot apmelojošus, neslavu ceļošus, neķītrus, vulgārus komentārus. Neveicināt diskrimināciju, neaicināt uz rasu naidu.Neievietot pornogrāfiskus, vai zaimojošus komentārus. Neveikt politisko aģitāciju un nepublicēt komerciāla rakstura informāciju.