Lietošanas noteikumi / Konfidencialitātes politika

Vispārīgie noteikumi

XTV.LV ir profesionāla video publicēšanas un straumēšanas platforma. XTV.LV domēns pieder SIA “XTV”, kas ir arī platformas īpašnieks, turētājs un veidotājs.

XTV.LV lietotājs ir jebkura fiziska vai juridiska persona, kura apmeklē XTV.LV un izmanto tā sniegtos pakalpojumus. XTV.LV lietošanas noteikumi ir saistoši visiem vietnes apmeklētājiem. Apmeklējot portālu XTV.LV, lietotājs automātiski piekrīt šeit publicētajiem Noteikumiem.

SIA ”XTV” ir tiesīgs bez iepriekšēja brīdinājuma ierobežot vai liegt lietotājam pieeju tīmekļa vietnei, kā arī dzēst vai izņemt jebkuru informāciju.

Autortiesības

Šajā tīmekļa vietnē ievietotie sižeti, video materiāli un to saturs ir partneru intelektuālais īpašums, ja vien pie konkrētā materiāla nav norādīta cita informācija.

XTV.LV publiskotie un ievietotie materiāli ir aizsargāti ar LR Autortiesību likumu. Jebkāda portālā publicēto materiālu izmantošana (reproducēšana, publiskošana, pārpublicēšana, u.c.) ir kategoriski aizliegta bez SIA “XTV” rakstiskas atļaujas.

Bez SIA “XTV” atļaujas drīkst izmantot materiālus tikai izņēmuma gadījumos, kuri norādīti LR Autortiesību likumā. Šādos gadījumos obligāti norādāms: atsauce, jeb materiāla avots.

Ētikas kodekss

SIA “XTV” darbības pamatā ir visaptverošs mediju ētikas kodekss, kas aizsargā tādas mediju vērtības kā vārda brīvība, informācijas un viedokļu daudzveidība, redakcionālā neatkarība, mediju uzticamība, autonomija, žurnālistu tiesības, godprātīgums (objektivitāte), cilvēktiesības, it īpaši bērnu un nepilngadīgo tiesības, vienlīdzība un diskriminācijas aizliegums, auditorijas izglītošana, mediju un auditorijas savstarpējā uzticēšanās.

Komentāru pievienošanas noteikumi

XTV.LV administrācija nav atbildīga par pievienoto lietotāju komentāru saturu.

Lai pievienotu komentāru XTV.LV, lietotājam jābūt autorizētam ar kādu no sociālo tīklu portāliem.

XTV.LV ir tiesības pārtraukt komentāru pievienošanu, dzēst komentārus un/vai bloķēt lietotāju, ja, tas neievēro komentāru pievienošanas noteikumus.

XTV.LV var ziņot LR tiesību aizsardzības iestādēm par komentāriem, kas pārkāpj vietnes lietošanas Noteikumus.

Lai pievienotu komentāru XTV.LV, Jums jāievēro šādas prasības:

 • Nelietot aizskarošas frāzes un necenzētu, agresīvu valodu.
 • Izteikties pieklājīgi un ievērojot savstarpējās ētikas un morāles normas.
 • Neaizskart cilvēka godu un cieņu.
 • Nelietot apmelojošus, neslavu ceļošus, neķītrus, vulgārus komentārus.
 • Neveicināt diskrimināciju, neaicināt uz rasu naidu.
 • Neievietot pornogrāfiskus, vai zaimojošus komentārus.
 • Neveikt politisko aģitāciju un nepublicēt komerciāla rakstura informāciju.

Konfidencialitātes politika

SIA “XTV” reģ. Nr. 40103603960, konfidencialitātes politika define to, kā SIA “XTV” un Jūs, kā XTV.LV lietotājs, varat aizsargāt savu konfidencialitāti.

Šī konfidencialitātes politika ir izstrādāta, lai palīdzētu lietotājam saprast, kādu informāciju mēs apkopojam, kāpēc mēs to darām un kā mēs to izmantojam. Tas ir ļoti svarīgi, tāpēc ceram, ka veltīsiet laiku, lai rūpīgi izlasītu tālākminēto.

Mūsu apkopotā informācija par portāla lietotāju tiek izmantota, lai lietotājiem nodrošinātu labākus pakalpojumus un rādītu Jums atbilstošu reklāmu.

1. Apkopotā informācija

XTV apkopo šādu informāciju:

 • Vārds un uzvārds;
 • E-pasta adrese;
 • Sociālo tīklu identifikācija;
 • Avatara bilde;
 • Interneta protokola adrese;

XTV apkopo ar Jūsu autorizāciju (izmantojot sociālos tīklus), saistīto informāciju:

 • Pieslēgšanās IP adrese;
 • Pieslēgšanās datums un laiks;
 • Vietējā krātuve. XTV var apstrādāt un saglabāt informāciju lokāli Jūsu ierīcē, izmantojot tādas sistēmas kā Jūsu pārlūkprogrammas tiešsaistes krātuve.

2. Sīkdatnes

Lietotājam apmeklējot portālu XTV.LV, mēs izmantojam dažādas informācijas vākšanas un uzglabāšanas tehnoloģijas, kas var ietvert sīkfailu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošanu Jūsu pārlūkprogrammas vai ierīces identificēšanai.

3. Apkopotās informācijas izmantošana

Informācija, ko XTV apkopo, paredzēta lai nodrošinātu, uzturētu, aizsargātu un uzlabotu esošos pakalpojumus, lai izstrādātu jaunus pakalpojumus, lai piedāvātu XTV lietotājiem personalizētu saturu un reklāmu, kā arī, lai aizsargātu portāla lietotājus.

Veicot saziņu ar XTV administrāciju, mēs varam izmantot Jūsu e-pasta adresi, lai turpmāk informētu Jūs par mūsu pakalpojumiem, piemēram, paziņotu par gaidāmajām izmaiņām vai uzlabojumiem.

Informācija, kuru XTV apkopo, izmantojot sīkfailus un citas tehnoloģijas tiek izmantota, lai uzlabotu lietotāju pieredzi (piemēram, ja saglabāsiet valodas preferences, varēsiet izmantot mūsu pakalpojumus savā izvēlētajā valodā) un vispārējo pakalpojumu kvalitāti.

Rādot lietotājiem personalizētas reklāmas, identifikatori no sīkfailiem vai līdzīgām tehnoloģijām netiek saistīti ar sensitīvām kategorijām, piemēram, ar rasi, reliģiskajiem uzskatiem, dzimumorientāciju vai veselības stāvokli saistītām kategorijām.

4. Pārredzamība un izvēle

XTV mērķis ir skaidri norādīt kādu informāciju XTV apkopo, lai lietotājs var veikt pamatotu izvēli par apkopotās informācijas izmantošanu.

Lietotājs savā pārlūkprogrammā var bloķēt visus sīkfailus, tostarp ar XTV pakalpojumiem saistītos sīkfailus. Tomēr svarīgi ņemt vērā, ka daži XTV pakalpojumi var nedarboties pareizi, ja atspējosiet sīkfailus.

5. Piekļuve personas informācijai un tās atjaunināšana

XTV mērķis ir nodrošināt savus pakalpojumus tādā veidā, lai pasargātu informāciju no nejaušas vai ļaunprātīgas iznīcināšanas. Tāpēc pēc informācijas dzēšanas no XTV pakalpojumiem var paiet zināms laiks, līdz šo datu liekās kopijas tiks izdzēstas no mūsu aktīvajiem serveriem, Izmantojot portālu XTV.LV, Jūs automātiski piekrītat, ka

5.1. Visi Jūsu sniegtie dati tiks izmantoti datu apstrādei XTV datu bāzē.

5.2. Jūsu dati tiks uzglabāti kamēr Jūs izmantojiet XTV pakalpojumus.

5.3. XTV uzņemas pēc Jūsu pieprasījuma dzēst no Jums iegūtos fizisko personu datus.

5.4. Atbilstoši EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULAS (ES) 2016/679 13.p. Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei.

6. Personas apkopotās informācijas dzēšanas un atjaunošanas procedūra

Apkopotā informācija par lietotāju var tikt dzēsta tālākminētos gadījumos:

6.1. Pamatojies uz portāla XTV lietošanas noteikumiem, XTV var izdzēst lietotāja personas datus no XTV datu bāzes viena gada laikā.

6.2 Lietotājam ir tiesības pieprasīt apkopoto datu dzēšanu, ierodoties SIA “XTV” birojā un identificējoties kā profila īpašniekam. Apkopoto datu izdzēšana tiek veikta ne vēlāk kā divu dienu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas.

7. Pakalpojumi, uz kuriem attiecas šī konfidencialitātes politika

XTV konfidencialitātes politika attiecas uz visiem pakalpojumiem, ko piedāvā uzņēmums XTV.

XTV konfidencialitātes politika neattiecas uz citu uzņēmumu vai fizisku personu piedāvātiem pakalpojumiem, tostarp produktiem vai vietnēm, kurās var būt ietverti XTV pakalpojumi, vai citām vietnēm, kas ir saistītas ar XTV pakalpojumiem.

XTV konfidencialitātes politika neattiecas uz citu uzņēmumu un organizāciju īstenoto kārtību, kuri reklamē XTV pakalpojumus un, kuri var izmantot sīkfailus, pikseļu tagus un citas tehnoloģijas, lai nosūtītu un piedāvātu atbilstošas reklāmas.

8. Politikas ievērošana un sadarbība ar reglamentējošajām iestādēm

XTV regulāri pārskata savu atbilstību šai konfidencialitātes politikai. Saņemot oficiālu rakstisku sūdzību vai atbalsta pieprasījumu, mēs sazināsimies ar tās iesniedzēju, lai lemtu par turpmāko rīcību. Lai izmeklētu jebkādas sūdzības par apkopotās informācijas nodošanu, kuras nespējam atrisināt tieši ar konkrēto personu, XTV sadarbojas ar attiecīgajām reglamentējošajām iestādēm, tostarp vietējām datu aizsardzības iestādēm.

9. Izmaiņas

Šī konfidencialitātes politika var laiku pa laikam mainīties. XTV neierobežo lietotāju tiesības saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku bez lietotāja nepārprotamas piekrišanas. Visas konfidencialitātes politikas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā, un, ja tās būs būtiskas, tiks sniegts īpašs paziņojums (tostarp attiecībā uz noteiktiem pakalpojumiem, paziņojums par konfidencialitātes politikas izmaiņām tiks nosūtīts uz e-pastu).