Bude: Manam modes namam tūlīt būs 30 gadi, bet valsts šajā laikā vēl nav noteikusi savas prioritātes Komentāri (1-4)
zc
Žanis Ciršs 2020. gada 27. oktobris

Izskatās ka Latvijā galvenais ir visu iznīcināt un sabojāt... Bija no PSRS palikusi rūpniecība, varbūt ne pārāk moderna, bet Krievijas tirgum varēja strādāt - likvidējām, tagad Jelgavas cukuru ražo Lietuvā.... Bija tranzīts - paši likvidējam.... Nebija ārējo parādu - organizējam.... Savu smadzeņu laikam nav, darbojamies pēc ES un ASV pavēlēm....

Avatar
Janīna Rukmane 2020. gada 27. oktobris

Viss pateizi, par cukuru varētu iebilst - Lietuva savu cukura ražošanu nelikvidēja, tādēļ ražo pati savu, bet "Jelgavas cukurs" brendu nopirka Dānija un tur arī ražo.

ao
Arturs Ozols 2020. gada 27. oktobris

Budes kungs ,ļoti labi un pareizi teikts ! Izteikumi raidījumā bija piemēriem bagāti un argumentēti . Varēja redzēt ,ka pārējiem dalībniekiem ,ieskaitot vadītāju , teiktajā bija nedzirdēti fakti . Ar 30-it gadi apsveicu ,jo maz mums tādu firmu kas tirgū būtu šādu ievērojamu laika sprīdi .

ao
Arturs Ozols 2020. gada 27. oktobris

Žana ieraksts ir emocionāls un neuzrāda izpratni par lietu kārtību . Ķīna konkurē ar ASV ne jau ar Mao rūpnīcām ,bet gan ar vislielāko vismodernāko rūpniecisko robotu skaitu pasaulē .Un padomijā nekāda Huawey pat tuvumā nebija ! Pat Rietumeiropa šodien neko tādu nespēj dabūt gatavu . Mūsu problēma ir ,acīmredzot ,mentalitāte ,jo prioritāšu nenoteikšana ir kolektīvas valdošo koalīciju mērķtiecīgas domas trūkums. Priekšvēlēšanu saldo un it kā pareizo runu plūdus šie ļaudis nespēj konkretizēt reālu Latvijas interešu izvēršanai .

zc
Žanis Ciršs 2020. gada 27. oktobris

To Arturs Ozols. Huawey Ķinai no debesīm nenokrita.... Tik pat labi tāds, varbūt mazāks varēja būt uz Alfas-VEF-Radiotehnikas pamata, bet Latvijā visu likvidēja.... Kādreiz mopēdus ražoja Rīgā... ak nu jā - nepareizs nosaukums bija rūpnīcai.... Esmu elektriķis - sadales, rozetes, slēdži no Polijas, caurules, rozetes, slēdži no Lietuvas, no Latvijas ražojumiem tikai REML rozetes kuras nekad nepērku.... Mūsu problēma visticamāk ir bezatbildība. Mentalitāte??? Nu laikam jā, palika šeit mentālie muldētāji, visi normālie jau sen ārzemēs, pat prezidentu no vietējiem ne katru reizi varam ievēlēt..... Vispār skaists gājiens - izlēkt no vienas savienības kur bijām priekšgalā un pa fikso ielēkt citā kur esam pēcpusē.... Kur tad neatkarība????