Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 3. aprīlis
03.04.2020 Preses klubs 3. daļa

03.04.2020 Preses klubs 3. daļa

Viesos: Roberts Klimovičs, Hosams Abu Meri un Vilis Krištopans
Ieteikt 13
Pievienot komentāru
Avatar
Indra Karklina 2020. gada 5. aprīlis

Labvakar! Nu ļoti nepatīkami bija skatīties raidījumu, kurā pidalījās Kļimovičs Aprobežots, nekulturāls cilvēks. Mūsu tautai tādi plānprātiņi nav vajadzīgi. Un nabadziņš tik bieži slimo, tādēļ jau ar domāšanu un reālu domāšanu ir tādas grūtības, bet rezultātā pat gudrāks par ārstu jūtas. Ļoti "neforši". Un Krištopāna kungs. Neatceros, ka Jūs savos varas gados kaut ko latviešu tautai būtu labu izdarījis, bet tagad ļoti gudri spriežat. Kad klepiņš(bronfiālā astma), tad ziemas pavadat, kur siltāks,ja nemaldos- Kalifornijā. Nu tā normāli dzīvojam. Un saruna nebija konstruktīva, tāda paņirģāšanās par ārstiem, valdību, speciālistiem, kuri tika nepamatoti pazemoti. Man bija iekšējs kauns kàdi mēs esam...

Avatar
Jānis Balodis 2020. gada 5. aprīlis

Krištopāns - malacis, Kļimovičs - malacis, Mērkaķis - kā jau mērkaķis!

av
Andris Vītols 2020. gada 6. aprīlis

Jums J.Balodi ir kādas problēmas, uz kurām norāda Jūsu naids pret sieviešu atzinību baudošu vīrieti. Tā Jūsu sāpe jūtama Jūsu tekstos... Atvainojos, ja Jūs papildus sāpināju.

jb
Jelena Baranova 2020. gada 7. aprīlis

Liekas man, ka aiz ša nickname "Andris Vītols" ir pats Abu Meri komente un aistāv sevi :)))))) Atzinošs baudošs vīretis.... :) Liekas arī ka šīm baudošam vīretim ir ļoti zems pāšnovertējuma limenis, ka nevar izturēt kritiku sava adresē.

av
Andris Vītols 2020. gada 7. aprīlis

Jelena Baranova vai tad Jūsuprāt otra nosaukšana par mērkaķi, dauni, sēklu maisu un vaislas kuili būtu uzskatāma par ''kritiku sava adresē.'' ??? ... ... Nebija nekādas kritikas par viedokli, par ārsta teikto, bet tikai aizskarošas rupjības. Šaubos vai Abu Meri šos ''komentārus'' ir lasījis... ... Vēl daži ''komentētāji'' rakstīja, ka es neesmu Andris Vītols (par A.Meri nesauca), bet kāds cits. Ja es rupjības nerakstu, tad kāpēc man slēpties ??? Ja daži mani komentāri par tiesu, prokuratūras darbinieku lēmumiem bija aizskaroši, tad es norādīju kā mani atrast, lai var mani iesūdzēt par goda aizskaršanu (ja aizskartie to vēlās). ... Palasot citus manus komentārus Jūs saprastu, ka es neesmu ārsts. Jums nav bail no neadekvāti ''dusmīgiem'' cilvēkiem ???

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 5. aprīlis

1) Ceriņš neaicina nevienu, aicina darba devējs! Ceriņš strādā. 2) Krištopānam vajag iet pensijā, jo LV ceļu apkalošana tk tiešām ir kartelis! 3) Klimovčs- ūnikums- nesaprotams personāžs- bez komentāriem. 4) Buča dakterim! Un viss!