Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 3. aprīlis
03.04.2020 Preses klubs 2. daļa

03.04.2020 Preses klubs 2. daļa

Viesos: Roberts Klimovičs, Hosams Abu Meri un Vilis Krištopans
Ieteikt 25
Pievienot komentāru
av
Andris Vītols 2020. gada 4. aprīlis

Roberts Klimovičs kā viltus ziņu paudējs nav jāaicina uz Latvijas TV kanāliem. Tādas muļķības vairs neļauj runāt arī KRIEVIJAS TV kanālos. R.Kļimovičs runā kā Latvijas ienaidnieks (tik stulbi nerunā neviena opozīcijas partija). Latvijas valdība cenšās izvairīties no Itālijas varianta, bet šitais ''gudrītis'' apgalvo, ka tiekot ieviests kaut kāds Itālijas variants... Manuprāt R.Klimoviča piesauktajā un slavētajā Baltkrievijā arī tādas muļķibas neļautu runāt nevienā TV kanālā.... Arī RT Solovjovs neņemtu pat par ''noderīgo idiotu'' savā šovā.

Avatar
Oskars Apšvalks 2020. gada 4. aprīlis

Robeža starp labu un ļaunu atrodas katra cilvēka sirdī. Pūļa jūtas ir pārspīlētas un vienpusīgas, pūlis seko mediju un politiķu gribai tapec ari rodas ļaunums un agreaija pret tiem kuri uzdrošinās iebilst sistēmai.

av
Andris Vītols 2020. gada 6. aprīlis

Es arī kritizēju SISTĒMU, norādot tos konkrētos ierēdņus, tiesnešus, kuri pieļāvuši bezdarbību, pārkāpumus... ... Vienlaicīgi es nepiekrītu Oskaram Apšvalkam, ka šeit notiek -'' agresija pret tiem kuri uzdrošinās iebilst sistēmai.''- .. Manuprāt R.Kļimovičs runāja kā Latvijas cilvēku ienaidnieks, nevis konstruktīvs valdības darba kritiķis (sistēmas kritiķis). ... R.Kļimovičs teica, ka Baltkrievijā esot pareizāka valdības rīcība, bet Latvijā nepareiza (jo nepalīdz Klimovičam?). Slavē Lukašenko, bet naudu prasa no EIROPAS.... Ja kaut kas no R.Klimoviča teiktā būtu valdībai (sistēmai) jāņem vērā, tad TO LŪDZU ŠEIT arī NORĀDIET !!!

Avatar
Imants Lībeks 2020. gada 3. aprīlis

Ceriņ, priekš kam tu aicināji tos divus nepatīkamos cilvēkus ? Varēji pasēdēt abi ar melno vaislas bulli un slavināt, lielīt valdošo kliķi. Tā taču ir tik laba un tik zinoša, kāda nekad nav bijusi, bet paskaties kādi ir viņu reitingi, nevienai valdībai tik zemi nav bijuši un tagad ir vēl zemāki. Tavs preses klubs jau sen ir pārvērties par varas mēdiju, tev ir bail no pretēji domājošiem cilvēkiem un šo cilvēku ir daudz, daudz vairāk nekā tavi liekēži. Lieciet savas muguras zemu un laiziet kurpes saviem maizes devējiem. Vienotības un melnais daudzus gadus ir parādīju, kā labā viņi strādā, tikai ne cilvēka.

av
Andris Vucens 2020. gada 4. aprīlis

Laikraksts ,,Diena'' 14. novembris, 2019 - Pasaulē no gripas izraisītajām komplikācijām katru gadu nomirst 250 - 500 tūkstoši cilvēku . TV-NET 2018. gada 7. decembris Ceļu satiksmes negadījumos ik pēc 24 sekundēm iet bojā kāds cilvēks un pavisam katru gadu pasaulē satiksmes negadījumos dzīvību zaudē 1,35 miljoni cilvēku, piektdien paziņoja Pasaules Veselības organizācija (PVO) ārsts.lv Asoc.prof.Alvils Krams - katru gadu no smēķēšanas nomirst aptuveni 6 miljoni, to skaitā ap 600 000 – no pasīvās smēķēšanas, 2030. gadā mirušo skaits sasniegs 8 miljonus; To rakstu speciāli Hosamam Abu Meri . Bet šajā sakarā man ir jautājums , kāpēc pasaulē līdz šim netika izsludināta nekāda veida pandēmija ?

av
Andris Vītols 2020. gada 4. aprīlis

Andris Vucens varēja savā stilā turpināt, sakot, ka veikala Zolitūdē sabrukšana arī nav nekāda ''pandēmija'', jo zemestrīcēs vairāk cilvēku iet bojā... Tādas idejas, ka vīruss nav tik bīstams, kā saka virusologi, ka no gripas vairāk nomirstot utt.. IZPLATĪJA gan KRIEVIJĀ., gan ARĪ LATVIJĀ un citās valstīs. Mūsu deputāte I.Vaidere arī par vīrusa ietekmi runāja kā populisti Krievijas TV. Starp citu Krievijas TV šādus ''gudrīšus'' uz raidījumiem parasti vairs neaicina (par koronavīrusu tagad runā nopietni visā pasaulē). Vai gribat kā Itālijā - vingro, TUSĒ ..., lidz 1000 līķu un TAD TĀPAT SLĒDZ VISU CIET, BET .... UZ ILGĀKU LAIKU... Visā pasaulē gripu ārstē, smēķēšanu ierobežo, tad kāpēc nebūtu jāierobežo vīrusa izplatība, ja apdraudēti miljoniem cilvēku ???

Avatar
Oskars Apšvalks 2020. gada 4. aprīlis

Tu kaut ko lidz galam nesaprati.

Avatar
Jānis Balodis 2020. gada 4. aprīlis

Palasiet interviju ar Ugu Dumpi žurnālā ''IR'', vai vismaz nozares atzītus profesionāļus. Lasīt žurnālu IR???????? Uga Dumpis ir profesionālis????????