03.04.2020 Preses klubs 2. daļa Komentāri (1-10)
Avatar
Imants Lībeks 3. aprīlis

Ceriņ, priekš kam tu aicināji tos divus nepatīkamos cilvēkus ? Varēji pasēdēt abi ar melno vaislas bulli un slavināt, lielīt valdošo kliķi. Tā taču ir tik laba un tik zinoša, kāda nekad nav bijusi, bet paskaties kādi ir viņu reitingi, nevienai valdībai tik zemi nav bijuši un tagad ir vēl zemāki. Tavs preses klubs jau sen ir pārvērties par varas mēdiju, tev ir bail no pretēji domājošiem cilvēkiem un šo cilvēku ir daudz, daudz vairāk nekā tavi liekēži. Lieciet savas muguras zemu un laiziet kurpes saviem maizes devējiem. Vienotības un melnais daudzus gadus ir parādīju, kā labā viņi strādā, tikai ne cilvēka.

av
Andris Vucens 4. aprīlis

Laikraksts ,,Diena'' 14. novembris, 2019 - Pasaulē no gripas izraisītajām komplikācijām katru gadu nomirst 250 - 500 tūkstoši cilvēku . TV-NET 2018. gada 7. decembris Ceļu satiksmes negadījumos ik pēc 24 sekundēm iet bojā kāds cilvēks un pavisam katru gadu pasaulē satiksmes negadījumos dzīvību zaudē 1,35 miljoni cilvēku, piektdien paziņoja Pasaules Veselības organizācija (PVO) ārsts.lv Asoc.prof.Alvils Krams - katru gadu no smēķēšanas nomirst aptuveni 6 miljoni, to skaitā ap 600 000 – no pasīvās smēķēšanas, 2030. gadā mirušo skaits sasniegs 8 miljonus; To rakstu speciāli Hosamam Abu Meri . Bet šajā sakarā man ir jautājums , kāpēc pasaulē līdz šim netika izsludināta nekāda veida pandēmija ?

av
Andris Vītols 4. aprīlis

Andris Vucens varēja savā stilā turpināt, sakot, ka veikala Zolitūdē sabrukšana arī nav nekāda ''pandēmija'', jo zemestrīcēs vairāk cilvēku iet bojā... Tādas idejas, ka vīruss nav tik bīstams, kā saka virusologi, ka no gripas vairāk nomirstot utt.. IZPLATĪJA gan KRIEVIJĀ., gan ARĪ LATVIJĀ un citās valstīs. Mūsu deputāte I.Vaidere arī par vīrusa ietekmi runāja kā populisti Krievijas TV. Starp citu Krievijas TV šādus ''gudrīšus'' uz raidījumiem parasti vairs neaicina (par koronavīrusu tagad runā nopietni visā pasaulē). Vai gribat kā Itālijā - vingro, TUSĒ ..., lidz 1000 līķu un TAD TĀPAT SLĒDZ VISU CIET, BET .... UZ ILGĀKU LAIKU... Visā pasaulē gripu ārstē, smēķēšanu ierobežo, tad kāpēc nebūtu jāierobežo vīrusa izplatība, ja apdraudēti miljoniem cilvēku ???

Avatar
Oskars Apšvalks 4. aprīlis

Tu kaut ko lidz galam nesaprati.

Avatar
Jānis Spīčs 3. aprīlis

Klimovič, tu 1917. gada anarhistiskais matrozi! Ko tu jaucies ar saviem diletantiskajiem pētījumiem. Kas tad tie 100 000 slimie ar CoVidu laizīja aiz tevis rokturus vai tavu pakaļu? Plānprātiņ. Es kopā ar tevi uz viena kuģa nekāptu un nekur nebrauktu. Šis kuģis noteikti noslīktu, bez variantiem. Valdībai iesaku ignorēt šādu narcisu gvelzšanu. Ja nevar savādāk tad ar dzelzs dūri pa Kļimoviča purslām. Lai parij pats savas asinis nevus mūsējās.

Avatar
Jānis Spīčs 3. aprīlis

Ak Dievs! Klimovičs taču ir šizofrēniķis. Mums valsts vadītāji ir bijuši šizofrēniķi. Paskatieties kur valsts ir novesta. Un tagad šitais plukata uzkāpis uz Corona Vīrusa viļņa. Nu kāpēc tā tautiņa tam balagānam skatās mutē un apbrīno viņa tukšo skaļumu?!!!

Avatar
Oskars Apšvalks 4. aprīlis

Panikas pārņemti  cilvēki kuri seko mediju un politiķu gribai jau paliek agresīvi.

Avatar
Jānis Spīčs 5. aprīlis

Nemuldi! Nevis panikas pārņemti cilvēki kļūst agresīvi, bet cilvēki kas izprot situāciju neļauj dažādiem "citādi domājošajiem" sagraut šo Valsti, izmantojot pastāvošo, iespējams mākslīgi radīto, stāvokli.

av
Andris Vītols 4. aprīlis

Roberts Klimovičs kā viltus ziņu paudējs nav jāaicina uz Latvijas TV kanāliem. Tādas muļķības vairs neļauj runāt arī KRIEVIJAS TV kanālos. R.Kļimovičs runā kā Latvijas ienaidnieks (tik stulbi nerunā neviena opozīcijas partija). Latvijas valdība cenšās izvairīties no Itālijas varianta, bet šitais ''gudrītis'' apgalvo, ka tiekot ieviests kaut kāds Itālijas variants... Manuprāt R.Klimoviča piesauktajā un slavētajā Baltkrievijā arī tādas muļķibas neļautu runāt nevienā TV kanālā.... Arī RT Solovjovs neņemtu pat par ''noderīgo idiotu'' savā šovā.

Avatar
Oskars Apšvalks 4. aprīlis

Robeža starp labu un ļaunu atrodas katra cilvēka sirdī. Pūļa jūtas ir pārspīlētas un vienpusīgas, pūlis seko mediju un politiķu gribai tapec ari rodas ļaunums un agreaija pret tiem kuri uzdrošinās iebilst sistēmai.

av
Andris Vītols 6. aprīlis

Es arī kritizēju SISTĒMU, norādot tos konkrētos ierēdņus, tiesnešus, kuri pieļāvuši bezdarbību, pārkāpumus... ... Vienlaicīgi es nepiekrītu Oskaram Apšvalkam, ka šeit notiek -'' agresija pret tiem kuri uzdrošinās iebilst sistēmai.''- .. Manuprāt R.Kļimovičs runāja kā Latvijas cilvēku ienaidnieks, nevis konstruktīvs valdības darba kritiķis (sistēmas kritiķis). ... R.Kļimovičs teica, ka Baltkrievijā esot pareizāka valdības rīcība, bet Latvijā nepareiza (jo nepalīdz Klimovičam?). Slavē Lukašenko, bet naudu prasa no EIROPAS.... Ja kaut kas no R.Klimoviča teiktā būtu valdībai (sistēmai) jāņem vērā, tad TO LŪDZU ŠEIT arī NORĀDIET !!!

Avatar
Māris Dinbirs 4. aprīlis

Jānodrošina par ātra un mērķtiecīga rīcība COVID-19 apkarošanā. Latvijai un visai pasaulei tas jāpaveic mēneša laikā. Pretējā gadījumā upuri no saslimšanām ar ne COVID-19 būs vairāk, kā ar šo vīrusu. Plus vēl mega krīze ekonomikā. Faktiski - krahs. Ja kāda valsts nespēj problēmu atrisināt mēneša laikā, tai var dot nelielu pagarinājumu vai/un atbalstu. Krištopans savulaik nebija labs premjers, nu ir tapis gudrāks, savukārt Klimovičs ienesa jaunas dvesmas tajā sakāpinātajā psihozes stāvoklī, kāds ir radīts Latvijā, bet, pirmkārt, jau Latvijas medijos.

av
Andris Vītols 4. aprīlis

Palasiet interviju ar Ugu Dumpi žurnālā ''IR'', vai vismaz nozares atzītus profesionāļus, ārstus vismaz, bet ne šitos meļus un populistus, kuriem nav nekādu zināšanu medicīnā. ... Jūs rakstījāt -'...'tie, kas šobrīd vada Latviju, nedomā par tautu.''- ... ... Kā balsojām, tā dzīvojam... Būtu sliktāk, ja KLAUNI un POPULISTI vadītu Latviju. ... Tieši Klimovičs te izplata tos melus, runā muļķības. Kāpēc mums būtu jāpalīdz glābt Klimoviča visas 8 skolas, kurās apmāca KRIEVIJAS lidot gribētājus? Jums vajag tās 8 ''skolas'' ??? Ko tas ''aviators'' Klimovičs tur pasniedz ???

Avatar
Māris Dinbirs 4. aprīlis

Tā visa aizsegā vara steigšus cenšas bīdīt cauri nepopulāras reformas, jo ielās neviens nedrīkst iziet, savukārt Re:Baltica ir uzņēmusies totālās kontroles lomu, liekot klusēt par COVID-19 pat mediķiem, kā, piemēram, ķirurgam Atim Gulbim. Starp citu, tas, ko pauž Klimovičs, nebūt nav kaut kas nereāls un neiespējams, jo tie, kas šobrīd vada Latviju, nedomā par tautu. Ja viņi domātu par tautu, tad viņi nepieļautu, ka jau pirms COVID-19, kā ziņoja Latvijas mediji, pie mums mira 17 cilvēki ik dienu no citur Eiropā ārstējamām slimībām.

Avatar
Oskars Apšvalks 4. aprīlis

Jā un problēma ari ir tajā ka Latvijā ir liels skaits COVidiotu.

Avatar
Sandra Kopštāle 4. aprīlis

Kurš ielaida studija sitos divus tirlinus - Klimovicu un Kristopanu ? Klimovičs lielas ,ka izarstejies no vairākām slimībām ! Baigā māksla izārstēties no medicīnai PAZISTAMAM slimībām, kurām ir vakcīnas un medikamenti. Šita demagoga dēļ pirmo reizi izsledzu ,,Preses klubu,,. Tfu !

Avatar
Andis Bē 4. aprīlis

Sandra- Izārstē ausis.

Avatar
Jānis Balodis 4. aprīlis

Palasiet interviju ar Ugu Dumpi žurnālā ''IR'', vai vismaz nozares atzītus profesionāļus. Lasīt žurnālu IR???????? Uga Dumpis ir profesionālis????????

av
Andris Vītols 4. aprīlis

Tagad U. Dumpis ir viens no galvenajiem Latvijas stratēģiem cīņā pret Covid-19, un līdzšinējā pieredze viņu ir sagatavojusi šim izaicinājumam. Pēc Latvijas Medicīnas akadēmijas beigšanas viņš studējis gan Karolinskas institūtā Stokholmā, gan Oksfordas Universitātē Anglijā, Gambijā pētījis hroniskā hepatīta B vīrusa izplatīšanos, bet Latvijā — antibiotiku rezistento baktēriju izplatīšanos - Tā rakstīts žurnālā ''IR''. ... ... , bet Jūs to varat taču pārbaudīt un apstrīdēt..., ja informācija nav patiesa.

Avatar
Jānis Balodis 4. aprīlis

Abu Meri ir šausmīgs dirsā līdējs valdībai!

Avatar
Jānis Balodis 4. aprīlis

KĀDS KLĀT STĀVĒJA, KA VAR APGALVOT, KA VIŅŠ IR studējis Oksfordā, kur Beāte Jonīte sāks dokturantūru un Karolinska hujņā? LPSR laika Medicīnas Aakdēmija? Žurnāls IR, kurš apakalpo Vienotības un Attīstībai/Par elektorātu ir ticams avots? Tagad U. Dumpis ir viens no galvenajiem Latvijas stratēģiem cīņā pret Covid-19, un līdzšinējā pieredze viņu ir sagatavojusi šim izaicinājumam. Pēc Latvijas Medicīnas akadēmijas beigšanas viņš studējis gan Karolinskas institūtā Stokholmā, gan Oksfordas Universitātē Anglijā