03.04.2020 Preses klubs 3. daļa Komentāri (1-8)
Avatar
Vija Loze 2020. gada 3. aprīlis

meri, beidz te noteikt kā mums dzīvot, beidz te zombēt cilvēku prātus. Neesi tu tāds par ko izliecies. Kopā ar Ābotiņu tādas ziepes esiet vārījuši un daudzus gadus. Tev laikam kauna nekad nav bijis, tas pats redzams par tām sievietēm. Paņem līdz gaili ceriņu un laižat uz tavu dzimteni.

av
Andris Vītols 2020. gada 4. aprīlis

Jūsu teksti joprojām ļauni un neobjektīvi, bez konkrēta pamatojuma.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 3. aprīlis

Ceriņa kungs! Es biju domājis, ka tu esi drusciņ gudrāks. Nu kāpēc tu narcisam Kļimovičam pretī noliki puskoka lēcēju un meitu ģēģeri Abu Meri? Tie taču ir absolūti nevienādi pretinieki. Vai tev nebija neviena, kurš gribētu publiski uzsākt bezjēdzīgu strīdu ar to galvā traumēto?

av
Andris Vītols 2020. gada 4. aprīlis

Vilis Krištopāns savas kļūdas protams ''aizmirsis'' (tad nebija arī krīze), bet citus grib pamācīt arī lietās, kuras nesaprot. Vajagot nopirkt 1000 plaušu ventilācijas aparātus ... un ''laižam vaļā''...,... ''tad skatās''... Kas tos 1000 aparātus apkalpos, ja vīrusu ''palaidīs'' vaļā ...(atverot Krištopana sievas restorānu utt.). .. Ko tad laist vaļā, ja nepērk angļi tos dēļus, tūristi nebrauc, nelido...Nauda pirmajā vietā, štrunts par cilvēkiem... ... ... Visi prasa naudu un atbalstu. Kā ar to SUŠI tirgotāju no KRIEVIJAS, kura uzņēmums nemaksāja nodokļus (LTV-1 rādīja). Darbiniekiem būtu jāpalīdz, bet nevajag glābt blēžu uzņēmumus !!! Ja Latvijā šādus blēžus nespēj notiesāt, tad drīzumā jātiesā būtu tie, kuri sniegs palīdzību blēžiem, nodokļu nemaksātājiem !!!

Avatar
Daniels Indriksons 2020. gada 4. aprīlis

Malači! Nebaidieties turpmāk veidot asas diskusijas! Muļķis nesapratīs, gudram prāts!

Avatar
Jānis Balodis 2020. gada 4. aprīlis

Lai Abu Meri pišās atpakaļ uz savu Libānu un beidz mūs mācīt, kā dzīvot! Sēklu maiss un vaislas kuilis!

av
Andris Vītols 2020. gada 6. aprīlis

Jums J.Balodi ir kādas problēmas, uz kurām norāda Jūsu slimīgais naids pret sieviešu atzinību baudošu vīrieti. Tā Jūsu sāpe jūtama Jūsu tekstos... Atvainojos, ja Jūs papildus sāpināju.

Avatar
Indra Karklina 2020. gada 5. aprīlis

Labvakar! Nu ļoti nepatīkami bija skatīties raidījumu, kurā pidalījās Kļimovičs Aprobežots, nekulturāls cilvēks. Mūsu tautai tādi plānprātiņi nav vajadzīgi. Un nabadziņš tik bieži slimo, tādēļ jau ar domāšanu un reālu domāšanu ir tādas grūtības, bet rezultātā pat gudrāks par ārstu jūtas. Ļoti "neforši". Un Krištopāna kungs. Neatceros, ka Jūs savos varas gados kaut ko latviešu tautai būtu labu izdarījis, bet tagad ļoti gudri spriežat. Kad klepiņš(bronfiālā astma), tad ziemas pavadat, kur siltāks,ja nemaldos- Kalifornijā. Nu tā normāli dzīvojam. Un saruna nebija konstruktīva, tāda paņirģāšanās par ārstiem, valdību, speciālistiem, kuri tika nepamatoti pazemoti. Man bija iekšējs kauns kàdi mēs esam...

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 5. aprīlis

1) Ceriņš neaicina nevienu, aicina darba devējs! Ceriņš strādā. 2) Krištopānam vajag iet pensijā, jo LV ceļu apkalošana tk tiešām ir kartelis! 3) Klimovčs- ūnikums- nesaprotams personāžs- bez komentāriem. 4) Buča dakterim! Un viss!

Avatar
Jānis Balodis 2020. gada 5. aprīlis

Krištopāns - malacis, Kļimovičs - malacis, Mērkaķis - kā jau mērkaķis!

av
Andris Vītols 2020. gada 6. aprīlis

Jums J.Balodi ir kādas problēmas, uz kurām norāda Jūsu naids pret sieviešu atzinību baudošu vīrieti. Tā Jūsu sāpe jūtama Jūsu tekstos... Atvainojos, ja Jūs papildus sāpināju.

jb
Jelena Baranova 2020. gada 7. aprīlis

Liekas man, ka aiz ša nickname "Andris Vītols" ir pats Abu Meri komente un aistāv sevi :)))))) Atzinošs baudošs vīretis.... :) Liekas arī ka šīm baudošam vīretim ir ļoti zems pāšnovertējuma limenis, ka nevar izturēt kritiku sava adresē.

av
Andris Vītols 2020. gada 7. aprīlis

Jelena Baranova vai tad Jūsuprāt otra nosaukšana par mērkaķi, dauni, sēklu maisu un vaislas kuili būtu uzskatāma par ''kritiku sava adresē.'' ??? ... ... Nebija nekādas kritikas par viedokli, par ārsta teikto, bet tikai aizskarošas rupjības. Šaubos vai Abu Meri šos ''komentārus'' ir lasījis... ... Vēl daži ''komentētāji'' rakstīja, ka es neesmu Andris Vītols (par A.Meri nesauca), bet kāds cits. Ja es rupjības nerakstu, tad kāpēc man slēpties ??? Ja daži mani komentāri par tiesu, prokuratūras darbinieku lēmumiem bija aizskaroši, tad es norādīju kā mani atrast, lai var mani iesūdzēt par goda aizskaršanu (ja aizskartie to vēlās). ... Palasot citus manus komentārus Jūs saprastu, ka es neesmu ārsts. Jums nav bail no neadekvāti ''dusmīgiem'' cilvēkiem ???