Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 30. janvāris
Ušakovam jāatkāpjas no amata, uzskata Abu Meri

Ušakovam jāatkāpjas no amata, uzskata Abu Meri

KNAB veic kratīšanu Rīgas mēra Nila Ušakova darba kabinetā un mājās. Ārsts, bijušais Saeimas deputāts Hosams Abu Meri uzskata, ka Rīgas mēram Nilam Ušakovam jārīkojas tāpat kā viņa bijušajam līdzgaitniekam Andrim Amerikam - jāatkāpjas no sava amata.
Ieteikt 22
Pievienot komentāru
Avatar
Gunita Ivaško 2019. gada 31. janvāris

Ušakova kungam ir jāpaliek savā amatā, lai no sākuma iztīra saeimu no tik pareizajiem deputātiem un ministriem, kas noveduši valsti tik zemu un viņiem nekādas atbildības, nekādu sodu nesaņem un pēc tam, lai sāk tīrīt pārējās pašvaldības utt. Kurš no deputātiem, ministriem ir sodīts par nepareizu lēmuma pieņemšanu, vai naudas izmešanu vējā, neviens. Viņiem vēl prēmijas par to piešķir - diemžēl....Roka roku mazgā.

Avatar
leo puparts 2019. gada 31. janvāris

Manuprāt te notiek mēģinājums apmelot cilvēku...Ieteiktu Ušakovam aizbraukt pie Lemberga kunga uz konsultaciju,kā darboties tādā gadijumā un kā tikt vaļā no šakāļiem. Un kapēc pie varas tiek tādi cilvēki kas nav Latvija senču zeme kā Hosamam Abu Meri? Vai nav laiks mainīt likumus un pie varas var tikt tikai kas te dzimuši,kam ir ģimene un bērni?Tikai tie var lemt par valsts nākotni!!!

Avatar
Ķecerītis I 2019. gada 31. janvāris

Kas iekļūst valdībā ir lielā mērā atkarīgs no tā, kā balso tauta. Ja tauta nemācās balsot gudri un atbildīgi, par to ir atbildīga tikai pati tauta kā nācija. Manuprāt KNAB tagadējās darbības nav pietiekams iemesls, lai Nils atkāptos. Taču pietiekams iemesls ir kaut vai līdzšinējās Nila Ušakova partijas "Saskaņa" mahinācijas ar Rīgas centrāltirgu un Rīgas mēra pasivitāte "Rīgas satiksme" iepirkuma skandālos(sākot jau ar nanotehnoloģiju lietu). Tas ja nolaiž sadarbības līgumu ar ĶTR partiju un tēmu par Ušakova izpratni par Latvijas vēsturi saistībā ar 9.maiju un 16.martu. Vismaz pārstājis reklamēt, ka vajag divvalodību. Ta ka Nilam vajag atkāpties, bet ne jau nu kaut kādas kratīšanas dēļ.

al
Apolinārijs Luarsabovičs 2019. gada 31. janvāris

Abu Meri jāatkāpjas no amata, uzskata Ušakovs