Ušakovam jāatkāpjas no amata, uzskata Abu Meri Komentāri (1-10)
Avatar
Agressive Ukrainian 2019. gada 31. janvāris

Kas tu tāds esi?

Avatar
Zigfrida Kalatrida 2019. gada 31. janvāris

me domaa, ka dubults meeris

Avatar
Tchi Bors 2019. gada 31. janvāris

pagaja jau 25. gadus pec atbrivoshanas no "atbrivotaiem" - bet padomju bardaks Latvija ... turpinas un turpinas ...

gd
Guntis Dzelme 2019. gada 31. janvāris

Es uazskatu,ka Usakovs nedrikst atkapties no Rigas mera amata,jo vinam janotura Rigas pensionaru bezmaksas brauksana Rigas sabiedriskajos transportos,janotura bezmaksas edinasana berniem skolas un vell jaizveido bezmaksas edinasana berniem darzinos un bezmaksas brauksana skoleniem ar skolenu apliecibam Rigas berniem skoleniem,ko Vienotiba un nacionaliki grib nelaut un likvidet,kad vini vadis Rigu.Lai dzivo Rigas mers Usakovs,rokas nost no Usakovu,Banditi-dodiet pieradijumus,ka Usakovs ir ko slikjtu darijis!

Avatar
MArina Juzova 2019. gada 31. janvāris

Es uzskatu, ka OIK afēristiem jāsēž cietumā! Ka Gaso, Sadales tīklam, ..., ne tikai jāiekasē nauda savos makos, par krievu laikos uzcelto, bet jāizbūvē savi gāzes vadi, elektrotīkli par gaso, ST līdzekļiem, kurus var uzlikt uz abonēšanas maksu. Tiešām nesaprotu, ja elektrības pievade dārziņam izmaksāja virs 2000, tad uz kāda pamata ST iekasē naudu par ziemas mēnešiem, kad elektrība netiek lietota? No kurienes, ar mūsu algām es varu izbūvēt 60 m gāzes vadu līdz savām mājām par 7 000 eiro un vēl mājās ievilkt par 7 000, ja gadā tik daudz nenopelnu? Kad šos afēristus atstādinās?

Avatar
leo puparts 2019. gada 31. janvāris

Manuprāt te notiek mēģinājums apmelot cilvēku...Ieteiktu Ušakovam aizbraukt pie Lemberga kunga uz konsultaciju,kā darboties tādā gadijumā un kā tikt vaļā no šakāļiem. Un kapēc pie varas tiek tādi cilvēki kas nav Latvija senču zeme kā Hosamam Abu Meri? Vai nav laiks mainīt likumus un pie varas var tikt tikai kas te dzimuši,kam ir ģimene un bērni?Tikai tie var lemt par valsts nākotni!!!

Avatar
Ķecerītis I 2019. gada 31. janvāris

Kas iekļūst valdībā ir lielā mērā atkarīgs no tā, kā balso tauta. Ja tauta nemācās balsot gudri un atbildīgi, par to ir atbildīga tikai pati tauta kā nācija. Manuprāt KNAB tagadējās darbības nav pietiekams iemesls, lai Nils atkāptos. Taču pietiekams iemesls ir kaut vai līdzšinējās Nila Ušakova partijas "Saskaņa" mahinācijas ar Rīgas centrāltirgu un Rīgas mēra pasivitāte "Rīgas satiksme" iepirkuma skandālos(sākot jau ar nanotehnoloģiju lietu). Tas ja nolaiž sadarbības līgumu ar ĶTR partiju un tēmu par Ušakova izpratni par Latvijas vēsturi saistībā ar 9.maiju un 16.martu. Vismaz pārstājis reklamēt, ka vajag divvalodību. Ta ka Nilam vajag atkāpties, bet ne jau nu kaut kādas kratīšanas dēļ.

Avatar
Gunita Ivaško 2019. gada 31. janvāris

Ušakova kungam ir jāpaliek savā amatā, lai no sākuma iztīra saeimu no tik pareizajiem deputātiem un ministriem, kas noveduši valsti tik zemu un viņiem nekādas atbildības, nekādu sodu nesaņem un pēc tam, lai sāk tīrīt pārējās pašvaldības utt. Kurš no deputātiem, ministriem ir sodīts par nepareizu lēmuma pieņemšanu, vai naudas izmešanu vējā, neviens. Viņiem vēl prēmijas par to piešķir - diemžēl....Roka roku mazgā.

Avatar
Людмила Иванова 2019. gada 31. janvāris

Lai šīs Abdula iet tālu tālu, ar to amerikāni kopā!

al
Apolinārijs Luarsabovičs 2019. gada 31. janvāris

Abu Meri jāatkāpjas no amata, uzskata Ušakovs

nk
Nensija Ko 2019. gada 31. janvāris

Labi jau labi Abu meri domā, BET ....."augsti kvalificētam" dakterim, kuram tomēr nav pietiekamas zināšanas medicīnā, pašam būtu jānoliek ārsta sertifikāts un jāaizmirst par ārsta profesiju. Lai ju sēž politikā. Vairāku gadu garumā nav bijis spējīgs noteikt diagnozi un pareizu ārstēšanas programmu, kā rezultātā man tika zaudēts laiks. Bet cita daktere izārstēja gada laikā un visas Abu Meri izrakstītās zāles izmetu miskastē, jo tās nebija pareizās.

Avatar
Agnese Rapa 2019. gada 31. janvāris

Kas tas tāds- Abu meri, lai pateiktu, kas mums ir jādara??!!.... Lai viņš pats atkāpjas, ja vēlas.

jb
Juris Boroviks 2019. gada 31. janvāris

Tev abu mēram lopam kūtī . Debilikis jauktais

nk
nemā kulis 2019. gada 31. janvāris

tieši šis mērglis abu meri ir jāpadzen no Latvijas .!!kopā ar tautas nodevēju mūrnieci ,kura šo čurku ievilka Latvijas politikā.!!! abu meri --vācies !!!! Vācies prom --tu draņķi !! Un savāc sev līdzi pārējos gasterbaiterus.11 paredzu ,ka pēc dažiem gadiem tieši šis melno mērglis pretendēs uz Latvijas ministra amatu ..vai prezidentu// Latvieši nav tā tauta ,kurai ir pašcieņa..ja būtu pašcieņa,tad svešu zābaku , ne to armiju šeit nebūtu... Ušakovam ir jāpaliek amatā...

kl
karlis licis 2019. gada 31. janvāris

Aha un istenos okupantus ušakova tevmāmiņu ar dēlēnu lai paņem līdz .... tos utainos zābakus mus toč Te nevajag