Klimovičs: Tā ir uzpūsta pīle. Šobrīd nav pandēmija, bet infodēmija

Klimovičs: Tā ir uzpūsta pīle. Šobrīd nav pandēmija, bet infodēmija 19

Ieteikt
RigaTV24

Preses klubs

4. aprīlis Diskusijas

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
Avatar
Kaspars Klava 4. aprīlis

vismaz viens normals cilvejks saprot so visu hiinu debilo murgo ko izdomaja stulbie resvederi sedosi visa pasalu aiz gara laika

Avatar
Indra Karklina 5. aprīlis

Labdien! Jājautā, cik Kļimovičs pats ir Latvijai val Latvijas cilvēku labā labu darījis. Ja kas, viņam, kas aizraujas ar citām releģijām un uzskatiem, slimības "pielīp" aiz tā ,ka tu esi vīzdegunīgs, augstprātīgs, citus cilvēkus necienošs. Un tāds cilvēks nav pelnījis neko labu, kas neciena savu valsti, savas valsts cilvēkus. Bet, kā pats izteicās , Latvijā saistīts ar 6? krievijas aviācijas skolām, ārprāc! Ko viņš ir spējīgs kādam kaut ko iemācīt? Demagogs mūsu valstī. Žēl, ka mūsu inteliģencei šādu pajoliņu priekšā iznàk klusēt, domāju ārstu, kas piedalījās sarunā. Vīņš savas inteliģences dēļ ïpaši neiesaistījās strīdā. Ļoti neforši. Ceriņa kungs, lūdzu izvēlieties adekvātus un veselus (ar galvu) cilvēkus. Vakardienas raidījums bija kaut kas šausmīgs.

Avatar
Vejins Latmo 7. aprīlis

cik es pazīstu kļimoviču,jā šito lielo runātāju!prātvēders!viņš man bija zemesardzē nodaļas komandieris!viņš pat nau bijis krievu armijā,a mētā no sevis augstāko esesieti!tā viņš ir cilvēks,a kā karavīrs puņķu tapa!piedod vecīt!dirst tu māki savus sūdus aiz sevis novākt nevari!un igil kaujinieki jau tavi bratani,labi ka vēl tev rīklīti nav pārgriezuši!

Avatar
Armins Bukavs 5. aprīlis

Tādi zēni kā Kļimovičs ir priekšlaicīgi no psihenes izlaisti. Par jebkuru tēmu viņš gānās kā traks. Tāpat arī viens no vokālajiem pedagogiem (nav vērts uzvārdu iegaumēt).

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: