Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 4. aprīlis
Klimovičs: Tā ir uzpūsta pīle. Šobrīd nav pandēmija, bet infodēmija

Klimovičs: Tā ir uzpūsta pīle. Šobrīd nav pandēmija, bet infodēmija

Ar viedokli dalās Roberts Klimovičs, Latvijas aviācijas muzeja "Spilve" valdes priekšsēdētājs.
Ieteikt 28
Pievienot komentāru
Avatar
Kaspars Klava 2020. gada 4. aprīlis

vismaz viens normals cilvejks saprot so visu hiinu debilo murgo ko izdomaja stulbie resvederi sedosi visa pasalu aiz gara laika

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 27. decembris

Šis kļimovičs pieder pie tās latviešu sugas, kurš komunistu laikā kā suns kalpoja komunistiem. Vācu laikā ar savām asinīm aizstāvēja fīreru. Liberastu laikā ir to pusē. Un musulmaņu laikā pārgājis islama ticībā. Nu stāsta savas pasaulītes murgus par Covida neesamību. Bet galvenais - notiek cīņa, lai visi tā domātu un visi tā darītu kā viņš. Un viņam sekotu. Orģinālais-marģinālais. Kļimoviča mentālā veselība ir ļoti smagā stāvoklī un šis viltus pravietis uzņēmies mums ceļa rādītāja lomu. Viņam seko tā jaunatnes daļa, kurus esam izaudzinājuši ar neierobežotajām bērnu tiesībām, kad man pieder viss, ko gribu to daru. Jums jākalpo man. Man pret jums nav nekādu pienākumu. Eiropas liberastu sekta mums atņēma jaunatni. Tāpēc, ka paši viņiem padevāmies.

Avatar
Armins Bukavs 2020. gada 5. aprīlis

Tādi zēni kā Kļimovičs ir priekšlaicīgi no psihenes izlaisti. Par jebkuru tēmu viņš gānās kā traks. Tāpat arī viens no vokālajiem pedagogiem (nav vērts uzvārdu iegaumēt).

av
Andris Vīksna 2020. gada 27. decembris

Armīn. Uzliec uzpurni un nekunksti savā psihenes palātā.

Avatar
Imants Parādnieks 2020. gada 27. decembris

Andr, Andr! Vai prāta darbs - neprātīgjam - ieteikt rīcību - prātīgu? Čal's — izrādīt alkst:"FārmKartel! Tu že redz! Es stāv' un krīt' pa' to taf interes'!

Avatar
Diāna Žīgure-Trimalniece 2020. gada 4. aprīlis

Pilnībā piekrītu Klimovičam!