Klimovičs: Tā ir uzpūsta pīle. Šobrīd nav pandēmija, bet infodēmija Komentāri (1-10)
Avatar
Kaspars Klava 4. aprīlis

vismaz viens normals cilvejks saprot so visu hiinu debilo murgo ko izdomaja stulbie resvederi sedosi visa pasalu aiz gara laika

Avatar
Zanis Cirss 4. aprīlis

Kārtējais muldētājs - Itālijas varianta atbalstītājs. Tikai neņem vērā to ka Latvijai Krievija nepalīdzēs un to ka Latvijas medicīna ir nekāda - nav personāla, nav aprīkojuma, pat to pašu masku nebija pietiekošā daudzumā Daugavpils slimnīcā, nezinu ka tagad..... Pie dažiem speciālistiem rindas līdz 2-3 mēneši un pat vairāk.... Nevajag tādu variantu - būs ne 5% būs 50-70, un 50 no tiem kapā....

nr
Normunds R 4. aprīlis

Tādi muldoņas..par Baltkrieviju lai palasa kas Vitebskā notiek, tur ir vāks..protams Baķkas propaganda par to neraksta...nabaga Meri jācīnās ar vienu plānprātiņu un otru demagogu( starp citu arī basketbolists Vilis bija sūdīgs)

jb
Jurijs Baklanovs 4. aprīlis

berežennogo Bog berežet, a neberežennogo SARS-CoV-2 sterežet

po
Peteris Ozolins 4. aprīlis

Noklausījos visu un neko stulbāku sen neesmu dzirdējis. Rodas iespaids, ka Kļimovič nav mentāli vesels, bet Krištopānam vecuma demence.

po
Peteris Ozolins 4. aprīlis

Noklausījos visu un neko stulbāku sen neesmu dzirdējis. Rodas iespaids, ka Kļimovič nav mentāli vesels, bet Krištopānam vecuma demence.

Avatar
Zigrīda Siliņa 4. aprīlis

Klimovičam-cietējam laikam nav ne tuvinieku, ne draugu. Viņš laikam grib Itālijas vai Spānijas variantu. Taču mazajā Latvijā nav ne 60 miljoni iedzīvotāju, ne medicīniskā aprūpe visaugstākā līmenī.

Avatar
Arnolds Baltnēģeris 6. aprīlis

Piekrītu Zigrīdai Siliņai - šādas gudrības var gvelzt tikai cilvēks, kuram vai nu pašam savi tuvinieki neko nenozīmē vai, ņemot vērā viņa morāla rakstura problēmas, gan ģimene, gan jebkurš cits no viņa jau ir distancējušies. Ja es būtu viens kā pirksts un ne par vienu citu nebūtu jāuztraucas, arī varbūt vairāk pretotos noteiktajiem izolēšanās pasākumiem līdzīgi kā Klimovičs, bet tā kā manis saslimšana var apdraudēt manu ģimeni, tad diezgan strikti visu arī ievēroju. Un arī kopumā ir redzams, ka visbezatbildīgākā un problemātiskākā masa ir tieši tīņi un jaunieši, kuriem principā tusēšanās vēl stāv virs ģimenes vērtībām.

Avatar
Jānis Balodis 4. aprīlis

Klimovičš reāli beidzot pateica acīs visu Ceriņam un stulbeņiem, kuri tic šim murgam. Tie kas atbalsta ierobežojumus, lai domā, kā atrast to 2 līdz 3 miljardus EUR?

Avatar
Jānis Balodis 4. aprīlis

Abu Meri ir Vienotības dirsā līdējs!

Avatar
Diāna Žīgure-Trimalniece 4. aprīlis

Pilnībā piekrītu Klimovičam!

Avatar
Juris Tīfenbergs 4. aprīlis

Bet es nezinu ko domāt un kam ir taisnība ? Itālijas un Spānijas variantu LV gan negribētu piedzīvot . Pagaidām šos ierobežojumus vēl var paciest , bet kas un kā būs tālāk ?

Avatar
Armins Bukavs 5. aprīlis

Tādi zēni kā Kļimovičs ir priekšlaicīgi no psihenes izlaisti. Par jebkuru tēmu viņš gānās kā traks. Tāpat arī viens no vokālajiem pedagogiem (nav vērts uzvārdu iegaumēt).

Avatar
Indra Karklina 5. aprīlis

Labdien! Jājautā, cik Kļimovičs pats ir Latvijai val Latvijas cilvēku labā labu darījis. Ja kas, viņam, kas aizraujas ar citām releģijām un uzskatiem, slimības "pielīp" aiz tā ,ka tu esi vīzdegunīgs, augstprātīgs, citus cilvēkus necienošs. Un tāds cilvēks nav pelnījis neko labu, kas neciena savu valsti, savas valsts cilvēkus. Bet, kā pats izteicās , Latvijā saistīts ar 6? krievijas aviācijas skolām, ārprāc! Ko viņš ir spējīgs kādam kaut ko iemācīt? Demagogs mūsu valstī. Žēl, ka mūsu inteliģencei šādu pajoliņu priekšā iznàk klusēt, domāju ārstu, kas piedalījās sarunā. Vīņš savas inteliģences dēļ ïpaši neiesaistījās strīdā. Ļoti neforši. Ceriņa kungs, lūdzu izvēlieties adekvātus un veselus (ar galvu) cilvēkus. Vakardienas raidījums bija kaut kas šausmīgs.

Avatar
Vejins Latmo 7. aprīlis

cik es pazīstu kļimoviču,jā šito lielo runātāju!prātvēders!viņš man bija zemesardzē nodaļas komandieris!viņš pat nau bijis krievu armijā,a mētā no sevis augstāko esesieti!tā viņš ir cilvēks,a kā karavīrs puņķu tapa!piedod vecīt!dirst tu māki savus sūdus aiz sevis novākt nevari!un igil kaujinieki jau tavi bratani,labi ka vēl tev rīklīti nav pārgriezuši!