03.04.2020 Preses klubs 1. daļa Komentāri (1-4)
Avatar
Jānis Spīčs 4. aprīlis

Krištopāna kungs! Jāgāž valdība?! Jo viņi negrib kaisīt naudu no helihoptera kā to dara Tramps Amerikā. Vainīgi pensionāri? Tikai savu miljonu tu dabūji izshēmojot šīs valsts naudiņu. Tieši tāpat kā Godmanis, Gailis... Un visi miljonāri. Visus 90 tos un 2000 šos jūs dalījāt pensionāru naudu un īpašumus. Dalījāt to kas jums nepiederēja. Arī tavas sievas un meitas sākuma nauda nāk no turienes. Tātad šo pensionāru nauda. K. atradi kopsaucēju ar anarhistu Klimoviču. Bet Kļimoviča sekotāji dedzinās baznīcas, dauzīs veikalu logus un cirtīs galvas vadoņiem. Tā ir viņu brīvība. Kāpēc Latvijā neļāva izveidoties vidusslānim. Tāpēc, ka tas rūpēsies par Valsti un tās cilvēkiem. Šodienas cīnītāji pret vīrusu ir darba rūķi.

is
Inese Šteinberga 4. aprīlis

Pirmais Preses klubs, kura skatīšanos pārtraucu - vienkārši neiespējami klausīties šos divus K+K visgudros "zinīšus" un prātvēderus. Jā, jābūt viedokļu daudzveidībai, bet sirds netur...

av
Andris Vītols 4. aprīlis

Palasiet interviju ar Ugu Dumpi žurnālā ''IR'', vai vismaz nozares atzītus profesionāļus, ārstus vismaz, bet ne šitos meļus un populistus, kuriem nav atbilstošu zināšanu medicīnā. ..., bet ir vēlme citus nepamatoti kritizēt.

Avatar
Raitis Krinbergs 6. aprīlis

Krištopāns parādīja savu vērtību skalu un to kā viņš vadīja valsti.