Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2021. gada 10. februāris
10.02.2021 Preses klubs 3. daļa

10.02.2021 Preses klubs 3. daļa

Viesos: Arnis Vērzemnieks, Ilze Indriksone un Viktors Runtulis
Ieteikt 36
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 16. februāris

MULDĒŠANA PAR 25 GADIEM Tu Sārta melu skoliņas briļļainais teicamniek. Aizej uz tualeti un izčurā no smadzenēm savus sastāvējušos NATO izciilības skolas mīzalus. Un lūdzu ar saviem lipīgajiem Sārta čekista pirkstiem nekad vairāk negramsties gar maniem komentāriem un maniem senčiem. Es domāju, ka te ir kāds nopietns domātājs, bet izrādās Sārta NATO trollis.

Avatar
Zeltīte Vanaga (Neilande) 2021. gada 17. februāris

Pavisam vienkārši- manas draudzenes mammai ir 94- prāts skaidrs, veselība vēl turas. Viņas iemīļotie raidījumi bija POĻE ČUĢES un krievu humora raidījumi, kuri skatīti daudzus gadus. Nu nemeklēs viņa neko internetā un, meitas atrasto neskatīsies, jo ekrāns par mazu un formāts nav pierasts. Arogantajiem ņirdzējiem neienāk prātā, ka ir pazeminājuši dzīves kvalitāti tūkstošiem veco ļaužu un ne tikai. Mana paaudze- 40-60 gadnieki pārvalda krievu valodu un skatījās filmas, kuras bieži ir nesalīdzināmi labākas par vecajiem amerikāņu mēsliem, ko drillē neskaitāmi LV un angliskie kanāli. Un propogandu mēs atpazīstam daudz labak nekā šie zviedzeji un plikpaurainie puikas, kas savākušies NEPLā!

Avatar
Zeltīte Vanaga (Neilande) 2021. gada 17. februāris

Spīča kungs, pilnīgi Jūsu uzskatiem piekrītu. Strīdēties ar amerikāņu līderisma skolas programmas apguvēju un neiro-lingvistiskās programmēšanas upuri ir bezjēdzīgi.Visi, kuri nav sajūsmā par NATO, kam,protams, Baltija ir tikai potenciāls kaujas lauks militāram konfliktam ar Krieviju, un nav liberalmarksma idiotu fans, viņam būs,,Putina propogandisti,,- pat neapjēdzot, ka ar to pierāda,ka LV nacionālās intereses biežāk sakrīt ar Krievijas ne NATO interesēm...Nezinu, kāds ir ,,Andra Vītola,, īstais vārds, bet tas noteikti nav Andris Vītols...

av
Andris Vītols 2021. gada 19. februāris

Es Andris Vītols savos komentāros paskaidroju, kāpēc es ESMU PRET TO KRIEVIJAS KANĀLU SLĒGŠANU (varat lasīt 10. un 12. februāra PK, 11.02.21. ''Uz līnijas'', LR-1 krustpunkti u.c.). Pamatā piekrītu par -'' par vecajiem amerikāņu mēsliem''- ..., un tam, ka -'' propogandu mēs atpazīstam daudz labak nekā šie zviedzeji un plikpaurainie puikas, kas savākušies NEPLā!''-... Man vairāk riebjās tie ''propagandisti'', kuri nespējot savu viedokli pamatot, cita viedokļa paudējus rupji apsaukā. Lūdzu palasiet J.Spīča ''sacerējumu'', pirms vēršaties pret mani. Manu e-pastu un pat telefonu varat atrast pie dažiem komentāriem par SATVERSMES tiesas darbu....

av
Andris Vītols 2021. gada 19. februāris

Spīčs rakstīja -''.manu vectēvu 40 gadu vecumā nošāva latviešu šucmaņi... Palika 8 nepilngadīgi bērni.'' . Vēlāk rakstīja -'' Mans tēvs ar saviem četriem brāļiem (1+4=5) tika piespiedu kārtā ierauti vācu formējumos 1941. gadā.''- Tātad 1941.gadā bija 8 nepilngadīgi bērni, no kuriem 4 ierāva vācu formējumos, bet piektais bija precējies un ar bērniem, tāpēc vācieši viņu (ne)atstāja mierā...(skat.16.02.21.koment.). Tātad 40 gadu vecumā bija 8 nepilngadīgi bērni un dēls ar mazbērniem. No tiem 8 nepilngadīgajiem, 4 ''ierāva vācu formējumos 1941.gadā.''- Nepilngadīgos ''ierāva'' ''gaisa izpalīgos'', bet tas bija 1943.-1944.gadā.

av
Andris Vītols 2021. gada 19. februāris

Spīčs rakstīja -'' Interesanti kā pusē karoja Latviešu leģionāri? Varbūt par Latvijas brīvību? Stāsti to savējiem, kas tev tic. Un ko darīja Latviešu policijas bataljoni Baltkrievijā, pie Ļeņingradas un Krievijā? Vai par Latvijas brīvību? Aiz viņiem palika nodegušas krievu sādžas un līķu bedres. Kā šodien latvietis vēlētos, lai leģionāri būtu karojuši sabiedroto pusē.''- ... Tāds Solovjova stils. Sacer kādu apšaubāmu tekstu, un tad sāk to ķengāt. Vēl raksta -''Stāsti to savējiem, kas tev tic.''-... TAS IR JŪSU SACERĒJUMS, NEVIS MANS – TĀPĒC NEMALDINIET LASĪTĀJUS (pierakstot man savus tekstus). Vai jūsu tēvs ar brāļiem KAROJA PAREIZAJĀ PUSĒ, BET CITI NEPAREIZAJĀ?

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 13. februāris

Pakļaut šo tautiņu. To izšķīdināt kopējā masā un samazināt bērnu dzimstību. Iznīcināt tautu. Es negribu tajā visā piedalīties. Es gribu no šī vilciena izkāpt.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 13. februāris

Un starp Komunismu un Neoliberālismu ir tieši tāds sakars, ka tās abas iznīcina tautas tās sajaucot vienā masā. Patiesībā mēs izpildām Pasaules vareno vēlmi samazināt cilvēku skaitu līdz “zelta miljardam”. Un Latvieši atkal ceļ karogu un iet pirmajās rindās, kā tas bija ar sarkano karogu vai kāškrusta karogu. NATO karaspēks šeit nav tik daudz, lai aizsargātu Latviju no agresīvās Krievijas, cik viņi paši ir agresīvi un gatavojas īstajā brīdī uzbrukt Krievijai. Tāpēc visi, kas cenšas mūsu galvās iedzīt šo jauno Neoliberālistisko ideoloģiju ir tādi paši komjaunieši, komunisti un viņu poļitruki, kā tie pirms daudziem gadiem Jo mērķis ir viens.

av
Andris Vītols 2021. gada 14. februāris

Te jau Jūs pat necenšaties kaut ko pamatot. Jūsuprāt NATO (t.sk.Latvija) paši ir agresīvi un gatavojas īstajā brīdī uzbrukt Krievijai. Kā tad uzbruks, ja -''NATO karaspēks šeit nav tik daudz, lai aizsargātu Latviju no agresīvās Krievijas...''- ... Kā tad uzbruks, ja nav spējīgi aizsargāties, kā Jūs rakstījāt šeit ??? Varbūt Jūsu vārds ir Jānis, bet runājat gan pārsvarā kā Putina Krievijas propagandists, arī runas stils, kā Solovjova šovā... Latvietis par savu ģimenes vēsturi nemuldētu muļķības, jo ja negrib, tad nestāsta, bet melot par šīm sāpīgajām vēstures lappusēm nevajag.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 16. februāris

Jūs rakstāt -'' Visi nokļuva Kurzemes katlā.” Vai tu pie sSārta skolā iedams nezini kādos formējumos Vācieši lika latviešus? Nu neizdzīvoja visi. Es rakstīju, ka viens pazudā vilcienā ceļā uz Sibīriju. Kāds bija šis ceļš, paņem grāmatas un palasi. Varbūt gudrāks paliksi. To kurš aizmuka uz Ameriku es nekad netiku redzējis. Bet piektais bija precējies un ar bērniem, tāpēc vācieši viņu (ne)atstāja mierā, bet nācās strādāt kara klaušas un nodot produkciju vācu armijai. Bet par to no Vorkutas. Kas bija Hruščova laikos palasi vēsturi. Taču mājās viņš nepārnāca. Retas vēstules rakstīja, līdz pazuda bez vēsts.