03.04.2020 Dr. Apinis. Jautā ārstam! Komentāri (1-6)
Avatar
Māris Dinbirs 3. aprīlis

Paldies, Artim Gulbim, bet nosodījums Dr.Apinim - Re:Baltica tēma tā arī netika pacelta, to Dr.Apinis paslaucīja zem tepiķa. Bet šī tēma - ierobežota un kontrolēta informācija, kuru kā sargsuns vaktē Spriņģe&Co, pēc būtības bija pati svarīgākā tēma, jo, tā turpinoties, tiks aizklapēts ciet arī Dr.Apiņa raidījums. Un mēs neuzzināsim ne to, ko domā pats Dr.Apinis, ne, kur nu vēl, kāds viedoklis ir ķirurgam Artim Gulbim.

av
Andris Vītols 4. aprīlis

Par ko nosodījums Dr.Apinim, ja ļāva... A.Gulbim savu viedokli izteikt. Jums taču nepatiktu, ja šajā raidījumā tiktu popularizēts Re Baltica viedoklis. Nesaprotu arī Jūsu viedokli, ka Spriņģe ... varētu ...ierobežot informācijas pieejamību....(nopirkt kādu... TV, Radio ... ?).

Avatar
Sandra Melkere 3. aprīlis

Paldies abiem kungiem un īpaši A.Gulbim! Latvijā gadu desmitiem higiēna kļuvusi par vājo vietu un ar roku mazgāšanu vien nepietiks. Lai kā iebilst kritiķi, PIRTĪ ir jāiet un jāatbrīvojas no visiem štruntiem, kas pielipuši ķermenim. Un Re:Baltica nevajag ņemt galvā, nevajag nolaisties līdz provinciāli lēta "dzeltena" mēdija profesionāli nepamatotiem izteikumiem, pēc kuriem var saprast, ka viņus neinteresē Latvijas cilvēks, viņa veselība un labklājība. Viņu sacerējumi kurina naidīgumu un agresivitāti starp iedzīvotājiem. Šajā laikā tas ir vissliktākais, kas var būt. Tagad cilvēkiem vajadzētu atbalstīt vienam otru, būt draudzīgiem un līdzcietīgiem. Ļaujat ārstiem darīt viņu darbu! Bez koronavīrusiem ir arī citas slimības, tajā skaitā zobu sāpes.

Avatar
Daniels Indriksons 4. aprīlis

Paldies par viedokli, visu Cieņu ārstam!

Avatar
Davids Gaisevskis 4. aprīlis

Saskaņā ar Apiņa loģiku vajadzētu ļaut inficēties visiem, jo statistiski 80% inficēto pārcieš Covid-19 asimptomātiski. Apinis nepievērš uzmanību faktam, ka 1% cilvēku dzīvības glābšanai nepieciešama intensīvā aprūpe. Latvijai tas nozīmētu 19 000 cilvēku bet Latvijā ir tikai 190 intensīvās aprūpes gultas. Kur loģika?

Avatar
Ingus Josts 4. aprīlis

Labadiena! Vai varat, lūdzu, norādīt saiti uz sarunā pieminēto BBC materiālu ar Karolinska institūta kritiku par PVO ieteikumiem (ja pareizi sapratu Dr. Gulbja teikto) vai vismaz šī materiāla nosaukumu? Es arī sekoju BBC – bet diemžēl esmu palaidis garām šo sižetu/rakstu.

av
Andris Vītols 4. aprīlis

Davids Gaisevskis , manuprāt, nepamatoti apvaino P.Apini, jo tā nav šībrīža Apiņa pozīcija, ka jāļauj inficēties visiem... ... Šādu viedokli drīzāk pauda A.Gulbis, kurš būtībā nepiekrīt Latvijā īstenotajai vīrusa izplatības ierobežošanai....