10.02.2021 Preses klubs 3. daļa Komentāri (1-10)
Avatar
Jānis Spīčs 10. februāris

Kad mums kaut kas nepatīk Latvijas TV vai Radio, vienmēr atrodas kāds izcilības centra gudrinieks kurš pamāca, bet jūs paņemiet pulti un pārslēdziet to programmu, kura jums patīk. Taču pašlaik jūs atnācāt un izslēdzāt manu TV. Jūs izrāvāt pulti man no rokām un augstprātīgi paziņojāt: "Tev tas nav jāskatās, jo tu tur nespēj neko saprast. Tikai mēs esam tie, kas saprot visu." Mazdēls atnāca un aizliedza vectēvam skatīties to, ko viņš ir darījis 75 gadus. Vēl trakāk tā zviedzošā ķēve pamāca, ka viņi tak vispār vairs neskatoties TV. Neatvainošos, bet citus argumentus no viņas izņemot skaļu uzbāzīgu zviegšanu es nedzirdēju. Putins šogad dzīvi beigšot. Kā atbilde uz šo idiotismu skaļa zviegšana.

Avatar
Jānis Spīčs 10. februāris

Šo nacisti varu salīdzināt ar Klintoni, kura kā lelle no šausmenes konvulsijās raustījās TV ekrānā, kad pienāca ziņa, ka Kadafi izvarots un noslepkavots. Vai jūs spogulī esat skatījušies? Varbūt jūs šogad jau būsiet miruši. Vai jums ir zināms Providences domu gājiens? Jūs veselai paaudzei veco cilvēku esat atņēmuši tiesības skatīties labu TV. Doždj ir slābs, kā bez sāls. Solovjova raidījumi ir politiski asi, dzīvi un interesanti. NATO Kara propaganda nāk no latviešu medijiem. Jūs domājat, ka mana vecmāte internetā sameklēs Petrosjana raidījumus. Bezkauņas tā pamācīdami. Es jums novēlu, lai nonākot ellē jums liktu skatīties tikai Latvijas TV. Tur sēriju nosaukumi sākas ar vārdiem Slepkavība ziemeļos, Slepkavība dienvidū un tā sešas reizes.

av
Andris Vītols 11. februāris

Dozdj Krievijā kabeļu tīklos "" ieteikts " nerādīt, tāpēc viņi bija spiesti atlaist darbiniekus..., jo nav naudas. Par RTR Solovjova raidījumiem īsti nepiekritisu Jums. Savulaik Gebelsa runas ari bija asas un interesantas , daudziem patika. Solovjovs IR labāks par Gebelsu (vienīgi cits gadsimts ar saviem noteikumiem).... Tas taču ļoti nogurdinosi skatīties, kā piemēram bariņā visi Solovjova viesi ņirgājas par Ukrainas pārstāvi, par Ukrainas valsti. Vai Jums patīk?...

Avatar
Jānis Spīčs 10. februāris

Lūdzu, ja jūs negribat kaut ko skatīties pārslēdziet TV, nevis izraujiet mums no rokām pulti un izslēdziet mūsu TV. Mēs vairāk negribam dzīvot mucā un ēst pa spundi no jūsu rokas.

av
Andris Vītols 11. februāris

Visos kanālos bija VREMJA, bet mēs Baltijas ceļa. Runtulis un Indriksone man atgādina PSRS aizliegtās Solzenicina grāmatas kritiķus. PSRS TV rādīja audējas, kuras nosodīja grāmatu, kuru NEBIJA REDZĒJUŠAS... Indriksone TV neskatoties, bet zinot ko tur rāda... Runtulis -" viņi sēž uz smagām narkotikām ... viņi nekad nebūs lojāli LV"- To šie gudrīši par mani!

av
Andris Vītols 11. februāris

Vismaz 20 gadus šie "gudrīši " neredzēja ne propagandu , ne to, ka lielākā daļa filmu bija jāskatās krievu valodā. (ASV un citas). Šo saturu iebaroja, bet tagad ņem nost ar glupam atrunām. Indriksone -"tas saturs karu rosinoš "- nerādīt!!! Tātad labāk nezināt, ko gatavo tas kaimiņš (drošāk, ja galva smiltis). Lai būtu imunitāte pret propagandu- to propagandu jāskatās vajadzīgajā daudzumā un jasalīdzina viedokļi utt. Šobrīd Krievijas propaganda nav veidota Latvijas skatītājiem. Ja TET to Galkina utt. šovus nerādīs, tad krievi vispār nevarēs redzēt Latvijas TV, jo skatīsies satelit-TV, kur LTV nav. Runtulis nesēž uz smagām narkotikām, bet zin, ka Putins nebūs (kā Vanga...).

av
Andris Vītols 11. februāris

Tā NA ir tagad varas partija, bet nodarbojās ar populismu, kā Gobzema, Toča, Stepanenko topošā " plakanas zemes " partija. Brante mudina pārkāpt pašas partijas atbalstītos ierobežojumus, jo mati spiežot un nagi... Indriksonei šķiet, ka brīdis pēdējais IR klāt, kad slēgt tos 16 propagandas kanālus, jo esot laba alternatīva- slepkavību filmas... Tāda padomjlaiku domāšana, ja nejēdz savu viedokli aizstāvēt, tad uzliek "" zāģi " vai atslēdz... bez pamatojuma pamatā. Ja NA gribat VAIRĀK vietu Saeimā, tad ierakstiet un rādiet to Solovjovu visos Latvijas TV kanālos pirms vēlēšanām. Putin-ticīgie tāpat zin par ko jābalso, tāpēc ir gandriz bezjēdzīgi kaut ko slēgt vai neslēgt... Aizliedzamas vienīgi politiskās reklāmas.

Avatar
Jānis Spīčs 12. februāris

Mazdēls atnāca pie vectēva, atņēma TV pulti un pateica: "Pietiek! Komunisma laiki ir beigušies. Ir sācies Neoliberālais fašisms. Ir jāpārorientējas un jāpielāgojas.!" Jūsu mērķis ir - ASV ir mūsu stratēģiskais partneris un mums ir jādara un jārunā tā kā liek viņi. Bet viņi liek - Krievija ir jāiznīcina! Mans mērķis ir- ja notika karš ar Krieviju tad placdarms būs Baltijas valstiņas un mūs noslaucīs no zemes virsas. ASV tas īpaši neuztrauks. Bet šeit vairs nebūs neviena, kas priecāsies par NATO uzvaru. Pat Aukstais karš Latvijai nesīs tikai ekonomisku postu, nestabilitāti un nedrošību.

Avatar
Mārtiņš Kļava 11. februāris

Tiešām jāpekrīt, ka Indiksones zviegšana raidījumā pilnīgi bezjēgā. Nu kur tik nesakarīga un nepieklājīga deputāte ievēlēta!

Avatar
Jānis Spīčs 12. februāris

Augstais karš noteikti graus Latvijas ekonomiku un mēs nabadzības ziņā tūliņ pārsitīsim Eiropas nabadzīgāko valsti Bulgāriju. Bet, ja tas tā turpināsies tad nabadzība, tam pāri tam visam viendzimuma laulības un LGBT privilēģijas ieņems exponetes līknes stāvokli. Par TV. Agresīva ir NATO valstu stratēģiskā politika un propaganda. Krievijas TV raidījumi ir tikai atbilde uz to. Eiropas sūtnis Boils atbrauca uz Krieviju un nodiktēja savus likumus pēc kuriem ir jādzīvo Krievijai. Lavrovs viņu nolika pie vietas, lai padomā kā runāt ar līdzvērtīgu valsti. Bet ja neuzskata par līdzvērtīgu tad nav par ko runāt.

Avatar
Jānis Spīčs 12. februāris

Ukraina pati dod iemeslus (un bezgalīgi daudzus), lai par viņiem runātu tā, kā tas ir pie Solovjova. Lai gan kad sākas tēma par Ukrainu es pārslēdzu citu programmu. Arī Latvija dod ļoti daudz iemeslu, lai par to runātu sliktu. Pirmkārt tā ir nabadzīgu cilvēku domāšana, drausmīgā korupcija, ekonomikas sabrukums, cilvēku bēgšana no valsts. Pāri visam alkatība, ieraušana, zagšana likumu ignorēšana. Bet mēs varējām pa šiem 30 gadiem būt viena no bagātākajām valstīm Eiropā. Neoliberālistu nicinātais Ulmanis to panāca 6 gadu laikā. Piedalīšanās karā fašisma pusē un žīdu slepkavošanā. Tā, ka Krievu TV ir par ko runāt. PS tikai lūdzu necentieties man skaidrot vārdu fašisms.

av
Andris Vītols 12. februāris

Jūsu TEKSTS -'' Piedalīšanās karā fašisma pusē un žīdu slepkavošanā.''-- Tā jau PSRS stāstīja un Krievijā turpina stāstīt. No Jūsu teksta nav īsti skaidrs, kurš tad piedalījās karā fašisma pusē. Tā kā Jūs rakstījāt -''. Arī Latvija dod ļoti daudz iemeslu, lai par to runātu sliktu.''- , tad jāsecina, ka runa ir par Latviju, kura .... piedalījusies karā fašisma pusē. Reāli tādas Latvijas nebija, Ulmanis arestēts, citi nošauti vai izsūtīti, ievesta PSRS armija, kura pirms tam kopā ar tiem fašistiem okupēja Poliju. Vīsdrīzāk Jūs esat trollis, nevis JĀNIS.!!!.. NEVIENS LATVIETIS TĀDU MURGU NEKAD NESPĒTU UZRAKSTĪT (ja nu vienīgi dzīvošana PSRS bērnunamā un izglītošanās krievu skolā).

av
Andris Vītols 12. februāris

Vēl Jūs varētu uzrakstīt, ka Latvijā bija sociālistiskā revolūcija, kurā tika gāzts Jūsu it kā slavētais Ulmanis un Latvija iestājās PSRS. Paskaidrot vajadzētu, kā šī PSRS republika ... iestājās karā fašisma pusē.... Vēl Jūs varētu pastāstīt par Staļina nopelniem ... labajiem sasniegumiem.... Visdrīzāk Jums kāda bērnības trauma traucē objektīvi izvērtēt faktus (ja neesat trollis, bet Jānis).

Avatar
Jānis Spīčs 12. februāris

Necenties būt par manu psihoterapeitu vai dakteri. Ne tu zini par manām bērnības traumām ne par manu veselības stāvokli. Tāpat necenties PSRS laiku vēstures grāmatu ielikt manā mutē kā manis teikto. Un vēl rādīt: "Paskatieties, paskatieties visi, kā viņš tur muld!" Man arī liekas, ka tu šeit esi novietots kā Sārta izcilības centra poļitruks, kurš apkaro visus komentārus, kuri nesaskan ar oficiālo. PSRS laikos bija tieši tāpat. Interesanti kā pusē karoja Latviešu leģionāri? Varbūt par Latvijas brīvību? Stāsti to savējiem, kas tev tic. Un ko darīja Latviešu policijas bataljoni Baltkrievijā, pie Ļeņingradas un Krievijā? Vai par Latvijas brīvību? Aiz viņiem palika nodegušas krievu sādžas un līķu bedres. Kā šodien latvietis vēlētos, lai leģionāri būtu karojuši sabiedroto pusē.

Avatar
Jānis Spīčs 12. februāris

Un kas bija tas, kad latviešu ģenētiķi Ulmaņa laikos mērīja latgaliešiem galvaskausus ar koka cirkuļiem, lai pierādītu, ka čangaļi ir undermenchen, pēc jaunās fīrera teorijas. Un tas, ka Vācu laikā latviešu pašpārvaldes nacisti gāja lūgties saviem kungiem, lai latgaliešus izvestu lopu vāģos aiz Ļeņingradas, kā mazvērtīgus undermentchen. Un manu vectēvu 40 gadu vecumā nošāva latviešu šucmaņi uz lielceļa braucot ar velosipēdu. Palika 8 nepilngadīgi bērni. Mans vectēvs neskraidīja ar šauteni kā šucmaņi, kalpodami vācu fašistu varai. Viņš strādāja Rēzeknē bankā par klerku. Tāpēc arī tāds naids pret viņu. Labi, ka gan vācieši, gan viņu līdzskrējēji latviešu karakalpi dabūja pa purslām no Padomju armijas. Tas deva iespēju arī man nokļūt šai pasaulē.

av
Andris Vītols 13. februāris

Paskatījos Jūsu komentārus, lai saprastu, kur mūsu viedokļi līdzīgi, kur stipri atšķirīgi. Par to Covid-19 reālu bīstamību ... mūsu viedokļi sakrīt. Par to TV kanālu atslēgšanu mūsu viedokļi līdzīgi. Vai es varu būt Sārta izcilības centra poļitruks, ja aģitēju pret to Krievijas kanālu atslēgšanu ??? ... Mūsu viedokļi atšķirās VĒRTĒJOT KRIEVIJAS TV KANĀLU SATURU (norādīto RTR Solovjova šovu). Jūsu TEKSTĀ -'' Piedalīšanās karā fašisma pusē....''- .. nebija nekas minēts par policijas bataljoniem, leģionāriem utt.,tāpēc varēju secināt, ka tiek vainota Latvijas valsts par karošanu fašisma pusē. ...... Par galvaskausu mērīšanu nezinu, par latgaliešu (un citu Latvijas pilsoņu) izvešanu lopu vāģos 1941.gadā esmu dzirdējis no izvestajiem (tos datus var atrast).

av
Andris Vītols 13. februāris

Man zināmas aizdomas, ka esat trollis, radīja ne tikai man nesaprotams viedoklis, bet arī Jūsu tekstu pārpilnība AR KAUT KĀDĀM KLIŠEJISKĀM ''PATIESĪBĀM'' (neskatot tos sarežgītos vēstures, politikas jautājumus plašākā kopsakarā). ... Jūs rakstījāt -''To Padomju laiku vēsturi un propagandu es pārzinu daudz labāk, nekā viss jūsu Sārta NATO izcilības centrs.''-, ...., tāpēc es piekāpjos. Piekāpjos, jo Jūs TICAT ŠAI -'' Padomju laiku vēsturei un propagandai''- ... Ja cilvēks tic, tad CITI argumenti, fakti ''nestrādā''. ... Jūsu TICĪBAS PAMATĀ IR TRAĢISKĀ ĢIMENES VĒSTURE, tāpēc neviens Jūs nepārliecinās, ka abi režīmi bija vienlīdz noziedzīgi (Staļina, Hitlera). Tiem, kuri cieta no Staļina režīma, drīkst būt no Jums atšķirīgs viedoklis.

Avatar
Jānis Spīčs 12. februāris

To Padomju laiku vēsturi un propagandu es pārzinu daudz labāk, nekā viss jūsu Sārta NATO izcilības centrs. Ar to tu man muti neaizbāzīsi. Taču tu šodien esi tieši tāds pat kā Padomju laikos poļitruks , komunists. Precīzi tāda pat domāšana 1:1. Tikai neoliberālis, kas ir tas pats kas komunists, tikai pielāgots jaunajiem apstākļiem. Un atkal tu kalpo svešas varas ideoloģijai. Latvieši ar entuziasmu kalpoja komunistiem, tad fašistiem, tad atkal komunistiem. Pašlaik Neoliberālismam ar genderisma propogandu galvgalī. Vienīgi par Latviju nav neviena kas domā. Tur jau Solovjovam arī ir propagandas darbības avoti.

av
Andris Vītols 13. februāris

Mani aizskar Jūsu ''debašu stils'', lietotie vārdi. Tas atgādina lēģera uzraugu un Solovjova stilu, kad otru apzināti aizskar ar to nicinošo ''tu'', vai apsaukā par fašistu, poļitruku utt., bez pamatojuma.... Jūs rakstījāt -''... tu šodien esi tieši tāds pat kā Padomju laikos poļitruks , komunists. Precīzi tāda pat domāšana 1:1. Tikai neoliberālis, kas ir tas pats kas komunists, tikai pielāgots jaunajiem apstākļiem.''-... Lūgums izskaidrot, kā tas iespējams - trīs vienā ??? Mums bieži viedokļi līdzīgi, tad pie kuriem sevi pieskaitīsiet ??? Es gan šeit vispār neko nerakstīju par NATO, genderismu, ekonomiku, liberālismu u.c., tad kāds pamats mani ''sapīt'' ar Jūsu iecienīto tematiku ???

Avatar
Jānis Spīčs 13. februāris

...Mani aizskar Jūsu ''debašu stils'', lietotie vārdi... Mani visu dzīvi ir aizskārusi latviešu ņirdzīgā , nicinošā attieksme pret Latgali un čangaļiem. Ne pret nēģeriem, ne arābiem, ne ebrejiem jūs tā neuzdrošināties izturēties. Tiem pasaulē ir aizsardzība. Bet kas stāv aiz čangaļqa muguras? Vienīgi viņš viens pats. Tāpēc tos var!

av
Andris Vītols 14. februāris

Kurš no mums otru apzināti aizskāra ar to nicinošo ''tu'', vai apsaukāja par komunistu, poļitruku utt., bez pamatojuma.... Tā tāda staļinistu pieeja, kad veselas tautas represēja, ja kāds nepatika.... Manuprāt Latgales ļaudīm var nepatikt Jūsu paša sacītais - ''čangaļi''.

Avatar
Jānis Spīčs 13. februāris

Mans tēvs ar saviem četriem brāļiem tika piespiedu kārtā ierauti vācu formējumos 1941. gadā. Viņi būdami dažādās daļās piedalījās karā manis augšminētajās vietās. Pēc kara laika noteikumiem. Visi nokļuva Kurzemes katlā. Vienam brālim izdevās aizbēgt uz ASV. Otrs pazuda pa ceļam uz Sibīriju vagonā. Trešais Vorkutā raka ogles 25 gadus, kur mīklainos apstākļos nokrita no 5 stāva stalažām. Un vienīgi mans tēvs atgriezās no izsūtījuma Sibīrijas lēģeros. Tad kā tu domā, kā es mīlu Padomju laika vēsturi, komunistiski internacionālo ideoloģiju un Solovjovu?Saviem dēliem es esmu teicis. Ja jūtat, ka tuvojas militārs konflikts, bēdziet no šejienes prom. Vienalga kur. Uz Kanādu, Argentīnu, Austrāliju vai Jaunzelandi.

av
Andris Vītols 14. februāris

Es sākumā noticēju Jūsu stāstam par vecotēvu. Jūs rakstījāt -''...manu vectēvu 40 gadu vecumā nošāva latviešu šucmaņi uz lielceļa braucot ar velosipēdu. Palika 8 nepilngadīgi bērni. Mans vectēvs neskraidīja ar šauteni kā šucmaņi, kalpodami vācu fašistu varai.''- ... Vēlāk rakstījāt -'' Mans tēvs ar saviem četriem brāļiem (1+4=5) tika piespiedu kārtā ierauti vācu formējumos 1941. gadā.''- Tātad 1941. gadā bija 8 nepilngadīgi bērni, no kuriem 5 vai 4 ierāva vācu formējumos 1941. gadā. Vācu formējumos 1941.gadā vēl ''nerāva'', tas notika vēlāk, kad ņēma pat 1927. gadā dzimušos. Leģionu vēl 1941.,un 1942.gadā neveidoja... Vai tad ''šucmaņos'' piespieda VISUS BRĀĻUS iestāties - tādi gadījumi dažreiz bija.

av
Andris Vītols 14. februāris

Jūs rakstāt -'' Visi nokļuva Kurzemes katlā.''- Kādās daļās viņi karoja pirms leģiona izveides (rakstījāt, ka ''ierāva'' 1941.gadā vācu formējumos), pirms fronte bija Kurzemē? Pēc tam viens brālis aizbēga uz ASV... pārējos 3 izsūtīja... (kur viens palika - piektais?). Tātad visi piedalījās karā no 1941.gada līdz 1945.gadam, tātad visiem brāļiem paveicās izdzīvot !!! Jūs rakstāt -'' Trešais Vorkutā raka ogles 25 gadus''-. Tātad neapžēloja ne Hruščova laikos, ne Brežņeva laikā...??? .. Jūs ticat savam stāstam .? Esmu runājis ar radiem, kuri tur bija. Vorkutas šahtās dažus gadus daudzi neizturēja, tāpēc tā ir MULDĒŠANA PAR 25 GADIEM !!!