Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 25. oktobris
Upaciers: Ja es būtu galvenais cilvēks, atlaistu Veselības ministriju

Upaciers: Ja es būtu galvenais cilvēks, atlaistu Veselības ministriju

Pātrauc brīvprātīgo pierakstu uz Covid-19 testu - komentē Kaspars Upaciers, Ikšķiles novada domes deputāts, DJ Ufo.
Ieteikt 12
Pievienot komentāru
Avatar
Juris Filipsons 2020. gada 25. oktobris

Vispirms ir janodod Tiesai tie noziedznieki kas Medicinisko Aprupi parvertusi pa Biznesa Organizaciju,kas ir lielakais noziegums pret Cilveci kopuma.

av
Andris Vītols 2020. gada 26. oktobris

TAUTA ievēlēja deputātus. IEVĒLĒTIE deputāti izveidoja un nobalsoja par VALDĪBU (ar VESELĪBAS ministru tajā skaitā). Tad kura valdība, kurš ministrs jānodod tiesai (Bērziņa, Šķēles, Kalvīša, Repšes utt. valdības)??? Vajag tomēr rakstīt par lietu konkrētāk. Nevar tā -''Aizej tur, nezin kur, atnes to, nezin ko...''-

zc
Žanis Ciršs 2020. gada 26. oktobris

Bija solīts ka ar 'ātro palīdzību' uz testiem vadās..... COVID 19 statista Latvijā ir stipri sabiezināta.... līdz tam ka miruša cilvēka piederīgajiem bija piedāvājums apliecināt nāves cēloni COVID 19 par naudu.....

Avatar
Lolita Villere 2020. gada 26. oktobris

nosauc vārdu, uzvārdu, kuram piedāvāja nāves cēloni apliecināt ar Covid19. Tad es taviem komentāriem ticēšu Žani Ciršs. Kamēr nevari nosaukt , tad beidz runāt muļķības. Viena tante teica, divas tantes teica u.t.t ir tava runāšana vērta.

av
Andris Vītols 2020. gada 26. oktobris

Pieļauju, ka neesat muļķis, lai nesaprastu kura informācija patiesa, kura maldinoša. Jūs apzināti izplatāt viltus ziņas. Secīgi Jūsu rīcība ir nosodāma, jo vērsta pret sabiedrības vairākuma interesēm, pret sabiedrības drošību...veselību... Pieļauju, ka Jūs esat kaut kāds ''INTERFRONTISTS'' (idejiskais vai par samaksu...).

od
onslovs direģents 2020. gada 25. oktobris

Cik miljoni sabāzti Gulbja laboratorijā ,tie var aplaudēt un gaidīt vēl simts tādus covidus..)))