Upaciers: Ja es būtu galvenais cilvēks, atlaistu Veselības ministriju Komentāri (1-8)
Avatar
Juris Filipsons 2020. gada 25. oktobris

Vispirms ir janodod Tiesai tie noziedznieki kas Medicinisko Aprupi parvertusi pa Biznesa Organizaciju,kas ir lielakais noziegums pret Cilveci kopuma.

av
Andris Vītols 2020. gada 26. oktobris

TAUTA ievēlēja deputātus. IEVĒLĒTIE deputāti izveidoja un nobalsoja par VALDĪBU (ar VESELĪBAS ministru tajā skaitā). Tad kura valdība, kurš ministrs jānodod tiesai (Bērziņa, Šķēles, Kalvīša, Repšes utt. valdības)??? Vajag tomēr rakstīt par lietu konkrētāk. Nevar tā -''Aizej tur, nezin kur, atnes to, nezin ko...''-

Avatar
Imants Blicsons 2020. gada 25. oktobris

Protams, Latvijā Veselības ministrija nav vajadzīga!

av
Andris Vītols 2020. gada 26. oktobris

Kādai ministrijai vienalga tas Veselības ministrijas darbs būs jādara, tad nekāda reāla labuma no apvienošanas nebūtu. TAUTAI patīk sarežgītām lietām piedāvāt vienkāršus risinājumus, jo par izteikto nav jāatbild, nerunājot par darīšanu. Pat godīgus, gudrus deputātus nejēdz SAEIMĀ ievēlēt. Pēc tam pirmie brēc -''atlaist saeimu''-.... valdību... utt.

od
onslovs direģents 2020. gada 25. oktobris

Cik miljoni sabāzti Gulbja laboratorijā ,tie var aplaudēt un gaidīt vēl simts tādus covidus..)))

jl
Janis L 2020. gada 25. oktobris

Ja aiciniet cilvēku uz interviju vismaz viņa uzvārdu uzrakstiet pareizi.

zc
Žanis Ciršs 2020. gada 26. oktobris

Bija solīts ka ar 'ātro palīdzību' uz testiem vadās..... COVID 19 statista Latvijā ir stipri sabiezināta.... līdz tam ka miruša cilvēka piederīgajiem bija piedāvājums apliecināt nāves cēloni COVID 19 par naudu.....

Avatar
Lolita Villere 2020. gada 26. oktobris

nosauc vārdu, uzvārdu, kuram piedāvāja nāves cēloni apliecināt ar Covid19. Tad es taviem komentāriem ticēšu Žani Ciršs. Kamēr nevari nosaukt , tad beidz runāt muļķības. Viena tante teica, divas tantes teica u.t.t ir tava runāšana vērta.

av
Andris Vītols 2020. gada 26. oktobris

Pieļauju, ka neesat muļķis, lai nesaprastu kura informācija patiesa, kura maldinoša. Jūs apzināti izplatāt viltus ziņas. Secīgi Jūsu rīcība ir nosodāma, jo vērsta pret sabiedrības vairākuma interesēm, pret sabiedrības drošību...veselību... Pieļauju, ka Jūs esat kaut kāds ''INTERFRONTISTS'' (idejiskais vai par samaksu...).

Avatar
Juris Filipsons 2020. gada 27. oktobris

Visas Latvijas valdibas ir noziedzigas un IPASI naidigas latviesiem un Latvijas Valstij un ka tadas ir jatiesa par Ipasi nezeligu GENOCIDU pret saviem iedzivotajiem.Tadek ir javac paraksti par jebkuru VELESANU aizliegsanu Latvija,Latvija VELESANAS aizvietot ar tieso USA kolonialo Parvaldi un USA ieceltu Gubernatoru.

Avatar
Juris Filipsons 2020. gada 27. oktobris

Ja Valdibai prasa kur palika 10Miljardi Budzeta nauda un 4,5 Miljardi aiznemta nauda,tad atbilde ir=DENEG NETU.

Avatar
Sandra Anstrauta 2020. gada 30. oktobris

Lolita piedod, bet mani radi atbrauca no ārzemēm, viņiem uztaisīja testu mājās un trauciņus aizmirsa paņemt, pēc 2dienām bija zvans, ka rezultāts ir pozitīvs. Spriediet paši kur ir patiesība, kur meli.