Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 29. novembris
29.11.2019 Preses klubs 2. daļa

29.11.2019 Preses klubs 2. daļa

Viesos: Ilva Valeika, Lolita Čigāne un Saulvedis Vārpiņš
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
Avatar
Imants Lībeks 2019. gada 30. novembris

Divas atbaidošas blondīnes bez pelēkās vielas, vienīgais, ko čigāni māk - klačoties un karināt makaronus. Cik labi, ka izsvilpa no Saeimas, lai nemaisa gaisu un nevāvuļo.

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 30. novembris

Vienkārši briesmīgi klausīties un skatīties, cik tālu blondīne ir no reālās tautas dzīves. Abas ar Čigāni dzīvo savā mākslīgajā burbulī un grib pamācīt kā dzīvot cilvēkiem, kuri ēdienu iegūst stāvot rindā pie labdarības zupas katliem. Paldies Vārpiņam par situācijas izskaidrošanu, kāpēc mums tirgus ir tieši tāds kāds ir. Ka 9. saeima grozīja likumus un atvēra ceļu kontrabandai Latvijā. Man tā bija pirmā dzirdēšana. Žēl, ka LT 24 pieder kādam liberālim miljonāram. Līdz ar to nav iespējams nosaukt konkrētus vainīgo vārdus. Tāpēc jau masivēta saeimas atlaišanas talka, lai novērstu Tieslietu ministrijas mēģinājumus reformēt šo mafiozo sistēmu. Mafiozo atgriezīsies saeimā ar negudrās tautas rokām. Ja likvidēs šo saeimu, dzīves līmenis pašiem strauji pasliktināsies. NEKAD VAIRĀK!

Avatar
Valdis Mežajevs 2019. gada 30. novembris

Lolitiņ nestāsti pasaciņas par spaisu. Spaisu 2013. gadā pārdeva visur. Ne tikai tunelī. Nebija Rīgā tādas ielas, kur pirmklasnieks iedams uz mājām nevarētu kioskā nopirkt Spaisa cigaretes par 1,25 lati. Pēc tam mājās visu vakaru sēdēja apdolbījies. Mēs bērnu audzināšanas iestādē citu dienu pa 3 reizēm saucām policiju, neatliekamos un ugundzēsējus, lai glābtu appīpējušos bērnus. Citādi nāves gadījumu būtu daudz vairāk nekā bija. Tikai tad, kad cilvēki sāka veidot pašaizsardzības grupas, lai aizsargātu savus bērnus un sāka, Zolitūdas traģēdijas laikā, dedzināt spaisa kioskus, tad gan saeima salecās kā dzelta un, 5 gadus pēc leišiem, aizliedz pārdot spaisu vispār. Saeima pretspaisa likumu bremzēja veselus 5 gadus.