29.11.2019 Preses klubs 2. daļa Komentāri (1-4)
Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 30. novembris

Vienkārši briesmīgi klausīties un skatīties, cik tālu blondīne ir no reālās tautas dzīves. Abas ar Čigāni dzīvo savā mākslīgajā burbulī un grib pamācīt kā dzīvot cilvēkiem, kuri ēdienu iegūst stāvot rindā pie labdarības zupas katliem. Paldies Vārpiņam par situācijas izskaidrošanu, kāpēc mums tirgus ir tieši tāds kāds ir. Ka 9. saeima grozīja likumus un atvēra ceļu kontrabandai Latvijā. Man tā bija pirmā dzirdēšana. Žēl, ka LT 24 pieder kādam liberālim miljonāram. Līdz ar to nav iespējams nosaukt konkrētus vainīgo vārdus. Tāpēc jau masivēta saeimas atlaišanas talka, lai novērstu Tieslietu ministrijas mēģinājumus reformēt šo mafiozo sistēmu. Mafiozo atgriezīsies saeimā ar negudrās tautas rokām. Ja likvidēs šo saeimu, dzīves līmenis pašiem strauji pasliktināsies. NEKAD VAIRĀK!

Avatar
Valdis Mežajevs 2019. gada 30. novembris

Šī ažiotāža ap saeimas atsaukšanu radīs smagas valsts attīstības problēmas. Deputāti nobīsies un apstāsies visas iesāktās reformas. Deputāti baidīsies tracināt lumpeņus. Līdz ar to apstāsies tik ļoti svarīgā un valstij nepieciešamā teritoriālā reforma. Var apstāties Tieslietu sistēmas reforma. Patiesībā Tieslietu sistēmas izraušana no mafijas rokām. Mafijas ielikteņi Kalnmeijers un Bičkovičs triumfēs. Un Stagnācija Tieslietu sistēmā turpināsies. Tāpat apstāsies tā korporeļa-bermontieša un Sistēmas kalpa Muižnieka noņemšana no LU vadības. Tautai naidīgā korporeļu sabiedrība triumfēs . Apstāsies arī citas reformas, kuras jau tā cenšas nokost mafijas hiēnas. Baidos, ka jau tā stagnējošajā valsts attīstībā iestāsies paralīze. Tad gan nebūs naudas nekam.

av
Andris Vītols 2019. gada 1. decembris

Tieslietu sistēmas reforma jāveicina. Tagad, manuprāt, apzināti tiek izmantots deputātu neapdomīgais balsojums, lai grautu SAEIMAS prestižu. Opozīcijas politiķu kritikas mērķi var saprast, bet žēl, ka TV-24 bieži pārraidēs nav viedokļu dažādība. TV-24 ir liels diskusiju raidījumu laiks, secīgi arī liela ietekme uz vēlētāju politisko izvēli, rīcību vēlēšanu starplaikā. Šajā raidījumā izteiktie viedokļi tika pamatoti, ja arī ne visiem noderīgi bija ieteikumi. Dusmīgajiem vēlētājiem iesaku iet pie saviem deputātiem un runāt, prasīt atbildes un pašiem mācīties..., lai nākošajā reizē ...nebūtu atkal ...jādusmojas.

Avatar
Imants Lībeks 2019. gada 30. novembris

Divas atbaidošas blondīnes bez pelēkās vielas, vienīgais, ko čigāni māk - klačoties un karināt makaronus. Cik labi, ka izsvilpa no Saeimas, lai nemaisa gaisu un nevāvuļo.

Avatar
Valdis Mežajevs 2019. gada 30. novembris

Lolitiņ nestāsti pasaciņas par spaisu. Spaisu 2013. gadā pārdeva visur. Ne tikai tunelī. Nebija Rīgā tādas ielas, kur pirmklasnieks iedams uz mājām nevarētu kioskā nopirkt Spaisa cigaretes par 1,25 lati. Pēc tam mājās visu vakaru sēdēja apdolbījies. Mēs bērnu audzināšanas iestādē citu dienu pa 3 reizēm saucām policiju, neatliekamos un ugundzēsējus, lai glābtu appīpējušos bērnus. Citādi nāves gadījumu būtu daudz vairāk nekā bija. Tikai tad, kad cilvēki sāka veidot pašaizsardzības grupas, lai aizsargātu savus bērnus un sāka, Zolitūdas traģēdijas laikā, dedzināt spaisa kioskus, tad gan saeima salecās kā dzelta un, 5 gadus pēc leišiem, aizliedz pārdot spaisu vispār. Saeima pretspaisa likumu bremzēja veselus 5 gadus.