Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 5. decembris
Kulbergs: Neatvēlētie eiro ziemas riepām var izmaksāt krimināllietu

Kulbergs: Neatvēlētie eiro ziemas riepām var izmaksāt krimināllietu

Par braukšanai neatbilstošām riepām atņems tehnisko uzlīmi un anulēs numura zīmi. Komentē Andris Kulbergs, Latvijas Auto asociācijas prezidents.
Ieteikt 7
Pievienot komentāru
Avatar
Pikis Zeevele 2019. gada 5. decembris

aita paliek aita......tie "nabagi" ar gludām riepām ziemā ir potenciālie slepkavas- kad reiz tas skars tevi - tad pati ārdīsies - kur skatījās policija...?

mb
Maris Boitmans 2019. gada 5. decembris

Kad beidzot sāks rūpēties par ceļiem? Braucot Man nav jādomā kāds ir ceļa stāvolis. Par to jādoma ceļa apsaimniekotājam. Tam jānodrošina, lai ar satiksmē pieļaujamām riepām varētu baukt ar maksimāli pieļauto ātrumu. Ja ceļa posmā ir kādas problēmas, tad pieļaujamais ātrums ir jāierobežo ar ceļa zīmēm. Ja tas nav izdarīts tad par satiksmes negadījumu atbildība jāzņemās ceļa apsamniekotājam. Un policijai jābauda ceļu apsaimniekotāja darbs un ja tas nav veikts, tad jāierobežo sliktais ceļa posms, brīdinot autobaucējus. Šajā gadījumā nodokļi tiku iztērēti pareizi.

Avatar
dima kosmonavt 2019. gada 6. decembris

1.liela daļa kīnas riepu ar izteiktu vasaras protektoru ir ar apzīmējumu M+S (snow end mud) vissezonas ar kurām var braukt ari ziemu.2.daļa ziemas kīnas riepu švakāk tur ziemas ceļu kā lietotas michelin vasaras riepas.3.daļa ziemu ir praktiski bez sniega un ledus ar plus temperatūru ,bet pa sausu asfaltu jābrauc tāpat ar šipenēm maitājot ceļu un pašas riepas,tāds likums.4.Pirms pāris gadiem DEPO tirgoja navarkas kurām uzkausēto protektoru ar rokām varēja noplēst.Jēkabpilī.5.ja smadzeņu nav riepas ziemas nelīdzēs.6.nākam pie slēdziena,ka tas ir bizness kādam tāpat kā radaru bizness kurš izgāzās un neviens par drošību uz ceļa negriež galvu ,bet bizness un naudas pelnīšana( ņems numurus nost.atkārtoti TA jāiet un tt.