Ziņas RigaTV24 Digitālais ceļvedis 2021. gada 28. marts
28.03.2021 Digitālais ceļvedis

28.03.2021 Digitālais ceļvedis

Šajā cikla #DIGITĀLAISCEĻVEDIS raidījumā apkopojām galvenos secinājumus, ieteikumus un padomos, ko aizvadot un noslēdzot DIGITĀLO NEDĒĻU 2021 sev noderīgu var paņemt mazais un vidējais uzņēmums, izdalot trīs galvenos pieturas punktus, proti digitālās prasmes un kompetences, e-komercija, kā arī digitālā drošība un higiēna.

Diskusijā piedalās: Kristaps Pētersons (Digitālās Nedēlas 2021 vadošais moderators, raidījumu vadītājs), Zane Čulkstēna (ERDA dibinātāja un stratēģiskā konsultante), Elīna Girne (datu tehnoloģiju uzņēmuma SQUALIO vadošā juriste) un Arnis Jēkabsons (E-komercijas Gada balvas žūrijas pārstāvis, digitālās aģentūras Element vadītājs).

Ciklu #DIGITĀLAISCEĻVEDIS veido Latvijas Informāciju tehnoloģiju klasteris, sagaidot Eiropas Digitālās inovācijas centra izveidi Latvijā. Eiropas Digitālās inovācijas centra mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu digitālo attīstību Latvijā, stiprinot uzņēmumu ražošanas procesu, produktu un pakalpojumu konkurētspēju, izmantojot digitālās tehnoloģijas, kā arī nodrošinot piekļuvi tehniskajām zināšanām un eksperimentiem.


Raidījums sagatavots projekta “Informācijas tehnoloģiju nozares konkurētspējas un eksportspējas paaugstināšana” ietvaros (projekta Nr.3.2.1.1./16/A/004) ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālu atbalstu.
Ieteikt