Rakovska: Neesam kungi savā zemē. Visu laiku dzīvojam ēnā

Rakovska: Neesam kungi savā zemē. Visu laiku dzīvojam ēnā 5

Igaunijas prezidente Maskavā iesaka Putinam atjaunot ES un Krievijas sadarbību. Ar viedokli dalās mūziķe, logopēde Agnese Rakovska.
Ieteikt
RigaTV24

Preses klubs

23. aprīlis Diskusijas

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
Avatar
Arnolds Baltnēģeris 23. aprīlis

Protams, ir skaisti šādi patriotiski un prozaiski runāt, bet politika diemžēl nesastāv tikai no patriotisma un Raiņa vārdiem. Politika ir kompromisu māksla. Un Latvija jau nu nav diez ko parocīgā pozīcijā, lai kādam diktētu savus politiskos noteikumus. Lai Latvija vispār neizputētu, jāintegrē visu tautību cilvēki, vienalga vai tie ir krievi, indieši, ķīnieši vai vēl kāda tauta. Tāpēc ir nepieciešamas arī šādas cittautiešu skolas. Latvija tikai latviešiem un visi cittautieši latviešu skolās ir kaut kāda utopija.

Avatar
MArina Juzova 23. aprīlis

Sāciet ar Latvijas banku Latvijai, nevis privātajam SVF! Lieliskākā verdzības forma ir tā, kurā vergs nesaprot, ka viņš vergo, atdodams mistiskos parādus! Krievija Latviju atstāja bez parādiem, pie atbildības un kauna staba tos, kuri Latviju iedzina 12 miljardu parādā, lasiet verdzībā, samazināja latviešu skaitu Latvijā!

Avatar
алик Стаканович 23. aprīlis

CEPURI NOST AGNESES VIEDOKLIM! Integrācija nav notikusi, drīzāk- pretējs variants. Valoda un ticība ir labs veids principam- skaldi un valdi! Žēl. Noskatījos: Колыма - родина нашего страха / вДудь. Ar līdzīgām bailēm mūs baro vēl šodien daudzās iestādēs... Lai cilvēki mazāk pievērstu uzmanību būtiskām problēmām, kuras nav atkarīgas no tautības, pieķeras pie krievu skolām...To vajadzēja izdarīt jau sākumā. Es, piemēram, biju šokā, ka krievu bērnus atveda uz 1. klasi un- viņi un vecāki neprata latviski pat runāt. Manam vecākajam bērnam netika sniegta pienācīga izglītība latviešu skolā... Pirmkārt, vai pedagogi pienācīgi sagatavoti? Не похоже на то! Galvenais daudziem- nenokāpt no siles. Žēl, ka ilgi vēl gruzdēs šie apvainojumi vienam uz otru...