Rakovska: Neesam kungi savā zemē. Visu laiku dzīvojam ēnā Komentāri (1-5)
Avatar
Arnolds Baltnēģeris 2019. gada 23. aprīlis

Protams, ir skaisti šādi patriotiski un prozaiski runāt, bet politika diemžēl nesastāv tikai no patriotisma un Raiņa vārdiem. Politika ir kompromisu māksla. Un Latvija jau nu nav diez ko parocīgā pozīcijā, lai kādam diktētu savus politiskos noteikumus. Lai Latvija vispār neizputētu, jāintegrē visu tautību cilvēki, vienalga vai tie ir krievi, indieši, ķīnieši vai vēl kāda tauta. Tāpēc ir nepieciešamas arī šādas cittautiešu skolas. Latvija tikai latviešiem un visi cittautieši latviešu skolās ir kaut kāda utopija.

Avatar
Zanis Cirss 2019. gada 23. aprīlis

Jā, mēs neesam kungi sava zeme, kungi ir amerikāni, ES vadība un mēs tikai "odobrjams". Pasaka riet uz Krieviju - rejam, pasaka likvidēt rūpniecību - darām.... Par integrāciju - tādā piespiedvariantā ne ar ko labu tas nebeigsies, plaisa kļūs vēl lielāka un bērni vienkārši neieredzēs latviešu valodu. Vienu tādu zinu, tagad jau pieaugušu - labi pārvalda krievu, latviešu, latgaliešu, poļu un angļu valodas. Bet ja ar viņu sāk runāt latviski principiāli atbild vai krieviski vai angliski....

gg
gints gints 2019. gada 23. aprīlis

Esmu ļoti patīkami pārsteigts par Agnesi,sakarīga meiča,bet tavars toč ir pretīgs melis,lai tas pepiņš pastāsta kā viņš šinī pašā pārraidē plēsa sev kreklu uz krūtīm ,par leišu dzelzceļa cūcībām un ko tik un kādas tik notas viņš nerakstīs.Šodien viens tāds pats āzis vārdā smiltnieks lej čugunu ,kā cilvis kas 10 gadus ir bijis valdībā un ir bijis zagļa zaķa vietnieks var vispār ko runāt????morāls kroplis,kurš smieklīgi nēsājās pa tv studijām un aizvainots smilkst ,ka tam par sacensībās iegūto 17.vietu nedod medaļu.LOHS.

Avatar
алик Стаканович 2019. gada 23. aprīlis

CEPURI NOST AGNESES VIEDOKLIM! Integrācija nav notikusi, drīzāk- pretējs variants. Valoda un ticība ir labs veids principam- skaldi un valdi! Žēl. Noskatījos: Колыма - родина нашего страха / вДудь. Ar līdzīgām bailēm mūs baro vēl šodien daudzās iestādēs... Lai cilvēki mazāk pievērstu uzmanību būtiskām problēmām, kuras nav atkarīgas no tautības, pieķeras pie krievu skolām...To vajadzēja izdarīt jau sākumā. Es, piemēram, biju šokā, ka krievu bērnus atveda uz 1. klasi un- viņi un vecāki neprata latviski pat runāt. Manam vecākajam bērnam netika sniegta pienācīga izglītība latviešu skolā... Pirmkārt, vai pedagogi pienācīgi sagatavoti? Не похоже на то! Galvenais daudziem- nenokāpt no siles. Žēl, ka ilgi vēl gruzdēs šie apvainojumi vienam uz otru...

Avatar
MArina Juzova 2019. gada 23. aprīlis

Sāciet ar Latvijas banku Latvijai, nevis privātajam SVF! Lieliskākā verdzības forma ir tā, kurā vergs nesaprot, ka viņš vergo, atdodams mistiskos parādus! Krievija Latviju atstāja bez parādiem, pie atbildības un kauna staba tos, kuri Latviju iedzina 12 miljardu parādā, lasiet verdzībā, samazināja latviešu skaitu Latvijā!