Abu Meri: Neviena pasaules valsts nevar izturēt 3 mēnešus izolācijā. Jāmācās sadzīvot ar vīrusu

Abu Meri: Neviena pasaules valsts nevar izturēt 3 mēnešus izolācijā. Jāmācās sadzīvot ar vīrusu 14

Ieteikt
RigaTV24

Preses klubs

5. aprīlis Diskusijas

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
Avatar
Daiga Mauriņa 5. aprīlis

Nu viens prātīgs cilvēks.

Avatar
Jūlija Žigota 5. aprīlis

Pārējiem visiem ir cits mērķis....nevis tautu pasargat no cov19, bet ieviest bezskaidras naudas darījumus (lēnām), 5G un čipošanu, bet caur to, pilnībā kontrolēt katru vienu.....

Avatar
Gints Svitins 6. aprīlis

Itāļi arī pirms 2 mēnešiem uzšķaudīja uz ieteikumu netusēt krodziņos, bet Tramps stāstīja, ka ASV vīruss nedraud un 14 reģistrētie inficētie pēc pāris nedēļām "izzudīšot" - viņš ir tipa ļoti gudrs un baigi jūtot šitās lietas... Pamanījāt, kā retorika mainijās šajās valstīs, kad karstākajos punktos slimnīcas vairs nespēj uzņemt pacientus, un parkos sāk būvēt improvizētus morgus teltīs, bet cilvēki sāk mirt tikai tādēļ, ka nepietiek slimnīcā vietu un plaušu ventilatoru, bet armijas kravas mašīnas sāk zārkus pa ielām vest? Populistiem retorika mainās par 180 grādiem. Tikai tad, kad populisti sāk reaģēt, desmitiem tūkstošu cilvēku jau miruši, medicīnas sistēma ir pārslogota, bet situācijas glābšana izmaksā jau 10 - 100 x vairāk nekā, ja būtu reaģēts uzreiz.

av
Andris Vītols 7. aprīlis

Paldies par daudziem sarežģītu lietu saprotamu izskaidrojumu. Daudzi cilvēki vēlās sarežģītām lietām tos vienkāršos risinājumus, tāpēc populisti arī tos sola un gūst arī atbalstu (arī komentāri par to liecina)... ... . Medijiem jābūt atbildīgākiem un reitingu, peļņas dēļ nebūtu jāpieļauj maldinošas informācijas izplatīšana.. Vēreiz paldies !

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: