Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2020. gada 7. decembris
07.12.2020 Kārtības rullis 1. daļa

07.12.2020 Kārtības rullis 1. daļa

Viesos: Filips Rajevskis, Jurģis Liepnieks un Dans Titavs
Ieteikt 6
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 8. decembris

Ārzemēs Precējušies ar āāā...ngli (nēģeri). Vai ne Latvija oligarhu valsts izturējās pret saviem pilsoņiem kā pret pabērniem? Gudrie latvieši ir projām. Kādi ir palikušie, mēs redzam. Tās ir 30 gadu visu valdību politiskas sekas. Bet galvenais - netiek atražota jaunā paaudze. Viendienīšu politika 30 gadus. Grābšana, alkatība, pohuyisms ir Latvijas politikas stūrakmenis!!!

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 10. decembris

Jūsu priekšlikumi situācijas uzlabošanai? Augstskolu reforma pēc komunistu parauga?

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 11. decembris

Tautas ievēlētajai Saeimai jāpārņem VARA savās rokās. Nevis jābūt par oligarhu un miljonāru krančiem. Un pirmais, ir jāreformē Tieslietu sistēma, kas ir miljonāru pakalpiņi un aizstāvji. Skolu sistēma nav šodienas nelaime. Tā ir Latvijā pastāvošās sistēmas - Visa nauda miljonāriem! - 30 gadu darbības sekas. Bet īsprātīšiem liekas - komjauniete Šuplinska vainīga. Lai gan lielākā daļa bļāvēju paši bija gan komjaunieši, gan komunisti. Paprasiet Papulei? Kas bija viņa kad gāja vidusskolā! Un pēc tam! Tagad viņi izglītības sistēmas lielākā kritizētāja. Bet, cik gadu viņa nostrādāja IM! Sačakarētā skolu sistēma ir arī pašas darbs.

du
Dainis Uļjanovs 2020. gada 12. decembris

Tā viš ir. Papule, iespējams, gribēja lielāku teikšanu- aplauzās. Šuplinska- darbošanās pēc šizofrēniķes izskatās. Braukusi labāk pie sava bērniņa. Nedomāju, ka Kalnietes piemērs varētu kādu īpaši iedvesmot.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 8. decembris

Sarunu atslēga. Kā tu palīdzi krīzē! Atbilde - Nekā! Agrāk Valdības netika kritizētas, jo tās bija oligarhu valdības un 2/3 klātesošo bija oligarhu un miljonāru padomdevēji. Arī valsts izzagšanā. Kaut kas no tā atleca arī padomdevējiem. Kur nogājusi valsts, to mēs redzam. Nabadzībā mūs ir apsteigusi pat Rumānija. Aiz mums vēl ir tikai Bulgārija. Pašlaik pie varas vairs nav oligarhi vai to ielikteņi. Un tāpēc Valsti un varu var kritizēt uz vella paraušanu. Mums par to nekas nebūs. Un nostaļģijā pēc aizgājušajām treknajām naudas plūsmām tas tiek arī darīts. PS Protams valdības komunikāciju un profesionalitātes jomā viss ir pareizi teikts. Bet kur ir mūsu gudrie politiķi un gudrā jaunā paaudze?

lg
Laila Gūža 2020. gada 8. decembris

Pilnīgi manas domas. Vienīgais, ko īsti nesaprotu, ka agrākie oligarhu kritizētāji tagad metušies ar viņiem uz vienu roku. Tā būtu vēlme vienkārši kritizēt jebkuru valdību vai tomēr visdrīzāk nostaļģija pēc treknajiem gadiem? Arī es neesmu sajūsmā par visu ko dara pašreizējā valdība, bet ne jau Latvijas valsts izsaimniekotāji būs tie kas mācīs ko darīt! Tieši viņu dēļ esam , kur esam!