Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2020. gada 7. decembris
07.12.2020 Kārtības rullis 2. daļa

07.12.2020 Kārtības rullis 2. daļa

Viesos: Filips Rajevskis, Jurģis Liepnieks un Dans Titavs
Ieteikt 4
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 8. decembris

Tagad lamājam cits citu un vainojam tos, kuri šobrīd atrodas uz skatuves. Abi riebekļi.Tauta vainīga pie balsošanas. Jurģīt, balsojiet pareizi, nozīmē balsojiet tā, lai atgrieztos oligarhu un sile. Tad arī tu atgriezīsies pie siles salgmes (naudas). PS Ja šīs Coronas krīzes ietekmē valdība nespēs veikt politekonomiskā virziena maiņu uz viduslāņa radīšanu un oligarhu un viņu pakalpiņu nagu apciršanu, tad Latvijai ir beigas. Tā pirmā no ES valstīm noies pa aizmirstības burbuli. Pašreizējā politekonomiskā sistēma ar tās Valsts izzadzējiem ir Latvijas Valsts ienaidnieks Nr. 1. Un Krievija ir tikai kādā Nr 10 vietā. Pārējie 9 atrodas tepat Latvijā.

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 10. decembris

Smuki runā. Tā Dagdas meitene savā šizofrēnijā, balstoties uz bijušo jaunietes pārliecību varbūt arī vēlas kaut ko mainīt... Es piekrītu Liepniekam- zināmā mērā krīze būs pasargājusi izglītības sistēmu... Viņa neizklausās adekvāta, nepārzina visu izglītības sistēmu, aizvainojoši izrunājas pret pedagogiem. A KUR LATGALIEŠU VALODA pazuda- cīņās pret LU rektoru?! Atgriesties pie sīkā būtu noderīgāk, manuprāt. Kalniete ES gan gāja pāri bērna pīšļiem. ES- rējējsuns!

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 8. decembris

Cik lieliski mēs te tā varam kritizēt tos, kuri pašlaik nomūrējušies, vaiga sviedros strādā. Taču šī krīze lieliski atspoguļo ne tikai šīs valdības rīcību. Šī krīze kā vienā lielā ziepju burbulī atspoguļo Latvijas Valsts politekonomisko virzību tās pastāvēšanas VISUS 30 GADUS!!! Un kā pašlaik izrādās - viens ziepju burbulis vien tas ir bijis. Lai gan bija gudri cilvēki, kas brīdināja. Bet tieši viņos neviens neklausījās un tikai izsmēja. Jau sākot ar pirmo Godmaņa valdību un pilnīgi visas valdības un to padomdevēji virzīja (vektors) valsti uz Miljonāru slāņa radīšanu un absolūtu vienaldzību pret tautu un sabiedrību. Nauda, nauda, nauda un tās grābšana. Tāds bija Latvijas valsts politekonomiskais vektorss visus 30 gadus. Un nu vienreiz tā klēts ir izgrābta.