Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 1. oktobris
Šmits: Makrons atbrauca pateikt - Krievija mums ir svarīga, jums ir jābeidz "riet"

Šmits: Makrons atbrauca pateikt - Krievija mums ir svarīga, jums ir jābeidz "riet"

13. Saeimas deputāts Didzis Šmits par Francijas prezidenta vizīti Latvijā.


Foto: Ilmārs Znotiņš, Latvijas valsts prezidenta kanceleja
Ieteikt 13
Pievienot komentāru
la
Laimonis Andins 2020. gada 1. oktobris

Sen jau bija laiksattapties.Celam tikai nodoklus,bet tai pat laika zaudejam miljonus.Te par tranzitu un gazes vadu ko pa taisno vareja vilkt caur Latviju,un sanemt miljardus.Esam galva.bet ASV musu kakls kurs pataisa mus vel nabagakus.Sakas jau viss ar krievi nak.Bet galu gala Krievijai tada Latvija vispar nav vajadziga.

Avatar
Zigurds Berdigans 2020. gada 2. oktobris

Interesants kremļa patriotu saiets. Nu labi - pieņemsim , ka ir kaut kādi briesmīgie "pindosi". Bet kā jūs ieteiktu efektīgi nodēvēt visādus karklini/kuzmini ? Viņi taču arī dzīvo Latvijā un ja nav personīgās vai radinieku pieredzes, tad varētu vismaz puslīdz objektīvi papētīt mūsu valsts vēsturi ..., vai tiešām tik stulbi visus politiskos notikumus jāvērtē caur putinistu pasaules uzskatu un interešu prizmu?

Avatar
Imants Vingolds (69 +...:)) 2020. gada 2. oktobris

Krieviju prognozēt nav iespējams, tomēr vienmēr jābūt gataviem ka tie UZBRUKS. Atcerēsimies 1940. gada uzbrukumu robežsargiem pie Masļenikiem. Taču uzbruks ja to pavēlēs Kremlis.

gg
gints gints 2020. gada 3. oktobris

Imant! Tad jau jābūt pavisam objektīviem,vai tie gadījumā nebija vācieši, kas pirmajā un otrajā Pasaules karā te iebruka?Ir kkas dzirdēts arī par to kā vācieši Nāves salā letiņus ar ķīmiskajiem ieročiem ( hloru) slaktēja?Vai tiem var uzticēties?

ak
Aigars Kārkliņš 2020. gada 1. oktobris

Nu Dombrava,rīkojums no augšas ..neriet ! Kati nenobeidzies no tādas nelaimes!

Avatar
Janis Jonins Jonson 2020. gada 1. oktobris

Neko tādu Makrons nav teicis... daži labi redz/dzird to, ko vēlās... murgo ''kungs''... ar kāju pa pēcpusi šādiem ''deputātiem'' ...