Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 21. februāris
21.02.2020 Preses klubs 1. daļa

21.02.2020 Preses klubs 1. daļa

Viesos: Olavs Cers, Linda Ozola un Andris Bērziņš
Ieteikt 4
Pievienot komentāru
Avatar
Imants Lībeks 2020. gada 22. februāris

Nelaižat tos jaunos komunistus studijā, jo viņi ir kā klibi zirgi, tas no Ozolas. Viens, politiskās varas scenārijs un vārdu birums, kurš visiem ir vienāds, laikam koolīcijas padomē apstiprināts. Meli, lielīšanās un visās vietās aizbildinājumi. Dari un pārkāp, ko gribi un visur attaisnojumi. Pļurkšķi nav darītāji un augstākā izglītība vēl nenozīmē, kas esi gudrs. Prieks par abiem vīriem. Vienkārši un pareizi, bez ārešķībām un populisma.

av
Andris Vītols 2020. gada 24. februāris

Tikko LTV-1 bija ''kino'' par deviņdesmitajiem, par tā laika vēlēšanu kampaņām. Manuprāt tas bija tas pats A.Bērziņš, kurš te studijā sēž, bet tajos laikos slavēja A. Kaulu utt., ka tik maksā.... Domas ''gigantiem'' - Upacierim un Bērziņam visi labi, ja tik maksā - tāds viņiem darbs... Jums I.Lībek sanāk sliktāk, nekā aktierim Bērziņam. Aktieri tās muļķības pasaka tik atraktīvi, ka daudzi pat notic viņiem ... - ''augstākā izglītība vēl nenozīmē, kas esi gudrs'' -, bet tā tomēr norāda, ka cilvēks ir centies un kaut ko iemācījies.

gg
gints gints 2020. gada 24. februāris

Kādas šausmas,".....''augstākā izglītība vēl nenozīmē, kas esi gudrs'' -, bet tā tomēr norāda, ka cilvēks ir centies un kaut ko iemācījies.",gadus desmit atpakaļ to izglītību meta pakaļ,ka tik nauda samaksāta,pat krievu laikos bija vairāk jāpiepūlas,tagad nezinu,bet redzot cik šodienas jaunatne ir patālu no realitātes,tad vai nu gravitācijas spēki ir pamainījušies vai nu tomēr var to izglītību vēl aiz vien pirkt.

av
Andris Vītols 2020. gada 24. februāris

Piekrītu Gintam, ka diplomu var nopirkt...'' un augstākā izglītība vēl nenozīmē, ka esi gudrs.''- kā rakstīja Imants. Vienlaicīgi tas diploms tiek pieprasīts ārstiem, tiesnešiem, lidotājiem, skolotājiem, jo liecina vismaz par ''bāzes'' zināšanām attiecīgajā jomā. Manuprāt Ozola nedižojās ar savu formālo izglītību, tāpēc Imanta komentārs bija pret viņu nekorekts. Ozola labi prot pamatot savu domu, kas tomēr var liecināt par zināšanām un gudrību (par to, ka diploms nav nopirkts).