21.02.2020 Preses klubs 2. daļa Komentāri (1-4)
ar
aivars ratnieks 2020. gada 21. februāris

Vai dāma

ar
aivars ratnieks 2020. gada 22. februāris

,kas piedalās raidījumā ē lieto kā saukli starp vārdiem? Vai tas ir kā pierādījums

av
Andris Vītols 2020. gada 22. februāris

Tikko LTV-1 bija ''kino'' par deviņdesmitajiem, par tā laika vēlēšanu kampaņām. Manuprāt tas bija tas pats A.Bērziņš, kurš te studijā sēž, bet tajos laikos slavēja A. Kaulu utt., ka tik maksā.... Domas gigantiem - Upacierim un Bērziņam visi labi, ja maksā - tāds viņiem darbs...

gg
gints gints 2020. gada 24. februāris

Andri Vītol.un kas tev nepatika pie saimnieka Kaula?????Tādi cilvēki ir retums,viņa kolhozu zināja visa savienība un cilvēki kas tur tika strādāt bija laimīgi.

av
Andris Vītols 2020. gada 24. februāris

Padomju laikos labi ''saimnieki'' bija gan Kauls Ādažos, gan Rubiks Rīgā (bez ironijas to saku). Laba matemātiķe bija T.Ždanoka utt. Mans komentārs bija par SAEIMAS priekšvēlēšanu laika reklāmas runām. Minētie labie ''saimnieki'' bija pret virzību uz ES un NATO utt. Tā bija politiskā izvēle, nevis ''saimnieka'' vēlēšana.

Avatar
Vija Loze 2020. gada 22. februāris

ĀRPRĀTS, jaunie komunisti nākuši atkal pie varas, tās pašas metodes Viena lielība, viena vārīšanās, viena pati visu pārraidi vārās un reklamē savu barotavu. Trīsdesmit gadus dzirdu - cik mēs labi un pūkaini, visu iztīrīsim, radīsim jaunu, mēs esam glābēji....jūs, izņemot savas intereses, neko neesiet izdarījuši. Viens zvēru saiets ir Saeimā, riešanās, citu nolikšana, sevis slavināšana un melu jūra, to jūs gribiet arī Rīgas domē. Tur būs vēl sliktāk, būs vēl lielāks bardaks, nekā tagad, jo populisti un atriebīgie nāks klāt. NAIDS UN NEMIERS IZNĪCINA NEVIS RADA !!! Ozola jūs neesiet jaunie, jūs pievienojāties vecajiem, bet raksturs un darbība tā pati - populistiski un ļauni.

av
Andris Vītols 2020. gada 24. februāris

Jūs rakstījāt -''....jūs, izņemot savas intereses, neko neesiet izdarījuši. Viens zvēru saiets ir Saeimā, riešanās, citu nolikšana, sevis slavināšana un melu jūra...''. Manuprāt tas SAEIMAS sastāvs ir viedo, gudro un arī stulbo, piemānīto, naivo VĒLĒTĀJU IZVĒLE. Neko Ozola agrāk nesolīja, jo tad vēl bija skolniece. Pievienojās, apvienojās ar ''vecajiem'', jo ''jauno'' bija par maz, lai izveidotu valdību, indeksētu pensijas, palielinātu mediķu, policistu...algas. Kā vēlējam - TĀ DZĪVOJAM. Piesakietis kādā labā partijā, ievēlēs domē... un tad Jūs visi te slavēs un slavēs.