"Tikai izdzimteņi tā varēja rīkoties.." 10 gadi kopš 13. janvāra grautiņiem Vecrīgā Komentāri (1-9)
Avatar
Mārtiņš Grāvelsiņš 2019. gada 15. janvāris

Aha! Izdzimteņi! Protams! Bet- situācija, dēļ kuras izvērtās šis bardaks?? Pie tā nebija vainīgi simts izdzimteņu??? Tiešām neatceros, jo tai laikā politikai JAU VAIRS nesekoju! Bet kopumā atmiņa man laba. Atšķirībā no pārējiem.

eb
Edgars Bērziņš 2019. gada 15. janvāris

Redzi pie tā bardaka 2009.gada 13.janvārī bija vainīgi sarijušies lopi kuri drosmīgi ir tikai kad sadzērušies, bet skaidrā prātā ir kā mīzeli. Kad jāsaņem sods par citamantas bojāšanu, tad viņi nemaz tur nav bijuši. Dirst gribās par tādiem mīkstajiem.

vb
Viesturs Buks 2019. gada 15. janvāris

Izskatās ka Edgars Bērziņš ir viens no Apjāšanai Par faniem. Jo tikai šādi domājoši Latvijas mēnessērdzīgie var pateikt, ka valdība nav ne pie kā vainīga.

Avatar
Dzintars Liepa 2019. gada 15. janvāris

Jā tieši tā - izdzimteņi... IZDZIMTEŅI kuri noveda valsti un tautu līdz tādam līmenim, ka tautas pacietības mērs bija pilns. Eiropā par katru bezatbildīgu darbību politikas un valsts pārvaldes līmenī, valstu valdības un parlamenti saņem demonstrācijas, protestus un grautiņus ... pilnīgi PAREIZI un LOĢISKI, cilvēki nav mēsli un ar viņu dzīves līmeni, labklājību, soc. garantijām BŪS JĀRĒĶINĀS tiem kuri ir deliģēti pārstāvēt tautu un vadīt valsti!!!

eb
Edgars Bērziņš 2019. gada 15. janvāris

Pie kā tie 100 izdzimteņi vainīgi? Pietā ka bankai logus izsita, izlaupīja Latvijas balzāms veikalu, bibliotēkai logus izsita, policijas mašīnas sasita un dedzināja, cieta cilvēki gan no vienas, gan no otras puses? Kurā valstī esi redzējis piketa laikā nelaiž mediķus klāt, visās valstīs to dara neskatoties kurā pusē ir cietušais. Vienīgā valsts ir Latvija kurā tas nenotika.Vai tad tie 100 to darīja? Esi vecis, ja dari tad par savu rīcību un darbiem atbildi, nevis kā lupata, kad jāsaņem sods.

Avatar
Iveta Emerberga 2019. gada 15. janvāris

izdzimtenis ir berzins palasi ko saki

Avatar
Gustavs Didriksons 2019. gada 15. janvāris

Izdzimteni?? Izdzimteni ir tie tur 100 liekēži, kas tautu noveda līdz kam tādam.. Viņi paši dara ko grib un ,ja kur nolaiž lažu, tad ui, ta jau bija pagājušā valdība.. Tauta nav stulba. Mēs tauta, esam Latvija un atrodamies savās mājās. Un atceraties to liekēži. Tapēc dariet savu darbu godam un vienkārši nekaitiniet tautu...

eb
Edgars Bērziņš 2019. gada 15. janvāris

Izdzimtenis esi tu...... Izstāsti, vai tie 100 lika izzagt un izdemulēt ēkas, izpostīt un dedzināt policijas transportu? Izdzimteņi ir tie, kuri par saviem darbiem nemāk atbildēt.

Avatar
Niluta Bahmane 2019. gada 15. janvāris

Edgars Bērziņš - "Izdzimteņi ir tie, kuri par saviem darbiem nemāk atbildēt." Tātad tas 100+ māk? Tātad viņu godaprāta un augsto prasmju dēļ tas viss notika?!

Avatar
Ruta Vārpsone 2019. gada 15. janvāris

Tauta novesta līdz krīzei .Cik varēja paciest liekēžu izdarības?Vai tāpēc jāapsauc cilvēkus par izdzimteņiem?Iesēdināja vienu nabaga puisi cietumā un tagad redz berzē rokas,ka policija ir atradusi galveno vainīgo.Laikam grib iebiedēt tautu.Cūcība!Jāsoda tie,kas apzināti iznīcina tautu un spiež braukt no savas Tēvzemes ekonomisko apsvērumu dēļ.

eb
Edgars Bērziņš 2019. gada 15. janvāris

Ruta, kā jums ar veselo saprātu? Izstāsti, pie kā bija vainīga parex bankas ēka, Latvijas balzāma veikals, bibliotēkas ēka, policijas darbinieki kuri cieta no alkašu raidītiem akmeņiem utt., pie kā bija vainīgs policijas transports kuru nodedzināja un izdemolēja(sadauzīja)? Gribētu redzēt ko tu dirstu ja tavu īpašumu tie priduraki nodedzinātu, izlaupītu un izdemulētu.

Avatar
Alens Zommers 2019. gada 15. janvāris

Kāds te ir baigais 100 izdzimteņu aizstāvis.. ;) Lai jau būtu. :)) Tikai aizstāvis savu seju nerāda.. Tātad pats mīzala.. :)

Avatar
Lolita L. 2019. gada 15. janvāris

Izdzimteņi ir tie kas redz,zin bet neko nedara lai nenotiktu genocits pret vienkārso tautu! Tai pašā laika savās interesēs bīda miljonus..

Avatar
Andris Andersons 2019. gada 15. janvāris

Veidenmane Elita..ko viņa var šļupstēt...savu grāmatu memuārus laikam piemirsusi,

Avatar
Andris Andersons 2019. gada 15. janvāris

Uz Elitu attiecināms krievu vārds ""šaļava"" Arī izdzimteņi" lai arī citā vārdā nosaukti ir tomēr cilvēki..bet kāds to visu kontrolēja..kad streikoja ""Bauskas ātrie""viņus uz tilta izdzenāja "" Omons" latviešu protams. Vainīgais Vecrīgas nemieros atrast viens naivs jauneklis..Neko teikt čekas stilā.. Tauta esiet modra "" Čehisti nav izgaisuši"" zilajās tālēs..Viņi ir starp mums, starp radiem, draugiem.

Avatar
kapars cupitis 2019. gada 15. janvāris

tikaij un vienigi mudaki un izdzimteni ir tie kas sez ka cukas un neko dara tik izog valsti!!vot tie ir izdzimteni un vel tadus aizstavs vispar kam mums tadi vajadzigi

Avatar
Janis T 2019. gada 15. janvāris

Nu paldies, ka nosauci savu tautu par izdzimteņiem. Tagad vari gaidīt dižo Trīs Kangaru ordeni par šo rīcību!