Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 15. janvāris
"Tikai izdzimteņi tā varēja rīkoties.." 10 gadi kopš 13. janvāra grautiņiem Vecrīgā

"Tikai izdzimteņi tā varēja rīkoties.." 10 gadi kopš 13. janvāra grautiņiem Vecrīgā

Žurnāliste Elita Veidemane: "To varēja izdarīt tikai izdzimteņi..."
Ieteikt 17
Pievienot komentāru
Avatar
Dzintars Liepa 2019. gada 15. janvāris

Jā tieši tā - izdzimteņi... IZDZIMTEŅI kuri noveda valsti un tautu līdz tādam līmenim, ka tautas pacietības mērs bija pilns. Eiropā par katru bezatbildīgu darbību politikas un valsts pārvaldes līmenī, valstu valdības un parlamenti saņem demonstrācijas, protestus un grautiņus ... pilnīgi PAREIZI un LOĢISKI, cilvēki nav mēsli un ar viņu dzīves līmeni, labklājību, soc. garantijām BŪS JĀRĒĶINĀS tiem kuri ir deliģēti pārstāvēt tautu un vadīt valsti!!!

eb
Edgars Bērziņš 2019. gada 15. janvāris

Pie kā tie 100 izdzimteņi vainīgi? Pietā ka bankai logus izsita, izlaupīja Latvijas balzāms veikalu, bibliotēkai logus izsita, policijas mašīnas sasita un dedzināja, cieta cilvēki gan no vienas, gan no otras puses? Kurā valstī esi redzējis piketa laikā nelaiž mediķus klāt, visās valstīs to dara neskatoties kurā pusē ir cietušais. Vienīgā valsts ir Latvija kurā tas nenotika.Vai tad tie 100 to darīja? Esi vecis, ja dari tad par savu rīcību un darbiem atbildi, nevis kā lupata, kad jāsaņem sods.

Avatar
Iveta Emerberga 2019. gada 15. janvāris

izdzimtenis ir berzins palasi ko saki

Avatar
Mārtiņš Grāvelsiņš 2019. gada 15. janvāris

Aha! Izdzimteņi! Protams! Bet- situācija, dēļ kuras izvērtās šis bardaks?? Pie tā nebija vainīgi simts izdzimteņu??? Tiešām neatceros, jo tai laikā politikai JAU VAIRS nesekoju! Bet kopumā atmiņa man laba. Atšķirībā no pārējiem.

eb
Edgars Bērziņš 2019. gada 15. janvāris

Redzi pie tā bardaka 2009.gada 13.janvārī bija vainīgi sarijušies lopi kuri drosmīgi ir tikai kad sadzērušies, bet skaidrā prātā ir kā mīzeli. Kad jāsaņem sods par citamantas bojāšanu, tad viņi nemaz tur nav bijuši. Dirst gribās par tādiem mīkstajiem.

vb
Viesturs Buks 2019. gada 15. janvāris

Izskatās ka Edgars Bērziņš ir viens no Apjāšanai Par faniem. Jo tikai šādi domājoši Latvijas mēnessērdzīgie var pateikt, ka valdība nav ne pie kā vainīga.

Avatar
Gustavs Didriksons 2019. gada 15. janvāris

Izdzimteni?? Izdzimteni ir tie tur 100 liekēži, kas tautu noveda līdz kam tādam.. Viņi paši dara ko grib un ,ja kur nolaiž lažu, tad ui, ta jau bija pagājušā valdība.. Tauta nav stulba. Mēs tauta, esam Latvija un atrodamies savās mājās. Un atceraties to liekēži. Tapēc dariet savu darbu godam un vienkārši nekaitiniet tautu...

eb
Edgars Bērziņš 2019. gada 15. janvāris

Izdzimtenis esi tu...... Izstāsti, vai tie 100 lika izzagt un izdemulēt ēkas, izpostīt un dedzināt policijas transportu? Izdzimteņi ir tie, kuri par saviem darbiem nemāk atbildēt.

Avatar
Niluta Bahmane 2019. gada 15. janvāris

Edgars Bērziņš - "Izdzimteņi ir tie, kuri par saviem darbiem nemāk atbildēt." Tātad tas 100+ māk? Tātad viņu godaprāta un augsto prasmju dēļ tas viss notika?!