Šmits: Mūsu ekonomiskajai atpalicībai no kaimiņiem nav sakara ar Covid-19 krīzi Komentāri (1-7)
zc
Žanis Ciršs 2020. gada 8. septembris

Nu beidzot vienam/otrām sāk pielēkt.... No Latvijas biznesus izvada juridiski uz Lietuvu - viss daudz lētāk un daaadz vienkāršāk. Kamēr mūsu valdībai pielēks - Latgale kļūs par Zarasu rajona filiāli. Tā jau viss Lietuvā - pienu, gaļu nodod uz turieni, pēc produktiem, precēm daudzi brauc arī uz Lietuvu.

ak
Aigars Kārkliņš 2020. gada 8. septembris

He........bet mums Zelta tilts,stikla piramīda, tūliņ būs koncertzāle, slepenā māja velotreka vietā. Rūpnīcas........tur tač jāstrādā,lai leiši ar strādā.

Avatar
Imants Lībeks 2020. gada 8. septembris

Atkal kā vienmēr, 3:1...Trīs varas pārstāvji, meļi un lielībnieki pret vienu opozicionāru Didzi, kurš galvas tiesu ir pārāks par par šiem, zinošāks un godīgāks...taisnība rei-rei janoti jau 12 gadus iznīcina mūsu zemi...kauns klausīties uz šīm tukšajām, melīgajām un zombētāju galvām...PALDIES DIDZIM, viņi ir tālu no tevis astē...

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 15. septembris

Pirms Saeimas vēlēšanām es domāju tieši tāpat kā tu. Un tāpēc balsoju par KPVL. Arī Šmita dēļ. Es domāju, ka KPVL ņems varu rokās un mēs beidzot sāksim virzīties ārā no šīs vircas bedres. Kas notika pēc tam ar KPVL un līdzskrējējiem mēs zinām. Tāpēc pašlaik es domāju , ka leitnants Šmits ir gudrākais starp bomžiem, kuri aiz nezālēs aizauguša kolchoza veikala sūc Miezīti un gudri runā par NLO! Vai viegli būt opozicionāram?!!! Rīgas Domē vairs nebalsoju par KPVL. Kur viņi nonāca, paši redzat!

Avatar
Janīna Rukmane 2020. gada 8. septembris

It kā sakarīgs, kādēļ nav ministrs vai Kariņam padomnieks?

Avatar
Solvita Solvita 2020. gada 8. septembris

Tāpēc, ka sakarīgs.

ao
Arturs Ozols 2020. gada 8. septembris

Uzskatu ,izdevies raidījums. Izteicās divas puses , valdošo pārstāvji un deputāts kura vārdi disidenta mēlē un ekonomists kas nedaudz teoritizēja ,bet vienlaikus veica pierakstus savam kolīziju apskatam . Uzskatu ,ka aiz sāpīgā jautājuma , kāpēc Lietuva un Igaunija tik pamatīgi priekšā Latvijai vairāki visai smagi risināmi un pat izprotami problēmjautājumi. regulāri sekojot valdošo partiju runu izteicēju tekstiem ,nākas konstatēt "agresīvu ideālismu" - nespēju ieraudzīt valsts iekšējās pārvaldības problēmas ,definēt šo pretrunu cēloniskās likumsakarības .

ao
Arturs Ozols 2020. gada 8. septembris

Valdošās puses tekstos nav iespējams saskatīt vai izdzirdēt izpratni par attīstību virzošo spēku mehānismu un to pielietojuma variantiem . Koalīcijas padome kur formējas valdības lēmumi un Saeima balsotie likumdošanas akti , faktiski ir rūpīgi aiz demokrātijas elementu definīcijām slēpts ,paldies Dievam ,pagaidām, ne pārāk spilgta , autokrātisma velniņš . Bet analizējot tieši šo pretenziozo fenomenu , priekšplānā izvirzās sabiedrības prioritāšu acīm redzamā sociālekonomiskās attīstības prasību atšķirība no ik dienu Saeimā un valdības gaiteņos skanošajiem priekšstatiem par šo attīstību . 295415 izbraukušo no valsts pēc 2000.gada , ari eksporta uz 1 iedzīvotāju skaitļi , apmēram 15,35 tūkstoši eiro uz 1 iedz.Igaunijā ,13,5 tūkstoši Lietuvā un tikai 9,5 tūkstoši Latvijā .

ao
Arturs Ozols 2020. gada 8. septembris

Un vel kāds problēmjautājums , par kuru izvairās runāt un sīki analizēt . Politiskā procesa vadošie ir ekonomiski nabagi ,viņi to asi pārdzīvo slēpjoties aiz vietā un nevietā minēta mantiskās esības juridiska caurspīdīguma plīvura. Bet tas nepiesedz valsts elites veidošanās nepieciešamību, neveido hierarhisko kāpņu izpratni ,neiesaka problēmas risinājumu .