Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2020. gada 8. septembris
Šmits: Mūsu ekonomiskajai atpalicībai no kaimiņiem nav sakara ar Covid-19 krīzi

Šmits: Mūsu ekonomiskajai atpalicībai no kaimiņiem nav sakara ar Covid-19 krīzi

Ar viedokli dalās 13. Saeimas deputāts Didzis Šmits.
Ieteikt 9
Pievienot komentāru
ak
Aigars Kārkliņš 2020. gada 8. septembris

He........bet mums Zelta tilts,stikla piramīda, tūliņ būs koncertzāle, slepenā māja velotreka vietā. Rūpnīcas........tur tač jāstrādā,lai leiši ar strādā.

ao
Arturs Ozols 2020. gada 8. septembris

Uzskatu ,izdevies raidījums. Izteicās divas puses , valdošo pārstāvji un deputāts kura vārdi disidenta mēlē un ekonomists kas nedaudz teoritizēja ,bet vienlaikus veica pierakstus savam kolīziju apskatam . Uzskatu ,ka aiz sāpīgā jautājuma , kāpēc Lietuva un Igaunija tik pamatīgi priekšā Latvijai vairāki visai smagi risināmi un pat izprotami problēmjautājumi. regulāri sekojot valdošo partiju runu izteicēju tekstiem ,nākas konstatēt "agresīvu ideālismu" - nespēju ieraudzīt valsts iekšējās pārvaldības problēmas ,definēt šo pretrunu cēloniskās likumsakarības .

Avatar
Imants Lībeks 2020. gada 8. septembris

Atkal kā vienmēr, 3:1...Trīs varas pārstāvji, meļi un lielībnieki pret vienu opozicionāru Didzi, kurš galvas tiesu ir pārāks par par šiem, zinošāks un godīgāks...taisnība rei-rei janoti jau 12 gadus iznīcina mūsu zemi...kauns klausīties uz šīm tukšajām, melīgajām un zombētāju galvām...PALDIES DIDZIM, viņi ir tālu no tevis astē...

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 15. septembris

Pirms Saeimas vēlēšanām es domāju tieši tāpat kā tu. Un tāpēc balsoju par KPVL. Arī Šmita dēļ. Es domāju, ka KPVL ņems varu rokās un mēs beidzot sāksim virzīties ārā no šīs vircas bedres. Kas notika pēc tam ar KPVL un līdzskrējējiem mēs zinām. Tāpēc pašlaik es domāju , ka leitnants Šmits ir gudrākais starp bomžiem, kuri aiz nezālēs aizauguša kolchoza veikala sūc Miezīti un gudri runā par NLO! Vai viegli būt opozicionāram?!!! Rīgas Domē vairs nebalsoju par KPVL. Kur viņi nonāca, paši redzat!