Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2021. gada 28. janvāris
"Tāds konfrontējošais PR ir pretīgs!" Meļņiks par veselības ministra komunikāciju ar sabiedrību

"Tāds konfrontējošais PR ir pretīgs!" Meļņiks par veselības ministra komunikāciju ar sabiedrību

Komentāru sniedz Romāns Meļņiks, žurnālists, politisko procesu komentētājs laikrakstā "Diena".
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
aj
Anna Johansone 2021. gada 29. janvāris

Neatbalstu, katrs var izgudrot kā kritizēt, bet kad jāiet un jādara, tad tikai daži cilvēki iet un uzņemas atbildību. Un paldies Pavļuta kungam, ka viņš ir uzņēmies pašlaik tik grūto darbu un dara to labu. Tikai grūtos apstākļos atklājas cilvēku īstās īpašības. Lielais vairums Latvijas sabiedrības vairs māk tikai uzbrukt un kritizēt. Neviens nekad nav labs. Visi tiek aprunāti un zākāti. Un attiecīgs noskaņojums tiek caur medijiem radīts sabiedrībā. Kaut kā neomulīgi paliek dzīvot starp tādiem cilvēkiem.

Avatar
Ērika Krimska 2021. gada 29. janvāris

Nez vai,nez vai tas darbs tik labs....alga laba viņam,tas nu gan un vēl bars ar visādiem plānotājiem,kas arī saņems algu tūkstošos un par ko? Kā var Igaunija kas daudz lielāka par Latviju iztikt bez plānotāju bara un amatus ieņem izglītoti cilvēki un nesēž visādās domēs simtiem liekēžu! Un bailīgs izrādas tas pauļuks....potēties gan negrib un vai te nav mums jāsāk aizdomāties par to vakcīnu labumu? un skatatvien,ka pēc gadiem atklāsies,ka tā ir cilvēku tīša galināšana un nākamās paaudzes kroplīšu,vēžinieku pieauguma tendence :(

Avatar
Juris Orinskis 2021. gada 29. janvāris

Visa hūtem piederošā prese iepriekš musināja tautu, ka Covid ir meli, ka potēties nevajag. Nu jau šī pati prese meklē nenopirktās tāpēc, ka sliktas, 7000 vakcīnas. Kāda divkosība, bet cilvēki ātri aizmirst un nekopē kopā notiekošo. Tāpat visa minētā prese spļaudās, ka prezidents nēesot latvietis tīrs. Bet šīs preses īpašniekam īstais tēvs bija tīrs ebrejs, māte romu tautības!