Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2021. gada 8. marts
08.03.2021 Preses klubs 3. daļa

08.03.2021 Preses klubs 3. daļa

Viesos: Gatis Eglītis, Ināra Pētersone un Romāns Meļņiks
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 8. marts

Jūs domājat, ka skolās vīriešu nav tāpēc, ka algas mazas, kā tas sabiedrībā ir pieņemts uzskatīts. Nē! Skolās vīriešu nav tāpēc, ka sievietes viņus izēd. Vēl kamēr viņi jauni un atrodas reproduktīvajā vecumā tikmēr vaislinieki tiek turēti. Bet, kad ir ārpus šī vecuma, tā no skolas vai audzināšanas iestādēm projām. Harpija uzliks savus taustēkļus. Nezinu kā raķešu būvniecībā, bet skolā, audzināšanas iestādēs, krīzes centros, bērnu namos sievietes ir dominējošas un līdz ar to arī valdošas. Vismaz šai jomā vajadzētu runāt par vīriešu aizsardzību. Bet tas netiks darīts nekad. Jo rutīna ir Latvijas dzīvesziņa. Katreiz atgremos vienu un to pašu, cik sievietēm ir grūta dzīve.

av
Andris Vītols 2021. gada 9. marts

Šim Jūsu novērojumam, vērtējumam lielā mērā piekrītu. Pilnībā tomēr nē, jo varbūt, ka varaskāra, agresīva priekšniece ''izēd'' tos, kuri var apdraudēt viņas varu, ''izēd'' tos, kuri pat negrib varu, bet ir gudrāki, nepakļāvīgi... Tas lielā mērā var attiekties gan uz vīriešiem, gan sievietēm, bet ja atlaiž, izēd kādu vīrieti, tad TO VAIRĀK PAMANA. Vīrieši tomēr ir nepakļāvīgāki, tas priekšniekiem nepatīk. Man ir darba pieredze šādā izglītības iestādē. Izveidojās varas trijnieks, tad palika tās divas, kuras mainījās vietām, kā Putins ar Medvedjevu utt....

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 8. marts

Neesmu strādājis aviācijā un nezinu, vai vīrietis lidotājs tur saņem lielāku algu par sievieti stjuarti. Taču tādās jomās kā skola, bet it īpaši sociālais darbs, kur sieviete dominē, vīrietis ir maziņš un melns. Algas ziņā varbūt arī līdzvērtīgi. Toties varas ziņā sieviete te ir desmit galvu pārāka. Pirmkārt vadītājas ir tikai sievietes un kolektīva pārsvars ir sievietes. Un labi, ja labi. Bet ja pie varas grožiem nokļuvusi varaskāra, agresīva un arī vardarbīga sieviete, šodien arī feministe, tad vīrieši turaties. Spalvas putēs. Harpija visus viņus izlasīs kā utis un nospiedīs pa vienam. Vai nu vīrietis ir vergs un sulainis, vai no darba projām. Un, lai tikai pamēģina kaut ko nepatrāpīt šai varaskārajai mātītei.