Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 3. decembris
03.12.2020 Preses klubs 3. daļa

03.12.2020 Preses klubs 3. daļa

Viesos: Patriks Grīva, Ingrīda Circene un Māris Gulbis
Ieteikt 9
Pievienot komentāru
Avatar
Valdis Mežajevs 2020. gada 4. decembris

Lobijs: "Toties maznodrošināto ir ļoti daudz un viņiem vajag pacelt nodokli!” Un Saeima un Valdība tūliņ padevīgi apklust un aktīvi realizē lobija ieteikto otro daļu. Taču kad viņiem prasa paaugstināt algu medmāsām, ārstiem, skolotājiem, policistiem... deputātu acis kļūst izvalbītas kā vardei, kura ieraudzījusi tuvojamies stārķi. Šai tautas daļai algu nepaaugstinās pat pārkāpjot pašu pieņemtos likumus. OIKa gadījumā pašu pieņemtos likumus pārkāpt nevar. Circenes kundze! Tā ir atbilde uz jūsu jautājumu: ""Kāpēc mēs esam tik nabadzīga valsts?" Un atrodamies Eiropas pašā dibinā.

av
Andris Vītols 2020. gada 6. decembris

Savēlēja taču daudz ''jauno'' deputātu.... Kāda problēma, kāpēc ''jaunie'' nespēja izveidot VALDĪBU....? Varbūt vajadzēja ievēlēt godīgus, kompetentus deputātus, ne tikai ''jaunus'' vai citus. Partijas tagad mazāk atkarīgas no sponsoriem, tāpēc tā atkarība no miljonāriem un lobijiem turpmāk mazināsies.... Tagad taču paši uzturam savas partijas, tā mazinot atkarību no sponsoriem.

Avatar
Valdis Mežajevs 2020. gada 4. decembris

Un tādu piemēru pa 30 gadiem varētu uzskaitīt tūkstošos. Par Zariņa OIKu nemaz nerunājot. Latvija nav Latvijas Tautas valsts. Tā ir Valsts, kurā miljonāri sagrābuši varu un kā rīku izmanto nesamērīgo ierēdņu armiju un gļēvos un pašlabuma tīkotājus Saeimas deputātus, un pakļāvīgo Valdību. Mums ir miljonāru valsts, kuri slēpjoties aiz demokrātiskiem lozungiem un, ņemot palīgā jauno liberāļu ideoloģiju, kā boļševiki kādreiz, ir sagrābuši varu un žņaudz nost tautu, kuri naivi domā, ka tā ir viņu Valsts, kas kalpo tautas uzplaukumam un cilvēku labklājībai. Neceriet, ka, kas izmainīsies, jo jaunā paaudze, nokļūstot Sistēmas iebrauktajās risēs, kļūst tieši tādi paši kā vecie trani.

av
Andris Vītols 2020. gada 6. decembris

Jūs rakstījāt -''Latvija nav Latvijas Tautas valsts. Tā ir Valsts, kurā miljonāri sagrābuši varu un kā rīku izmanto nesamērīgo ierēdņu armiju un gļēvos un pašlabuma tīkotājus Saeimas deputātus, un pakļāvīgo Valdību.''- ... Kā tad tie '' miljonāri sagrāba varu'' ??? Viņiem taču par maz balsu, lai savēlētu ''pašlabuma tīkotājus Saeimas deputātus...'' , lai izveidotu '' pakļāvīgo Valdību''.... Vienlaicīgi ''tauta'' nesaka, ka vēlēšanu rezultāti viltoti, kā Baltkrievijā... Tos sliktos deputātus tauta kopumā arī savēlēja. Kā balsojam- tā dzīvojam !!! Par populistiem, ākstiem, pašlabuma tīkotājiem nobalsojam, jo patīk jau daudziem balsot par sev līdzīgajiem...

Avatar
Valdis Mežajevs 2020. gada 6. decembris

Andris Vītols! Lūdzu uz nākošajām vēlēšanām iesniedz savu sarakstu ar labajiem deputātiem, ar kristālskaidrajiem, sirds šķīstajiem, altruistiskajiem...! Tiem kuri nepakļausies pie patiesās varas esošajai mafiozajai sistēmai, bet ievēros pašu pieņemtos likumus. Problēma ir tā, ka tie kriminālie grupējumi kuri sagrāba Latvijā ekonomisko varu un tiesību sistēmu slēpjas aiz demokrātijas, bet patiesībā kā hiēnas ar zobiem ieķērušies varā un to nekādiem jaunajiem deputātiem neatdos. Piemērs. Varāk kā 10 jaunie deputāti tūlīt pēc ievēlēšanas nokļuva kriminālvajāšanā. Kur nav iekļuvis gandrīz neviens patiesais Valsts miljardu izzadzējs. Taču tikko par to ieplētīs kāds muti, tā lobijs: "Pierādījumus studijā! Tauta pati vainīga!"

Avatar
Valdis Mežajevs 2020. gada 6. decembris

Andris Vītols! Izlasi NRA šodien publicētu rakstu "Kā ventspilnieki Rudolfu Meroni atrada" un, varbūt līdz tavām smadzenītēm aizies, kas ir Latvijas patiesie Zemes saimnieki un, kā viņi ietekmē Latvijas ekonomisko un politisko situāciju. Tad nebūs jāatgremo miljonāru lobiju izplatītos mītus jau 30 gadu garumā par to, ka pie visa vainīgi vēlētāji. Ne tos ievēl. Tauta pati vainīga, ka tiek apzagta un aplikta ar paaugstinātiem nodokļiem.

av
Andris Vītols 2020. gada 7. decembris

Es vairs nevēlos iesaistīties vēlēšanās..., kā deputāta kandidāts, nespēju izveidot nopietnu sarakstu... Arī partijās nekad neesmu bijis, nekad, nevienā !!! Secīgi esmu nesaistīts ar kādu partiju, tāpēc varu izteikt viedokli par jebkuru partiju, deputātu. Jebkurā partijā ir kandidāti, kurus nevajadzētu ievēlēt SAEIMĀ utt.Tāpat ir partijas, par kurām noteikti nevajag balsot, bet ir vēlētāji, kuri balso par šādiem ''populistu sarakstiem''. Tie paši vēlētāji pēc tam sauc ''atlaist SAEIMU'', jo noticējuši melīgiem solījumiem... Jo vairāk atbildīgu vēlētāju, jo ievēlēs mazāk bezatbildīgu deputātu. Nav jau cita veida, kā mainīt lietas uz labu...

Avatar
Valdis Mežajevs 2020. gada 4. decembris

Un bez emocijām un sirdsapziņas pārmetumiem nospiež šo mazienākumu slāni, kuri maksā nodokļus. Un visas valdības un visas Saeimas ir bijušas gļēvas attiecībā pret šo miljonāru mafiozo kastu. Viens piemērs. Aicinājums Latvijā ieviest progresīvo nodokli. Tūlīt atskan lobija balss: “No tā nebūs nekādas jēgas, jo maksātāji būšot tik mazs skaits, ka ienākumi 0,001%. Toties maznodrošināto ir ļoti daudz un viņiem vajag pacelt nodokli!” Un Saeima un Valdība tūliņ padevīgi apklust un aktīvi realizē lobija ieteikto otro daļu. Precīzi tas pats ar milzīgajām likumīgi nozagtajām pensijām. Starp citu, Pensiju Fonds atkal ir pārlikts uz Kopējo katlu, lai varētu vieglāk izgrābt. Pensionāri esiet vērīgi! Noplaiksnīs zibens un jūsu pensijas naudas nebūs.