Ziņas RigaTV24 Ziņu TOP 2019. gada 18. februāris
Levits ir izcilākā personība atjaunotās Latvijas vēsturē, uzskata Šimkus

Levits ir izcilākā personība atjaunotās Latvijas vēsturē, uzskata Šimkus

Noskaties un uzzini, kādēļ pianists Vestards Šimkus uzskata, ka Egils Levits ir piemērotākais Valsts prezidenta amata kandidāts!
Ieteikt 14
Pievienot komentāru
gd
Guntis Dzelme 2019. gada 18. februāris

Isteniba Levits neka laba citiem cilvekiem nav izdarijis un ir peleka vienmuliba,ne izcila cilveciska personiba.Vieniga izcila cilveciska personiba Latvija,kas loti daudziem cilvekiem Riga labu darijis ir Nils Usakovs-vins atvieglojis dzivi Rigas beznaudas aplaupitiem naagiem pensionariem,invalidiem un skoleniem-izveidojot ezmaksas parvietosanos Rigas saiedriskos transportos-lai tie laimigi plnvertigi vvar dzivot,Tapat sarikojis bada esosie berniem-skoleniem apmaksatu edinasanu.Cik tas ir lai cilveciski-paedusie un partikusie tacu nepaedusos ,bez pajumte un naudas esosos nesaprot.Lilaka dala cilveu nesaprot,ka mums saprata un apzinas butnem citi nevarigie javelk lidzi.Ja Latvijas prezidents utu Usakovs,tad ari pareja Latvijas teritorija cilvekiem butu,ka riga.

Avatar
Mārtiņš Grāvelsiņš 2019. gada 18. februāris

zibiss Tu pateici. Vizina penšus.. Tavām zināšanām- sociāli neaizsargātās cilvēku grupas vienmēr ir saņēmušas "atlaides" kā arī viņu bērni- bezmaksas pusdienas! Tu to nezināji? nU, tad nerunā lieku, urļi k!!!

Avatar
Mārtiņš Grāvelsiņš 2019. gada 18. februāris

...skaties tu man

Avatar
Vadims Lemtjugovs 2019. gada 18. februāris

Nav svarīgi cik tam žīdelim gaišs prāts,svarīgi ka viņš pārstāv tumšos spēkus-studentu korporantu sektantus un tādus visus vajag ne tikai nelaist tuvu JEBKĀDAI varai,bet padzīt no valsts ar sūdainu mietu!!! Korporantu sektantu mafija ir visas valsts bēdu pamatā !

Avatar
Bruno Druķis 2019. gada 18. februāris

Šimkus!!! Esi skatījis filmu-Stulbs un vēl stulbāks? Tad daudzmaz padomā ko runā! Es Tavas psihiskās novirzes nezinu un negribu zināt... Bet es zinu kas ir Levits... Ko ir darījis, un darīs! Kādus likumus ir izstrādājis kopā ar EX Komunistiem!