Levits ir izcilākā personība atjaunotās Latvijas vēsturē, uzskata Šimkus Komentāri (1-10)
gd
Guntis Dzelme 2019. gada 18. februāris

Isteniba Levits neka laba citiem cilvekiem nav izdarijis un ir peleka vienmuliba,ne izcila cilveciska personiba.Vieniga izcila cilveciska personiba Latvija,kas loti daudziem cilvekiem Riga labu darijis ir Nils Usakovs-vins atvieglojis dzivi Rigas beznaudas aplaupitiem naagiem pensionariem,invalidiem un skoleniem-izveidojot ezmaksas parvietosanos Rigas saiedriskos transportos-lai tie laimigi plnvertigi vvar dzivot,Tapat sarikojis bada esosie berniem-skoleniem apmaksatu edinasanu.Cik tas ir lai cilveciski-paedusie un partikusie tacu nepaedusos ,bez pajumte un naudas esosos nesaprot.Lilaka dala cilveu nesaprot,ka mums saprata un apzinas butnem citi nevarigie javelk lidzi.Ja Latvijas prezidents utu Usakovs,tad ari pareja Latvijas teritorija cilvekiem butu,ka riga.

Avatar
Mārtiņš Grāvelsiņš 2019. gada 18. februāris

zibiss Tu pateici. Vizina penšus.. Tavām zināšanām- sociāli neaizsargātās cilvēku grupas vienmēr ir saņēmušas "atlaides" kā arī viņu bērni- bezmaksas pusdienas! Tu to nezināji? nU, tad nerunā lieku, urļi k!!!

Avatar
Mārtiņš Grāvelsiņš 2019. gada 18. februāris

...skaties tu man

Avatar
Vija Loze 2019. gada 18. februāris

Šimkus, tu vairs neesi latvietis un, kādas tev tiesības ir spriest par mums visiem ???? Amerikāni par premjeru, žīdu par prezidentu...Cik ātri tu esi zaudējis savu latvietību. Vai tu maz zini, kas bija atmoda un būt barikādēs, kauns !!!!

Avatar
Mārtiņš Grāvelsiņš 2019. gada 18. februāris

Varbūt, viņš ir izcils, bet aplūkojot viņa boigrāfiju, neredzu NEKĀDA PIENESUMA VALSTIJ! Kaut kur pa pasauli dauzās un mierīgi noskatās, kā URLAS kurina etnisko naidu!! S***S viņš priekš manis ir! Drīkstiet mani pārliecināt par pretējo- esmu tikai interneta vergs...

Avatar
Mārtiņš Grāvelsiņš 2019. gada 18. februāris

Par Gunti varat nesākt cepties- profils neīsts, kārtējais urļiks, kuram sen laiks mājās..

jc
Jānis Cielēns 2019. gada 18. februāris

Zemes kubicai nopirkuši jau ap 10 000 ha- Krupņikovs, Belakoņs, un Latvijas Balzama direktors svētuma - Gaiziņa apkārtnē. Prezidents būs. Lien lēnām , kad būs sagrābuši Latviju!

Avatar
Bruno Druķis 2019. gada 18. februāris

Šimkus!!! Esi skatījis filmu-Stulbs un vēl stulbāks? Tad daudzmaz padomā ko runā! Es Tavas psihiskās novirzes nezinu un negribu zināt... Bet es zinu kas ir Levits... Ko ir darījis, un darīs! Kādus likumus ir izstrādājis kopā ar EX Komunistiem!

Avatar
Anita Lauva 2019. gada 18. februāris

Absolūti piekrītu Vestardam, Levits ir labākā izvēle - inteliģents, izglītots, erudīts ar nacionālo stāju un mugurkaulu. Beidzot nebūtu vairs kauns par prezidentu.

Avatar
Anda Zahovska 2019. gada 18. februāris

Dzelme,izlasot Juusu teikto,sapratu,ka Jums steidziigi jaaiet pie aarsta.Saliidzinot gudru,erudiitu,inteligentu cilveeku ar Usakovu,praatam neaptverami.Juus pat neziniet,ka Simkus ir tautaa iemiilots maakslinieks,atziits pianists arii citaas valstiis.

Avatar
Anda Zahovska 2019. gada 18. februāris

Vija Loze,ne Karins ir amerikaanis,ne Levits ebrejs.Ja neziniet,nerunaajiet.Un vini abi ir no muusu gaisaakajiem praatiem.

Avatar
Lilija Pliskina 2019. gada 18. februāris

Es ieteiktu Danu Reiznieci- Ozolu! Viņu es uzskatu par gaišu un gudru cilvēku.

Avatar
Vadims Lemtjugovs 2019. gada 18. februāris

Nav svarīgi cik tam žīdelim gaišs prāts,svarīgi ka viņš pārstāv tumšos spēkus-studentu korporantu sektantus un tādus visus vajag ne tikai nelaist tuvu JEBKĀDAI varai,bet padzīt no valsts ar sūdainu mietu!!! Korporantu sektantu mafija ir visas valsts bēdu pamatā !