Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 15. decembris
Viedoklis: Tas bija ākstu pasākums. Rīgas domei ir jāaizliedz šādi pasākumi

Viedoklis: Tas bija ākstu pasākums. Rīgas domei ir jāaizliedz šādi pasākumi

Ar viedokli dalās Linda Mūrniece-Freiberga, Hotel Roma vadītāja, bijusī iekšlietu ministre.
Ieteikt 21
Pievienot komentāru
Avatar
Austris Zalužinskis 2020. gada 15. decembris

Āksti ir jāmeklē citās vietās!Nesaku ka nav tā Covid,ir,bet attiecībā pret citām slimībām un mirstībām Covid ir vēl tik embrija stāvoklī!Pie mums tik safabricētie statistikas skaitļi liecina par Covid,nu bet patiesība pie mums nav cieņā,tas jau ir pierādīts.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 15. decembris

Austrīti puisīti! Un kas to ir pierādījis? Un kur šie pierādījumi atrodas? Vai slimu cilvēku galvās? Austrīti puisīti! Tu komjaunieti, tev gadu tikai piecpadsmit Nav visā mūžā tik daudz piedzīvojis cits Tu kvēli mīli brīvību un Dzimto zemi Bet asiņainam fašistam drošs nāvi lemi.

Avatar
Austris Zalužinskis 2020. gada 15. decembris

Jānīti puisīti!Tu,komjaunieti,cik tev gadiņu!Uz paplātes tev neviens neko nepienesīs!Meklē pats Jānīti puisīti,vai paprasi mammītei,un tici vien tālāk ko tev borē,un varonīgi pieņem vakcīnu...āmen!

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 15. decembris

Apzīmētā Linda, kurai, manuprāt, pietrūkst papīra, kur zīmēt, kurai pietrūkst naudas un arī sapratnes, kā savu saimniecību savest kārtībā...Kāpēc viņa zīmējas un sevi pazemo? Vai nu DUROČKA, vai lielu naudu maksā. Manuprāt- abi divi.

Avatar
Anna Dzērviniece 2020. gada 15. decembris

Austri, Jums jau pašam ari noteikti nepatīk patiesība par sevi, īpaši, ja Jums nedzied slavas dziesmas bet kritizē. Un kurš gan var pateikt, ka tieši Jums ir taisnība. Jūs esat kāds eksperts vai speciālists? Par vīrusu un patieso stāvokli eksperti un speciālisti ir mediķi, bet redz ka arī mediķu vidū nav vienprātības. Tāpēc laikam jau neviens nevar kategoriski pateikt, kuram ir taisnība. Tas, ka sestdien krastmalā bija vienkārši bezjēdzīgs bardaks, tas gan ir tiesa.

ii
ie-va ievina 2020. gada 15. decembris

Man gribētos paskaidrojumu,kāpēc jums liekas,ka tur bija bardaks Anna Dzērviniece.Manuprāt malači,izņemot tos pāris apdzērušos,tādi jau vienmēr visur ir,bija un būs.Jūs paskaties bildes pūli,tur ir gan jauni cilvēki,vidējā vecuma,un seniori un daudz mauZU bērnu ar vecākiem.KUR JŪS TUR REDZAT BARDAKU?

Avatar
Marija Govča 2020. gada 16. decembris

Manuprāt, galvenais bardaks bija šo sanākušo cilvēku GALVĀS... Ko, pulcējoties neatļautā skaitā, VIŅI GRIBĒJA PATEIKT VAI PANĀKT ?

ag
Aleksandrs GS 2020. gada 16. decembris

Marija Govča...Tādiem kā jums neviens arguments nav arguments.Jo ir cilvēki, kuri dabiski neprot analizēt un filtrēt informāciju. Vienīgais arguments, ko jūs apmierina, tas ir ko pateica pa televizoru. Neceriet, ka es metišos ar jums diskutēt.