Viedoklis: Tas bija ākstu pasākums. Rīgas domei ir jāaizliedz šādi pasākumi Komentāri (1-10)
Avatar
Austris Zalužinskis 2020. gada 15. decembris

Āksti ir jāmeklē citās vietās!Nesaku ka nav tā Covid,ir,bet attiecībā pret citām slimībām un mirstībām Covid ir vēl tik embrija stāvoklī!Pie mums tik safabricētie statistikas skaitļi liecina par Covid,nu bet patiesība pie mums nav cieņā,tas jau ir pierādīts.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 15. decembris

Austrīti puisīti! Un kas to ir pierādījis? Un kur šie pierādījumi atrodas? Vai slimu cilvēku galvās? Austrīti puisīti! Tu komjaunieti, tev gadu tikai piecpadsmit Nav visā mūžā tik daudz piedzīvojis cits Tu kvēli mīli brīvību un Dzimto zemi Bet asiņainam fašistam drošs nāvi lemi.

Avatar
Austris Zalužinskis 2020. gada 15. decembris

Jānīti puisīti!Tu,komjaunieti,cik tev gadiņu!Uz paplātes tev neviens neko nepienesīs!Meklē pats Jānīti puisīti,vai paprasi mammītei,un tici vien tālāk ko tev borē,un varonīgi pieņem vakcīnu...āmen!

ez
egils zalitis 2020. gada 15. decembris

Jāni Spīčs- tādu murgu vēl nebiju lasījis,galīgi ne par tēmu.Pieradījumi vis apkart,nav speciāli jameklē.Vispirms izlasi kas ir īsts vīrus un kas ir pandēmija.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 15. decembris

egils zalitis - tādu cietpaurainu kā tu pašlaik ir palikusi visa Latvija. jo gudrākie ir aizbraukuši uz ārzemēm. Bet tu pats esi lasījis kaut ko garāku par trim teikumiem? Diemžēl ar Latviju ir cauri, jo palikuši tādi cietpaurainie un tupie kā tu. Skolās nav gājuši. Vai skolās bija ķeizariņi, bet skolotāji pakalpiņi. Nu gudrenieki. Bzdzets Latvijai. Nav nākotnes, jo nav jaunatnes. Ar zālīti nopīpētas smadzenītes. No turienes arī visa gudrība.

ke
Kristīne Es 2020. gada 16. decembris

Pat nezinu, kam just līdzi - Vai Jums, ka Jums ir tādas prāta spējas, kādas ir....Vai Mums, ka Jūs esat starp Mums.

Avatar
Anna Dzērviniece 2020. gada 15. decembris

Austri, Jums jau pašam ari noteikti nepatīk patiesība par sevi, īpaši, ja Jums nedzied slavas dziesmas bet kritizē. Un kurš gan var pateikt, ka tieši Jums ir taisnība. Jūs esat kāds eksperts vai speciālists? Par vīrusu un patieso stāvokli eksperti un speciālisti ir mediķi, bet redz ka arī mediķu vidū nav vienprātības. Tāpēc laikam jau neviens nevar kategoriski pateikt, kuram ir taisnība. Tas, ka sestdien krastmalā bija vienkārši bezjēdzīgs bardaks, tas gan ir tiesa.

ii
ie-va ievina 2020. gada 15. decembris

Man gribētos paskaidrojumu,kāpēc jums liekas,ka tur bija bardaks Anna Dzērviniece.Manuprāt malači,izņemot tos pāris apdzērušos,tādi jau vienmēr visur ir,bija un būs.Jūs paskaties bildes pūli,tur ir gan jauni cilvēki,vidējā vecuma,un seniori un daudz mauZU bērnu ar vecākiem.KUR JŪS TUR REDZAT BARDAKU?

Avatar
Marija Govča 2020. gada 16. decembris

Manuprāt, galvenais bardaks bija šo sanākušo cilvēku GALVĀS... Ko, pulcējoties neatļautā skaitā, VIŅI GRIBĒJA PATEIKT VAI PANĀKT ?

ag
Aleksandrs GS 2020. gada 16. decembris

Marija Govča...Tādiem kā jums neviens arguments nav arguments.Jo ir cilvēki, kuri dabiski neprot analizēt un filtrēt informāciju. Vienīgais arguments, ko jūs apmierina, tas ir ko pateica pa televizoru. Neceriet, ka es metišos ar jums diskutēt.

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 15. decembris

Apzīmētā Linda, kurai, manuprāt, pietrūkst papīra, kur zīmēt, kurai pietrūkst naudas un arī sapratnes, kā savu saimniecību savest kārtībā...Kāpēc viņa zīmējas un sevi pazemo? Vai nu DUROČKA, vai lielu naudu maksā. Manuprāt- abi divi.

Avatar
MARIS BERGMANIS 2020. gada 15. decembris

Es tos ' Malachus " labprat Gribetu aizvest " Bezmaksas " Exkursaa uz Morgu - zinu ,ko runaju ,savulaik 2 reiz nedelhaa iznaca pabraukat uz Histologhisko Laboratoriju , ja Tur - ne reizes nav buts , tad par ko vispar var " Divanu eksperti spriedeleet :( . Es domaju ,ka pietiktu jau ar pirmaas Blhodas saturu - kas reiz bijis :( ................

ag
Aleksandrs GS 2020. gada 16. decembris

Cienījamais Expert, nevienu nekur nevajaga vest. Ieejiet internetā (Latvijas) un paskataties statistiku. Kopš 2020.gada sākuma no ļaundabīgiem audzējiem mēnesī mirst vidēji 500 cilvēki. Asinsrites traucējumu izraisītas nāves-1200 mēnesī. No insulta- 100.... Nu un visbeidzot, cien. Expert, pastāstiet neapgaismotiem cilvēkiem, vai marles maska pasargā no Kovid???

Avatar
MARIS BERGMANIS 2020. gada 15. decembris

Es tos ' Malachus " labprat Gribetu aizvest " Bezmaksas " Exkursaa uz Morgu - zinu ,ko runaju ,savulaik 2 reiz nedelhaa iznaca pabraukat uz Histologhisko Laboratoriju , ja Tur - ne reizes nav buts , tad par ko vispar var " Divanu eksperti spriedeleet :( . Es domaju ,ka pietiktu jau ar pirmaas Blhodas saturu - kas reiz bijis :( ................

Avatar
Aivars Niedrājs 2020. gada 16. decembris

Preses klubs gan sāk izskatīties pēc ākstu raidījuma.

Avatar
Peteris Liepiņš 2020. gada 16. decembris

...«ķirurģiskā» operācija«Covid-19»,«aklās» brīvības izgriešana,pašā karstumā...tautas pacienta konvulsijas sagādā vadošajiem «profesionāļiem» ne mazums,prēmiju pielikumus pie atalgojuma bet kamēr operācija nav galā pielikumu labāk iesaldēt...tālākai veiksmīgas operācijas norisei paredzētas virkne iedarbīgu «narkožu»pielietošana...ar spēcīgu«sanitāru»kulaku,kāju palīdzību tautas pacienta «nejūtīgo» daļu amputēšana...ideālā iznākumā,«trīskāršas» prēmijas..ja pacients ir stelinģī bez liekām polu atšķirībām,ēdot jebko ko noliek silē...

eb
Edvins Brazonis 2020. gada 16. decembris

Tā mūrniece pati ir āksts.Cik veči viņu nav pārpisuši,un kur teikts,ka šis nu būs pēdējais?

Avatar
Marija Govča 2020. gada 16. decembris

Aleksandr, statistika NAV sagrozīta vienīgi mirušo skaita ziņā. Cerams, ka to savās grāmatās nekļūdīgi ierakstīs Dieviņš.. Vienalga , kāds bijis nāves cēlonis..Lai viņiem mūžīga piemiņa !

ag
Aleksandrs Gargazins 2020. gada 16. decembris

1. PCR testiem, kurus lieto pie mums ir 30-45% kļūda uz abām pusēm. 2. Statistika arī sagrozīta (vienā kaudzē ar slimajiem ir vīrusa pārnēsātāji, kuriem nav simptomu. Izveseļojušies cilvēki netika atskaitīti no statistikas. 3. Neesiet slinki. Internetā brīvi pieejama mirstības cēloņu statistika. Daži skaitļi no tās: Ļaundabīgi audzēji- vidēji 500 cilvēki mēnesī. Asinsrites sistēmas traucējumi- vidēji 1200 cilvēki mēnesī. Insults- vidēji 100 cilvēki. 4.Jautājums sevišķi gudrajiem: kur ir pieejama informācija par to, ka lupatiņas(maskas) pasargā no vīrusa??? PS Pasaulē mēnesī no vīrusa nomira aptuveni 13000 cilvēku, nesaņemot zāles. Un aptuveni 24000 cilvēku nomira no bada, nesaņemot visvienkāršāko- Ēdienu. Ceru, ka šīs valdības faniem ir par ko(ja ir ar ko) padomāt.