Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2021. gada 25. februāris
25.02.2021 Preses klubs 1. daļa

25.02.2021 Preses klubs 1. daļa

Viesos: Valters Bolevics, Lolita Čigāne un Armands Krauze
Ieteikt 6
Pievienot komentāru
av
Andris Vītols 2021. gada 26. februāris

TV-24 vajadzētu pameklēt šai pārraidei citu vadītāju. Pat netēlo nezinīti... Cik reizes var teikt, ka ierobežojumiem nav jēga... Demagoģija, jo nav ar ko salīdzināt, jo visās valstīs ir ierobežojumi. Te piesauca Āzijas valstis , kā labo piemēru, tikai nepieminēja , ka to panāca arī ar lieliem sodiem.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 25. februāris

V. solovjovs: Lai novērtētu tā laika vadoņus kaut kādas vienas krāsas neatrast. Vajag visu redzēt kopsakarībā. Un nosodīt pēc laika. Pēc simt gadiem no šodienas morāles viedokļa nosodīt to laiku. Toreiz vispār nebija neviena pozitīvā varoņa. Jūs paskatieties ko viņi toreiz darīja. Civilizētā Eiropa. Kāpēc iznīcināja Eiropas ebrejus? Kāpēc viņiem vispirms atņēma īpašumus? Vai Eiropa nožēloja grēkus? Toties tagad Latvijas ārlietu ministrs atļaujas, pēc visa tā ko darīja latviešu SS daļas ar ebrejiem un krievu kara gūstekņiem, tagad viņš atļaujas mani ebreju apvainot nacisma glorifikācijā. Kurš? Cilvēks kas atbalsta SS leģiona pēcnācējus. Kuriem rokas līdz elkoņiem ir asinīs. Ar krievu, ebreju , baltkrievu, ukraiņu asinīm.

av
Andris Vītols 2021. gada 26. februāris

Palasiet savus komentārus no PK 10.02.2021.g. Kur tad dienēja Jūsu tēvs ar brāļiem no tā 1941.gada. Ja piekrītat Solovjovam, tad arī Jūs tas "sliktais pēcnācējs". Atbildība ir personīga, nevis pēc tautībām. Arī starp ebrejiem ir gan zinātnieki, gan noziedznieki...

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 26. februāris

Andris Vītols. Es tevi brīdināju, tu tumsonīgais, aprobežotais latviešu koloborant, kurš kā poļitruks nolikts šeit, lai apkarotu katru nepareizo komentāru, nokautu katru domu. Tu negramsties ar saviem lipīgajiem, netīrajiem pirkstiem ap maniem komentāriem. Un negramsties ap manu ģimeni. Tev tur nekas nav meklējams. Tādi kā tu pārdod Latviju, uzskatīdami sevi par progresīvajiem. Tādiem kā tu var iebarot jebkuru Sistēmai vajadzīgo ideoloģiju, un jūs kā dedzīgi izpildītāji centītiesies to realizēt. Ne tu zini manas attiecības Solovjovu, ne tu tur kaut ko saproti. Tev ir nolikta ģenerālā līnija un tu to izpildi. Man pretīgi ar tevi kontaktēties.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 25. februāris

...kā tas piemēram notiek Krievijā... Čau liberastien Lolitiņ. tu nevari nevienu raidījumu nosēdēt uz tā krēsla, ja nepieminēsi ar ļaunu Krieviju. Kāpēc tu melo? Un melo pamatīgi. Vai tev maksā par katru reizi, vai tomēr tas ir propagandas iepotēts naids pret Krieviju? Un jūs brīnāties, ka no Krievijas skan naida runas pret Latviju. Paši jau rejat kā agresīvi kaujas suņi. Ja tā nebūtu nevajadzētu arī slēgt 16 Krievijas TV kanālus un tas kurmis Solovjovu nebūtu ielicis savos tumšajos sarakstos.