Ziņas RigaTV24 Digitālais ceļvedis 2021. gada 19. decembris
19.12.2021 Digitālais ceļvedis 2. daļa

19.12.2021 Digitālais ceļvedis 2. daļa

Digitalizācija maina, transformē un veido mūslaiku līderības nākotni. Evolūcijā cauri laikiem, esam gājuši cauri lauksaimniecības, tad rūpniecības laikmetam un šodien, pateicoties tehnoloģiju attīstībai, piedzīvojam digitālo laikmetu. Pastāv uzskats, ka digitālajā laikmetā nepieciešama jauna veida vadība un līderība. Cikla #DIGITĀLAIS CEĻVEDIS gada noslēdzošajā raidījumā „DIGITALIZĀCIJA: līderība nākotnes digitālajā laikmetā“ skaidrojām - kā būt veiksmīgam līderim digitālajā laikmetā un piešķirt līderības jaudu savam uzņēmumam, kādi ir galvenie līderības izaicinājumi uzņēmumiem, īpaši mazā un vidējā uzņēmuma segmentā šajā digitālajā laikmetā.

Diskusijā „DIGITĀLIZĀCIJA: līderības nākotne digitālajā laikmetā “ piedalās: Alise Dīrika (Riga TechGirls līdzradītāja un valdes locekle), Sanita Meijere (SK ID Solutions AS Biznesa attiecību vadītāja) un Aldis Greitāns (RTU Rīgas Biznesa skolas MBA programmu direktors un docents).

Ciklu #DIGITĀLAISCEĻVEDIS veido Latvijas Informācijas tehnoloģijas klasteris, sagaidot Eiropas Digitālās inovācijas centra izveidi Latvijā. Eiropas Digitālās invovācijas centra mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu digitālo attīstību Latvijā, stiprinot uzņēmuma ražošanas procesu, produktu un pakalpojumu konkurētspēju, izmantojot digitālās tehnoloģijas, kā arī nodrošinot piekļuvi tehniskajām zināšanām un eksperimentiem. Digitālās attīstības gids Latvijas uzņēmumiem: www.dih.lv.

Raidījums sagatavots projekta „Informācijas tehnoloģiju nozares konkurētspējas un eksportspējas paaugstināšana“ ietvaros (projekta Nr.3.2.1.1./16/A/004) ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālu atbalstu.
Ieteikt