Ziņas RigaTV24 Digitālais ceļvedis 2021. gada 5. decembris
05.12.2021 Digitālais ceļvedis 1. daļa

05.12.2021 Digitālais ceļvedis 1. daļa

Piektās paaudzes mobilo sakaru tīkls jeb 5G vairs nav mīts, un šodien tā ir realitāte.

Cikla #DIGITĀLAISCEĻVEDIS raidījumā „DIGITALIZĀCIJA: kāds labums no 5G?“ izzināsim nevis skaisto vīziju tālā nākotnē, bet gan šodienas realitātes 5G pienesumu uzņēmējdarbībā, īpaši mazā un vidējā uzņēmumu segmentā - kādām tautsaimniecības nozarēm būtu jūtams labums, attīstība un straujāka izaugsme, pateicoties 5G un kādos gadījumos tas kļūst kritiski svarīgs uzņēmējiem. Vienkāršiem vārdiem sakot – kāds mazai puķu bodei labums no 5G?!

Diskusijā „DIGITĀLIZĀCIJA: kāds labums no 5G?“ piedalās: Neils Kalniņš („5G Techritory“ direktors), Artūrs Lindenbergs (LMT Inovatīvo risinājumu vadītajs), Prof. Jurģis Poriņš (RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes dekāns), Gatis Bērziņš, Agricon valdes loceklis).

Ciklu #DIGITĀLAISCEĻVEDIS veido Latvijas Informācijas tehnoloģijas klasteris, sagaidot Eiropas Digitālās inovācijas centra izveidi Latvijā. Eiropas Digitālās invovācijas centra mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu digitālo attīstību Latvijā, stiprinot uzņēmuma ražošanas procesu, produktu un pakalpojumu konkurētspēju, izmantojot digitālās tehnoloģijas, kā arī nodrošinot piekļuvi tehniskajām zināšanām un eksperimentiem. Digitālās attīstības gids Latvijas uzņēmumiem: www.dih.lv.

Raidījums sagatavots projekta „Informācijas tehnoloģiju nozares konkurētspējas un eksportspējas paaugstināšana“ ietvaros (projekta Nr.3.2.1.1./16/A/004) ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālu atbalstu.
Ieteikt