Zariņš: "Daudzi nezina, ka OIK dzima, kad ekonomikas ministrs bija Kariņš"

Zariņš: "Daudzi nezina, ka OIK dzima, kad ekonomikas ministrs bija Kariņš" 9

13. Saeimas deputāts Ivars Zariņš stāsta, kas saista Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu ar OIK ieviešanu Latvijā.
Ieteikt

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
Avatar
viktorija Brežņeva 25. janvāris

ZARIŅŠ IR LIELA KRIEVU PĻĀPA, UN PĀRDZĪVO ,KA JĀPALIEK AIZ SARKANĀS LĪNIJAS!

Avatar
Maris Jurjans 29. janvāris

Dzīvojam kapitālismā? Brīvais tirgus? Pērkam , kur lētāk? Pārdodam , kur dārgāk? Tad kāpēc trūkstošo enerģiju nepērkam no Baltkrievijas AES , bet no skandināvu biržas par 3x cenu? Kāds atlantiskais līdējs man paskaidros tirgus ekonomikas pamatus? Un arī to, kāpēc OIK organizatoru veiktais amatpersonu noziegums nav izmeklēts?

av
Andris Vīksna 24. janvāris

Arti Blāķi ! Tu, demagog, noteikti, esi no oikistu zagļu bandas. Interesanti uzrakstīji - "...1000 apkalpojošo darbinieku par bezdarbniekiem pārkvalificēt...". Tu oikistus zagļus nosauc par "apkalpojošo personālu". Nav svarīgi, ka vieni laupa banku OIKā augša), bet citi stāv uz vakts ("apkalpojošais personāls"). Esmu parasts elektroenerģijass lietotājs un nevēlos Tev un Tavas bandas locekļiem maksāt kaut kādas klaušas. Un tādu, kā es ir nevis 1000, bet simti tūkstoši. Nerullēs te nedz Kremlis, nedz arī Jūs OIKā afēristi ! Cietumā Jūs zagļus un tautas aplaupītājus ! Tur, lai notiek Jūsu "pārkvalifikācija", tautas apzadzēji ! Mēs iztiksim bez Jūsu nodokļiem, jo Jūsu nauda ir netīra !

Avatar
Arvids Lapiks 24. janvāris

Cik reizes var atgādināt. Atgriezieties pamata skolas 6. klasē. Tas attiecas kā uz ekonomistiem , tā uz komentētājiem. Ja grib izgatavot mākslīgu enerģiju, OIK ir jāsaglabā. par cik mākslīgas enerģijas ražošana ir zaudējumus nesoša.

Avatar
Edijs Plume 26. janvāris

Kuram dirsā ir vajadzīga tā enerģija? Lai var itkā uzcelt kādu koģenerācijas staciju? Veci mosties