Zariņš: "Daudzi nezina, ka OIK dzima, kad ekonomikas ministrs bija Kariņš" Komentāri (1-6)
Avatar
Artis Blāķis 2019. gada 24. janvāris

Daudzi nezina ka Mazās stacijas kopā ražo ap 150-160 Mwh elektroenerģijas, kas ir aptuveni 10- 15 % no visa Latvijas patēriņa. (situāciju Latvijas energosistēmā onlainā var apskatīt www.ast.lv) Varu iedomāties kā Zariņš (Saskaņa ) nopriecāsies ja izdosies šis vietējās ražotnes nolikvidēt, kādu 1000 apkalpojošo darbinieku par bezdarbniekiem pārkvalificēt + valsts budžetā pamatīgu robu uztaisīt neieņemto nodokļu apmērā no šiem likvidējamiem uzņēmumiem . Iepirktās dabasgāzes un importētās elektroenerģijas apjoms pieaugs par šo apjomu. Kremlis rullē !!!Un tas viss par 0,01 eur/kwh kuru samaksā OIK veidā vietējiem ražotājiem.

mh
Mc Hesburgers 2019. gada 24. janvāris

http://www.abtermo.lv/contacts tas lai pārējiem būtu skaidrs kas šo komentāru raksta, un kāpēc tas ir tāds

Avatar
Ojars Vilcins 2019. gada 24. janvāris

Skatos uz elektrum rēķinu un brīnos,par patērēto 4.30,Kariņa OIK 3.60.Cik ilgi kāds pelnīs uz mūsu rēķina???????

av
Andris Vīksna 2019. gada 24. janvāris

Arti Blāķi ! Tu, demagog, noteikti, esi no oikistu zagļu bandas. Interesanti uzrakstīji - "...1000 apkalpojošo darbinieku par bezdarbniekiem pārkvalificēt...". Tu oikistus zagļus nosauc par "apkalpojošo personālu". Nav svarīgi, ka vieni laupa banku OIKā augša), bet citi stāv uz vakts ("apkalpojošais personāls"). Esmu parasts elektroenerģijass lietotājs un nevēlos Tev un Tavas bandas locekļiem maksāt kaut kādas klaušas. Un tādu, kā es ir nevis 1000, bet simti tūkstoši. Nerullēs te nedz Kremlis, nedz arī Jūs OIKā afēristi ! Cietumā Jūs zagļus un tautas aplaupītājus ! Tur, lai notiek Jūsu "pārkvalifikācija", tautas apzadzēji ! Mēs iztiksim bez Jūsu nodokļiem, jo Jūsu nauda ir netīra !

Avatar
Juris arbatovs 2019. gada 24. janvāris

Sicīlijas mafija novīstu! Bet to , ka jaunais premjers ir auza, kura izlaizta caur zirga kunģi zināju sen!

Avatar
Arvids Lapiks 2019. gada 24. janvāris

Cik reizes var atgādināt. Atgriezieties pamata skolas 6. klasē. Tas attiecas kā uz ekonomistiem , tā uz komentētājiem. Ja grib izgatavot mākslīgu enerģiju, OIK ir jāsaglabā. par cik mākslīgas enerģijas ražošana ir zaudējumus nesoša.

Avatar
Edijs Plume 2019. gada 26. janvāris

Kuram dirsā ir vajadzīga tā enerģija? Lai var itkā uzcelt kādu koģenerācijas staciju? Veci mosties

Avatar
viktorija Brežņeva 2019. gada 25. janvāris

ZARIŅŠ IR LIELA KRIEVU PĻĀPA, UN PĀRDZĪVO ,KA JĀPALIEK AIZ SARKANĀS LĪNIJAS!

Avatar
Maris Jurjans 2019. gada 29. janvāris

Dzīvojam kapitālismā? Brīvais tirgus? Pērkam , kur lētāk? Pārdodam , kur dārgāk? Tad kāpēc trūkstošo enerģiju nepērkam no Baltkrievijas AES , bet no skandināvu biržas par 3x cenu? Kāds atlantiskais līdējs man paskaidros tirgus ekonomikas pamatus? Un arī to, kāpēc OIK organizatoru veiktais amatpersonu noziegums nav izmeklēts?