Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 31. marts
Jaunups: Ušakova valdīšanas laikā Rīga kļuvusi tikai sliktāka

Jaunups: Ušakova valdīšanas laikā Rīga kļuvusi tikai sliktāka

Edgars Jaunups, "Latvijas Attīstībai" valdes loceklis, uzskata, ka Rīgas mēra Nila Ušakova uzvedība liecina par viņa vēlmi izvairīties no apsūdzībām un novirzīt uzmanību uz mazākām problēmām.
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
gd
Guntis Dzelme 2019. gada 31. marts

Riga N.Usakova laika ir kluvusi visada veida ertaka dzivosanai.Pensionariem ,skoleniem ir N Usakova labestibas saorganizeti Rigas domes budzeta apmaksati sabiedriska transporta brauksana,Ir iespeja nabagiem=ieprieks so paaudzu laba stradajosiem apmeklet muzejus ,izstades,koncertus,pacelot tepat pa Rigu.Ta ka nav Josefa Stalina laiki-N.Usakovs darbu sabotazniekus tacu nevar nosaut vai aizsutit kudras purvos,celu buves stradat mums ,sabiedribas disciplinetajiem ,vajadzigu derigu darbu frontes.Ka darbus apzinigi nepilda un pa darbiem apspiedeji pienacigi nemaksa,bet nolaupa sev,Tur nav Nila Usakova vaina,tadu sistemu pirms 30 gadiem brivlaistie banditi no cietumiem-ieviesa un ta tagad iur.

Avatar
Indra Ozoliņa 2019. gada 31. marts

Gunti Dzelme! Kādā veidā Jūs pārvietojaties pa Rīgas ielām? Šķiet, ka pa gaisu...Vai Jūs neredzat kādas ir Rīgas ielas??? Un turklāt Rīgas centra ielas? Vai vispar tās var saukt vairs par ielām - izdangātas, bedrainas, vienos ielāpos. Par pilsētas sakārtotību , pirmkart, var spriest pēc ielu un ceļu sakārtotības. Vai tāds ir Rīgas saimnieks???Kur paliek ikgadus autovadītāju maksātais ceļa nodoklis???Šādas bedrainas ielas bojā automašīnas, bet kurš maksās par autovadītāju sabojatām mašīnām, braucot Rīgas ielām???Sajūta tada, ka brauktu ar laivu pa jūras viļņiem...īpaši tas attiecināms uz Čaka un Marijas ielām. Kauns Ušakovam un visai Rīgas domei.

Avatar
Aivar Sternberg 2019. gada 31. marts

visa problema ir gadiem jau ilgi ir tada ka ciest nevar to faktu ka par Rigas meru mums ir ta teikt KA PIENEMTS PIE NACIKIEM KRIEVVALODIGAIS UN VISS ***