Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2021. gada 10. marts
Kāpēc piemineklis tieši Aspazijai?

Kāpēc piemineklis tieši Aspazijai?

Rīgā plānots uzstādīt pieminekli Aspazijai - ziņu komentē žurnāliste Daina Jāņkalne.
Ieteikt 4
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 11. marts

Ķīnā, kura strauji ieņem pirmās vietas pasaules ekonomikā un citās jomās. Ķīnieši savu jaunatni audzina ārkārtīgi jūtīgi un nenoliedz savu vēsturi, bet cenšas ieaudzināt savā jaunatnē to kā dzīves pamatu. Latviešu savu vēsturi ir atdevuši vācu muižnieku pakaļskrējēju korporeļu vācu elku dievu pielūdzēju interpretācijai. Savu jaunatni ir atdevuši dažādu rietumu sektu viendzimuma laulību un LGBT propagandistu audzināšanai. Paši sēž malā. Gaida jaunos progresīvos un labākos laikus. Un lepojas, ka nu viņi jau ir gandrīz īsti amerikāņi (kārklu vācieši un kārklu amerikāņi).

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 11. marts

Kembridžas izdotā ekonomikas vēstures grāmata. Starpkaru pasaulē Kārļa Ulmaņa Latvija bija viena no pirmajām Pasaules valstīm Iekšzemes kopprodukta rādītājos uz vienu iedzīvotāju. Apsteidzot tādas valstis kā Somija, Austrija, Itālija un citas. Vai šodien esat dzirdējuši kaut vienu labu vārdu par Kārli Ulmani no mūsdienu MeToo un Black lives matter liberālās jaunatnes. Latvija pašlaik cīnās ar Bulgāriju par pēdējo vietu ekonomiskajā attīstībā ES. Taču galvenais, ka tā ir neoliberāla (fašistiska) un politkorekta (kā Glavļita laikos). Un tā šodien ir augstākā vērtība.

av
Andris Vītols 2021. gada 15. marts

Jums tāds vienkāršots skaidrojums, ar nepilnīgu, tendenciozu faktu intepretāciju. Vai ir pamats tos augstos kopprodukta rādītājus ''pierakstīt'' Ulmanim (vai... atlaižot Saeimu – būs kā Vācijā, vai kā pie Ulmaņa...?). ... A. Kalvīša ''laikos'' arī bija ''treknie gadi'', kuru laikā sastrādātais bija jālabo citiem. ... Par ''treknajos gados'' sastrādāto, par treknajos gados projektēto veikala ēku Zolitūdē bija jāatbild V.Dombrovskim, jo tie ''gāzi grīdā'' politiķi pamuka no atbildības. ... arī tas ZZS prezidents Bērziņš, kura Saeimas deputāta laikā ''nesalaboja'' tos BŪVNIECĪBAS likumus..., lai novērstu kļūdainu projektu apstiprināšanu...

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 11. marts

Vēl pirms kādiem gadiem 5-8 neoliberālistiskajos (lasi neoliberālistiskajos, jeb fašistiskajos) Delfos, bija vesela kolāža un klāt teksts par Raini un Aspaziju. Visa pamatdoma tur bija, ka abi ir bijuši vislielākie Latvijas izvirtuļi, sarkanie līdzskrējēji un pļoretariata dzejnieki. Rainis esot bijis zilais, bet Aspazija mauka. Citiem vārdiem sakot visnicinātākie mūsu tautas pārstāvji no mūsdienu Delfu politkorektuma viedokļa. Par viņu daiļradi un ieguldījumu Latvijas labā ne vārda. Jo autori korporeļi, kuru mērķis sagraut Latviju. Un Politkorektums. Alvi Hermani atbalstu par visiem 100%. Kaut gan totalitārais liberālisms viņu nokodīs.