Klementjevs: Navaļnijs ir saistīts ar Krievijas varu un saskaņo savu rīcību ar to Komentāri (1-8)
Avatar
Adrians Mukans 2021. gada 6. februāris

Klementjevs,....musu intelekta briljants,...vai vins Gobzema partijaa?

Avatar
Rodžers Vilkaste 2021. gada 6. februāris

pieKARIŅA valdībai, tāpat kā pUTINAM nepatīk oponenti. Tādēļ, pirms nosodat Navaļnija apspiedējus, paskatieties tepat.....uz Gobzema apspiedējiem.

Avatar
Rodžers Vilkaste 2021. gada 6. februāris

Nu nevajag tik kritiski izteikties par Gobzema partiju. Te Jūs kritizējat gadījumu ar Navaļniju, bet kas notiek Latvijā??? Gobzems iet pret valdību, tātad viņam aizliedz dibināt partiju (it kā neesot dokumenti kārtībā). Tas pats Krievijā....kā Navaļnijs vēlējās piedalīties prezidenta vēlēšanās, tā atrada kaut kādu pastulbu iemeslu, kas traucēja viņam kļūt kā kandidātam. Nenosodiet citu valstu rīcību, ja skaidri redzams, ka tas pats notiek Latvijā!!!!!!

av
Andris Vītols 2021. gada 8. februāris

Neaizliedz Gobzemam neko, jo tas būtu stulbi, no viņa veidot kādu ''disidentu'' vai mocekli. Vienreiz jau KNAB uztaisīja šovu pat varbūt negribot KPLV reklamēt. Šaubos vai tas ''plakanās zemes'' un SASKAŅAS JAUNVEIDOJUMS tiks SAEIMĀ. Varbūt tiks, tad Stepaņenko veidos valdību, bet Točs būs ārlietu ministrs, Gobzems - tieslietu....

Avatar
Arvids Lapiks 2021. gada 7. februāris

Komjaunieši nevar izveidot valsti. Komjaunieši ir komunistu palīgorganizācija. Nevar vieni paši funkcionēt kā valsts pārvalde.

zc
Žanis Ciršs 2021. gada 7. februāris

Mazticami.... Navaļnijs ir parasts zaglis kuru savervēja MI6 un CIP, šo struktūru vadāmā lelle.... To ka viņu ietupinās bija paredzams, bet viņu upurēja - tātad ne īpaši vērtīga lelle.... Upuris ir - var mēģināt iešūpot situāciju valstī. Nu kāpēc ne - Ukrainā sanāca.... Baltkrievija nesanāca.... varbūt sanāks.... Filmu arī taisīja specdienestu vadība, un taisīja to ne Navaļnijs.... sataisīts nu tā... mehāniskais tulkojums no angļu valodas, Melnkalnes ģerbonis un absolūts feiks.....

zc
Žanis Ciršs 2021. gada 7. februāris

Rodžers Vilkaste: "kā Navaļnijs vēlējās piedalīties prezidenta vēlēšanās, tā atrada kaut kādu pastulbu iemeslu, " Nevajag tur neko meklēt - Navaļnijim jau sen ir 2 sodāmības, tikai bija nosacītas, tagad 1 palika reālā. Un tās nav pēdējās, 1 lieta jau ir tiesā, vēl notiek ekonomiskās lietas izmeklēšana. Navaļnija kompānijai nav nekāda politiskā svara, Soboļ pat Maskavas domē kandidēt nevarēja - pietrūka parakstu.

av
Andris Vītols 2021. gada 8. februāris

Tā arī nesapratu - par ko Jums satraukums. Par to, ka ''iesēdināja'', vai par to, ka kaut ko nokavēja, vai par pili, kura nepieder Putinam (pats tā teica, bet Jūs tā kā šaubaties).

Avatar
Nav Nav 2021. gada 21. aprīlis

Navaļnijs cietumā mirst un neviens viņam nesniedz palīdzību! Saskaņas deputāts ir tāda pats nelieties kā mazais no kremļa bunkura.

Avatar
Nav Nav 2021. gada 21. aprīlis

Saskaņas deputāts Klementjevs - to Jūs visi, lūdzu, paturiet prātā, kad pienāks nākamās vēlēšanas - VISI, KAS DZĪVO LATVIJĀ, VISS VIENS, VAI TIE IR LATVIEŠI, KRIEVI, BALTKRIEVI, ČIGĀNI EBEJI vai no ARĀBU EMIRĀTIEM vai INDIJAS. Mēs vsi šeit latvijā esam brāļi un māsas un mums visiem sāp, ka Nava lnijs tiek cietsirdīgi nogalināts! Mostieties! BRĪVĪBU un PIENĀCĪGU MEDICĪNISKO APRŪPI MAVAĻNIJAM!!!

Avatar
Nav Nav 2021. gada 21. aprīlis

Ļoti atvainojos par pareizrakstības kļūdām, jo manas rokas trīc kopā ar sirdspukstiem sāpēs par Navaļnija cietsirdīgo nogalināšanu.