Ziņas RigaTV24 Ziņu TOP 2. februāris
Klementjevs: Navaļnijs ir saistīts ar Krievijas varu un saskaņo savu rīcību ar to

Klementjevs: Navaļnijs ir saistīts ar Krievijas varu un saskaņo savu rīcību ar to

Krievijā notiek protesti pret opozicionāra Alekseja Navaļnija aizturēšanu - komentāru sniedz Andrejs Klementjevs, 13. Saeimas deputāts (Saskaņa).
Ieteikt 8
Pievienot komentāru
Avatar
Rodžers Vilkaste 6. februāris

Nu nevajag tik kritiski izteikties par Gobzema partiju. Te Jūs kritizējat gadījumu ar Navaļniju, bet kas notiek Latvijā??? Gobzems iet pret valdību, tātad viņam aizliedz dibināt partiju (it kā neesot dokumenti kārtībā). Tas pats Krievijā....kā Navaļnijs vēlējās piedalīties prezidenta vēlēšanās, tā atrada kaut kādu pastulbu iemeslu, kas traucēja viņam kļūt kā kandidātam. Nenosodiet citu valstu rīcību, ja skaidri redzams, ka tas pats notiek Latvijā!!!!!!

av
Andris Vītols 8. februāris

Neaizliedz Gobzemam neko, jo tas būtu stulbi, no viņa veidot kādu ''disidentu'' vai mocekli. Vienreiz jau KNAB uztaisīja šovu pat varbūt negribot KPLV reklamēt. Šaubos vai tas ''plakanās zemes'' un SASKAŅAS JAUNVEIDOJUMS tiks SAEIMĀ. Varbūt tiks, tad Stepaņenko veidos valdību, bet Točs būs ārlietu ministrs, Gobzems - tieslietu....

zc
Žanis Ciršs 7. februāris

Rodžers Vilkaste: "kā Navaļnijs vēlējās piedalīties prezidenta vēlēšanās, tā atrada kaut kādu pastulbu iemeslu, " Nevajag tur neko meklēt - Navaļnijim jau sen ir 2 sodāmības, tikai bija nosacītas, tagad 1 palika reālā. Un tās nav pēdējās, 1 lieta jau ir tiesā, vēl notiek ekonomiskās lietas izmeklēšana. Navaļnija kompānijai nav nekāda politiskā svara, Soboļ pat Maskavas domē kandidēt nevarēja - pietrūka parakstu.

av
Andris Vītols 8. februāris

Tā arī nesapratu - par ko Jums satraukums. Par to, ka ''iesēdināja'', vai par to, ka kaut ko nokavēja, vai par pili, kura nepieder Putinam (pats tā teica, bet Jūs tā kā šaubaties).

zc
Žanis Ciršs 7. februāris

Mazticami.... Navaļnijs ir parasts zaglis kuru savervēja MI6 un CIP, šo struktūru vadāmā lelle.... To ka viņu ietupinās bija paredzams, bet viņu upurēja - tātad ne īpaši vērtīga lelle.... Upuris ir - var mēģināt iešūpot situāciju valstī. Nu kāpēc ne - Ukrainā sanāca.... Baltkrievija nesanāca.... varbūt sanāks.... Filmu arī taisīja specdienestu vadība, un taisīja to ne Navaļnijs.... sataisīts nu tā... mehāniskais tulkojums no angļu valodas, Melnkalnes ģerbonis un absolūts feiks.....