Ziņas RigaTV24 Ziņu TOP 2021. gada 2. februāris
Klementjevs: Navaļnijs ir saistīts ar Krievijas varu un saskaņo savu rīcību ar to

Klementjevs: Navaļnijs ir saistīts ar Krievijas varu un saskaņo savu rīcību ar to

Krievijā notiek protesti pret opozicionāra Alekseja Navaļnija aizturēšanu - komentāru sniedz Andrejs Klementjevs, 13. Saeimas deputāts (Saskaņa).
Ieteikt 11
Pievienot komentāru
Avatar
Rodžers Vilkaste 2021. gada 6. februāris

Nu nevajag tik kritiski izteikties par Gobzema partiju. Te Jūs kritizējat gadījumu ar Navaļniju, bet kas notiek Latvijā??? Gobzems iet pret valdību, tātad viņam aizliedz dibināt partiju (it kā neesot dokumenti kārtībā). Tas pats Krievijā....kā Navaļnijs vēlējās piedalīties prezidenta vēlēšanās, tā atrada kaut kādu pastulbu iemeslu, kas traucēja viņam kļūt kā kandidātam. Nenosodiet citu valstu rīcību, ja skaidri redzams, ka tas pats notiek Latvijā!!!!!!

av
Andris Vītols 2021. gada 8. februāris

Neaizliedz Gobzemam neko, jo tas būtu stulbi, no viņa veidot kādu ''disidentu'' vai mocekli. Vienreiz jau KNAB uztaisīja šovu pat varbūt negribot KPLV reklamēt. Šaubos vai tas ''plakanās zemes'' un SASKAŅAS JAUNVEIDOJUMS tiks SAEIMĀ. Varbūt tiks, tad Stepaņenko veidos valdību, bet Točs būs ārlietu ministrs, Gobzems - tieslietu....

Avatar
Nav Nav 2021. gada 21. aprīlis

Ļoti atvainojos par pareizrakstības kļūdām, jo manas rokas trīc kopā ar sirdspukstiem sāpēs par Navaļnija cietsirdīgo nogalināšanu.

Avatar
Nav Nav 2021. gada 21. aprīlis

Saskaņas deputāts Klementjevs - to Jūs visi, lūdzu, paturiet prātā, kad pienāks nākamās vēlēšanas - VISI, KAS DZĪVO LATVIJĀ, VISS VIENS, VAI TIE IR LATVIEŠI, KRIEVI, BALTKRIEVI, ČIGĀNI EBEJI vai no ARĀBU EMIRĀTIEM vai INDIJAS. Mēs vsi šeit latvijā esam brāļi un māsas un mums visiem sāp, ka Nava lnijs tiek cietsirdīgi nogalināts! Mostieties! BRĪVĪBU un PIENĀCĪGU MEDICĪNISKO APRŪPI MAVAĻNIJAM!!!